Deva Partisi Sopalı Bayrak İmalatı

Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak İmalatı

Deva Partisi Partisi Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi sopalı bayrak nedir?

Deva Partisi sopalı bayrak; 80g raşel örme kumaş üzerine pigment baskı tekniği ile parti logosunun, sloganının, liderinin veya talep edilen bir tasarımın basılması ile üretilen bayraklardır. Bir kenarına takılan plastik sopa ile kolaylıkla taşınıp elde sallanan Deva Partisi sopalı bayrak iki tarafından da okunabilirler. Farklı ölçülerde üretimi sağlanan Deva Partisi sopalı bayrak genellikle mitinglerde elde sallanarak kullanılan bir bayrak olarak tasarlandığı için ince ve dayanıklı malzemelerden üretilirler.

Deva Partisi sopalı bayrak ölçüleri

Deva Partisi sopalı bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Genellikle Deva Partisi sopalı bayrak 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm ölçülerinde olabilir. Yaklaşık uzun kenar uzunluğuna sahip sopaları ise kısa kenarına takılır ve elde rahatlıkla dalgalandırılabilir.

Deva Partisi sopalı bayrak nerelerde kullanılır?

Deva Partisi sopalı bayrak genellikle parti binalarında, mitinglerde, protesto gösterilerinde, seçim kampanyalarında ve diğer açık hava etkinliklerinde kullanılır. Deva Partisi sopalı bayrak, parti mensuplarının ellerinde taşıyabilecekleri boyutlarda üretilir ve üzerinde parti logosu, renkleri ve sloganları yer alır. Ayrıca, Deva Partisi sopalı bayrak, genellikle kalabalık toplulukların bir araya geldiği yerlerde kullanılır ve amacı, parti mesajlarının ve değerlerinin daha fazla insan tarafından görülebilir olmasını sağlamaktır.

Deva Partisi sopalı bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Deva Partisi sopalı bayrak üretimi, öncelikle müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarım aşaması ile başlar. Tasarım aşamasında, bayrakta kullanılacak renkler, logo ve yazı fontları gibi detaylar belirlenir. Sonrasında, sopalı bayrağın boyutu, şekli ve diğer özellikleri belirlenir. Deva Partisi sopalı bayrak üretimi sürecinde sonraki adımlar

  • Bayrağın yapımında kullanılacak olan kumaş, kaliteli ve dayanıklı bir malzeme seçilir. Sopalı bayraklar genellikle raşel kumaştan üretilir.
  • Seçilen kumaş üzerine, dijital baskı tekniği ile istenilen tasarım basılır. Bu işlem, yüksek kaliteli ve canlı renklerin elde edilmesini sağlar.
  • Bayrak kumaşı, talep edilen ölçülerde ısı kesim işlemlerinden geçirilir ve istenilen boyutlara getirilir.
  • Bayrak kenarına takılacak sopa için uçkurluk kısmı dikilir.
  • Sağlam plastik malzemeden üretilen sopa, bayrak kumaşı ile birleştirilir.
  • Bayraklar kalite kontrollerinden geçirilir ve özenle paketlenir ve teslimata hazır hale getirilir.

Deva Partisi sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Deva Partisi sopalı bayrak fiyatları bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya, baskı tekniği gibi faktörlerin kalitesine bağlıdır. Ayrıca bayrak üzerinde yer alması istenilen tasarımın karmaşıklığı da fiyatları etkileyebilir. Ayrıca sipariş adedi de fiyatları etkileyen bir diğer önemli faktördür. Sipariş adedinin fazla olması bayrak birim maliyetlerini düşürür. Dolayısıyla Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki Deva Partisi sopalı bayrak fiyatlarına ıskonto uygular. Toptan ve perakende bayrak talepleriniz için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta Deva Partisi sopalı bayrak imalatı

Kadim Bayrak, Deva Partisi sopalı bayrak imalatı çalışmalarını taleplere göre özelleştirerek gerçekleştirir. Deva Partisi sopalı bayrak imalatı süreci, öncelikle müşterilerin belirttiği özellikler doğrultusunda tasarımın hazırlanması ile başlar. Bu tasarımda bayrak ölçüsü, renkleri, parti logosu ve diğer görsel unsurlar belirlenir. Deva Partisi sopalı bayrak imalatı için kaliteli ve dayanıklı kumaşları tercih eden Kadim Bayrak kaliteden asla taviz vermez. Bayraklara takılacak olan uçlurluklar çift dikişlerle üretilir. Böylece bayrağın dayanıklılığı artırılır. Canlı renkleri, yıkanabilir ve uzun ömürlü kumaşları ile Deva Partisi sopalı bayrakları tüm organizasyonlarda dikkat çekici bir unsur olarak kullanılabilir. Kadim Bayrak imalat sanayi, Deva Partisi sopalı bayrak imalatı sürecinde kalite kontrol aşamalarını da özenle yürütür. İmalatı sağlanan bayraklar özenle paketlenir ve hızlı ve güvenilir kargo firmaları ile müşterilere teslim edilir.

Ankara Deva Partisi sopalı bayrak imalatı

Ankara Deva Partisi sopalı bayrak imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarının da üzerinde. Ankara’da hizmet vermeye başladığı ilk günden beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam eden Kadim Bayrak bugün Türkiye’nin en çok aranan bayrak imalat firmasıdır. Her zaman alanında en iyileriyle çalışmayı tercih eden Kadim Bayrak profesyonelliği ve kalitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir ihtiyacınıza uygun bayrak türlerini dilediğiniz sayıda uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?