Türk Bayrağı Flamaları

Üçgen Püskülsüz Türk Takdim Flaması

Türk Bayrağı Flamaları İmalatı

Türk Bayrağı Flamaları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde parlak saten kumaş üzerine yüksek kalitede çift taraflı dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Türk bayrağı flamaları tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir ve çift kat saten kumaş arasına Amerikan Bristol kağıt yerleştirilerek düz bir görünüm elde edilir.
Baskı Materyali: Parlak saten kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede çift taraflı dijital baskı, kaliteli ve uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Tanıtım, kutlama, resmi törenler, fuarlar…
Ölçü: Üçgen; 12x18cm, 15×22.5cm, 50x30cm, 30×45 Dörtgen veya beşgen; 12x18cm, 16x24cm, 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Türk Bayrağı Flamaları nedir?

Türk bayrağı flamaları, saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen dekoratif bayraklardır. Talebe göre farklı şekil ve ölçülerde imalatı sağlanan Türk bayrağı flamaları genellikle küçük boyutlarda üretilir ve üst kısmında bulunan ip sayesinde rahatlıkla asılabilir. Ayrıca Türk Bayrağı flamaları kumaşları arasına yerleştirilen American Bristol kâğıdı ile düz bir görünüm elde edilir.

Türk Bayrağı Flamaları ölçüleri

Türk bayrağı flamaları talebe göre; üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde üretilebilir. Kadim Bayrak, Türk Bayrağı flamaları imalatı alanında uzun yılların bilgi ve deneyimine sahiptir. Tecrübeli ve profesyonel bayrak üretim ekibi ile Türk bayrak flamaları imalatını sağlayan Kadim Bayrak;

Üçgen Türk bayrağı flamalarını; 12x18cm, 15×22,5cm, 50x30cm, 30×45 cm ölçülerinde

Dikdörtgen ve beşgen Türk bayrağı flamalarını; 12x18cm, 16x24cm, 20x30cm ölçülerinde üretir.

Türk Bayrağı flamaları nerelerde kullanılır?

Türk Bayrağı flamaları ofis odalarına, okul koridorlarına, spor kulüplerine kullanılır. Türk bayrağı flamaları ayrıca;

  • Resmi veya özel kurumlar
  • Okullar
  • Dernekler
  • Vakıflar
  • Çeşitli sivil toplum kuruluşları
  • Resmi veya siyasi konferanslar veya toplantılar
  • Milli bayram kutlamalarında ve daha pek çok yerde Türk bayrağı flamaları kullanılabilir.

Türk Bayrağı flamaları üretimi nasıl sağlanır?

Türk Bayrağı flamaları üretimi parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. İlk olarak bayrağın tasarımı dijital olarak hazırlanır ve daha sonra yüksek çözünürlüklü bir baskı makinesi ile kumaşa baskı yapılır. Türk Bayrağı flamaları üretimi sürecinde genellikle birden fazla kat kumaş kullanılır. Dış katman genellikle UV ışınlarına ve suya karşı dayanıklı bir malzemeden üretilir bu da bayrağın kullanım ömrünü uzatır. Bayrağın kenarları ise çift dikişle dikilir ve talebe göre etrafı sırma ile çevrelenir. Ayrıca bayrağın üst kısmına bulunan plastik çubuk uçlarına bağlanan ip sayesinde takılıp çıkartılması oldukça pratiktir.

Türk bayrağı flama fiyatları nasıl belirlenir?

Türk bayrağı flama fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenir. Öncelikle kumaş ve boyaların kalitesi, bayrak için istenilen özel çevreleme, bayrak adedi flama fiyatlarını etkiler. Kullanım alanı itibariyle daha çok resmî kurumlarda görülen flamalar için kullanılan kumaş ve boyalar birinci sınıf kalitede olmalıdır. Kumaşlar yıkanmaya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmalıdır. Dolayısıyla bu faktörler Türk Bayrağı flama fiyatlarını etkiler.

Kadim Türk Bayrağı Flamaları imalatı

Kadim Bayrak, Türk Bayrağı flamaları imalatı çalışmalarını Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine profesyonel anlamada sürdürmeye devam etmektedir. Kadim Bayrak, Türk Bayrağı flamaları imalatı çalışmalarını yüksek kalitede gerçekleştirerek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede, flamaların uzun ömürlü olmasını ve her türlü hava koşuluna dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca Kadim Bayrak, Türk Bayrağı flamaları imalatı sürecinde kullanılan kaliteli boylarla flamaların parlaklığı ve canlılığı da en üst seviyede tutar. Kadim Bayrak Türk Bayrağı flamaları imalatı alanında profesyonel ve özel tasarım ekibine sahiptir. Bu ekip, müşterilerin taleplerine göre Türk bayrağı flamaları tasarlar ve üretir. Müşteriler, istedikleri boyut, renk ve desenlerde Türk Bayrağı flamaları taleplerinde bulunabilirler. Talebinize uygun Türk Bayrağı flamaları siparişi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz!

Geniş seçenek yelpazesine sahip kaliteli Türk Bayrağı flamaları imalatı

Kadim Türk Bayrağı flamaları imalatı büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Kadim Bayrak’ta Türk bayrağı flamaları imalatı sürecinin her adımı dikkatle takip edilir ve kalite kontrol testleri yapılır. Türk Bayrağı flamaları Kadim Bayrak tarafından farklı ölçülerde; üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde, sırmalı veya sırmasız olarak üretilebilir. Tüm Türk bayrağı flama modelleri talepleriniz için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?