İyi Parti Makam Bayrakları

İyi parti makam bayrakları

İyi Parti Makam Bayrakları İmalatı

İyi Parti Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. İyi Parti logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Parti genel merkezleri veya diğer parti bina ve ofisleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti makam bayrakları nedir?

İyi Parti makam bayrakları, birinci sınıf kaliteye sahip parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak parti logosunun basılmasıyla üretilen resmi kurum bayraklarıdır. İyi Parti makam bayrakları standart boyutlarda üretilir ve makam bayrak direklerine asılarak kullanılır. Talebe göre makam bayrakların etrafı altın rengi sırma(saçak) ile çevrelenebilir. Genellikle çift kat saten kumaştan imalatı sağlanan bu bayraklar bayrak direkleri üzerinde düz bir görünüm sunarlar. İyi Parti makam bayrakları parti renkleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanır ve daha çok parti liderlerinin makam odalarında konumlandırılır.

İyi Parti makam bayrağı ölçüleri ve makam bayrak direği

İyi Parti makam bayrağı ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir ancak en çok kabul gören ve talep edilen ölçü; 100x150cm’dir. Net uzunluğu 225cm olan makam bayrak direkleri bu bayrakların asılması için tasarlanmıştır. Talebe göre makam bayrak direkleri pirinç kaplama veya krom kaplama olabilir. Üç parçadan oluşan direk kısmı, 32cm çapında alt taban ve alemden oluşan makam bayrak direğinin kurulumu oldukça pratiktir. Talebe göre makam bayrağı makam bayrak direği ile birlikte set halinde, sadece makam bayrak direği veya sadece makam bayrağı olacak şekilde Kadim Bayrak’tan sipariş verilebilirsiniz.

İyi Parti makam bayrakları nerelerde kullanılır?

İyi Parti makam bayrakları, İyi Parti tarafından seçilen yöneticilerin resmî törenlerde veya parti toplantılarında kullanılan bayraklardır. Genellikle parti lideri, genel başkan yardımcıları, il başkanları ve ilçe başkanları gibi üst düzey parti yöneticileri tarafından kendilerine ait çalışma odalarında kullanılır. Ayrıca parti tarafından düzenlenen konferanslar, seminerler veya benzer organizasyonlarda da İyi Parti makam bayrakları kullanılır.

İyi Parti makam bayrağı üretimi sürecinde dikkat edilmesi gereken detaylar

İyi Parti makam bayrağı üretimi Kadim Bayrak’a taleplerin iletilmesi ile başlar. Makam bayrakları, standart boyutlarda ve İyi Parti logosunun doğru şekilde yerleştirilmesi ile özel olarak tasarlanır. Genellikle saten kumaş üzerine dijital baskı teknolojisi kullanılarak logo ve diğer tasarım öğeleri baskıya alınır.

Makam bayrağı üretiminde, kaliteli malzemelerin kullanımı ve doğru baskı teknikleri, bayrağın uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca, bayrağın tasarımı ve boyutu, resmi protokoller ve bayrak etiketi standartlarına uygun şekilde olmalıdır.

Makam bayrağı üretiminde, İyi Parti’nin belirlediği renklerin doğru şekilde kullanılması ve parti logosunun doğru bir şekilde yerleştirilmesi de oldukça önemlidir. 

İyi Parti makam bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

İyi Parti makam bayrağı fiyatları, bayrağın ölçüleri, kullanılan malzeme, baskı teknolojisi ve işçilik gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de İyi Parti makam bayrağı fiyatlarını etkiler. Yüklü miktarlarda sipariş verilen makam bayrakların birim fiyatları daha uygundur. Toptan ve perakende İyi Parti makam bayrağı imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir makam bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İyi Parti makam bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

İyi Parti makam bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Bayrak talebinin alınması ile birlikte İyi Parti makam bayrakları imalatı başlar. Parti logosu bilgisayar ortamında hazırlanıp onayı alındıktan sonra baskı işlemine geçilir. Genellikle birinci sınıf kalitede parlak saten kumaş kullanılan İyi Parti makam bayrakları imalatı sürecinde dijital baskı tekniği tercih edilir. Isı kesim işlemi ile uygun boyuta getirilen makam bayraklarının kenar kısımlarına özel dikiş tekniği uygulanır. Talebe göre kenar kısımları sırma ile çevrelenebilir. Bayrağın asılması için uçkurluk kısmı da dikildikten sonra İyi Parti makam bayrakları imalatı kalite kontrol denetimi ile sonlandırılır. Özenle katlanan ve paketlenen bayraklar güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına ulaştırılır.

Ankara İyi Parti makam bayrakları imalatı

Ankara İyi Parti makam bayrakları imalatı süreci makam bayrak talepleri çerçevesinde ilerletilir. Kadim Bayrak Ankara’da kurulduğu günden beri tüm bayrak imalatı sürecinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Tüm İyi Parti makam bayrakları imalatı sürecinde kalite kontrol denetimlerinden asla taviz vermeyen Kadim Bayrak fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini garanti eder. İyi Parti makam bayrağını bayrak direği ile birlikte set halinde, sadece makam bayrağı veya sadece makam bayrak direğini hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?