Yabancı Devlet Masa Bayrakları

Yabancı Devlet Masa Bayrakları üretimi

Yabancı Devlet Masa Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Resmi kurum görevli odalarında, fuarlarda, etkinliklerde, konferanslarda…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Yabancı devlet masa bayrakları nedir?

Yabancı devlet masa bayrakları; yabancı ülkelere ait bayrakların parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile basılması sonucu üretilen küçük boyutlu bayraklardır. Masa üzerinde konumlandırılmak üzere tasarlanan yabancı devlet masa bayrakları pirinç veya krom masa bayrak direklerine asılarak kullanılır. Çift taraflı baskı tekniği uygulanan yabancı devlet masa bayrakları çift kat saten kumaştan üretilir. Tüm dünya devletleri için masa bayrakları tasarlanabilir. Geniş kullanım alanına sahip yabancı devlet masa bayrakları kolaylıkla kurulabilir ve istenilen her yere taşınabilir.

Yabancı devlet masa bayrağı ölçüleri

Yabancı devlet masa bayrağı ölçüleri; 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm’dir. Bu ölçüler için özel olarak tasarlanan masa bayrak direkleri bulunur. Pratik bir şekilde masa bayrak direklerine takılan bu bayraklar resmi kurum ve kuruluşlarda sıklıkla kullanılır.

Yabancı devlet masa bayrak direkleri

Yabancı devlet masa bayrak direkleri genel olarak pirinç veya krom kaplama seçeneklerine sahiptir. Nikel malzemeden üretilen masa bayrakları paslanma, solma veya kararma gibi sorunlar yaşatmaz. Dış darbelere karşı da oldukça dayanıklı olan masa bayrak direkleri uzun kullanım ömrüne sahiptir.

L masa bayrak direkleri

L masa bayrak direkleri; 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklar için tasarlanmıştır. Bu ölçülere sahip bayraklardan bir adet asılarak kullanılan bu masa bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir.

T masa bayrak direkleri

T masa bayrak direkleri; 8x30cm, 10x30cm’lik yabancı ülke bayrakları için tasarlanmıştır. T masa bayrak direkleri iki adet bayrağı aynı anda taşıyabilir ve bayraklar önden ve arkadan rahatlıkla görülebilir.

Klasik masa bayrak direkleri

Klasik masa bayrak direkleri; 15×22.5cm ölçülerindeki masa bayrakları işçin tasarlanmıştır. Krom veya pirinç kaplama seçeneklerine sahip olan bu masa bayrak direkleri aynı zamanda talebe göre; tekli, birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı seçeneklere sahiptir.

Yabancı devlet masa bayrağı nerelerde kullanılır?

Yabancı devlet masa bayrakları genellikle diplomatik ve resmi protokol durumlarında kullanılır. Bu bayraklar, uluslararası konferanslar, ziyaretler, toplantılar, protokol törenleri ve diğer resmi etkinliklerde kullanılabilir. Yabancı devletlerin temsilcileri ve diğer resmi misafirler, bir masa üzerinde resmi işlemler yaparken bu bayrakları kullanabilirler.

Ayrıca, yabancı devlet masa bayrakları ayrıca uluslararası havaalanlarında, büyük limanlarda ve diğer sınır geçişlerinde de kullanılır. Bu bayraklar, ülkenin varlığına işaret ederek ve ülkeye olan saygıyı göstererek, ziyaretçilere havaalanı veya limanın uluslararası bir nokta olduğunu hatırlatır.

Yabancı devlet masa bayrakları, ülkelerin diplomatik temsilciliklerinde, büyükelçiliklerde ve konsolosluklarda da sıkça kullanılır. Bu bayraklar, o ülkeyi temsil eden binalarda kullanılarak, ülkeye olan saygıyı ve diğer ülkelerle iyi ilişkileri vurgular.

Yabancı ülke masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Yabancı ülke masa bayrakları üretimi, öncelikle bayrağın tasarımının ve boyutunun belirlenmesiyle başlar. Bayrağın tasarımı sürecinde, bayrağın ülkenin resmi bayrağından farklılık göstermemesine dikkat edilir.

Daha sonra, bayrağın kumaşı ve diğer malzemeleri seçilir. Genellikle, yüksek kalitede saten kumaşlar kullanılır çünkü bu malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bayrak, ölçüleri müşteri talepleri doğrultusunda belirlenir. Baskı işleminden sonra bayrakların bir kenarına uçkurluk dikilir. Bu uçkurluk sayesinde masa bayrakları masa bayrak direklerine kolaylıkla takılır. Yabancı devlet masa bayrakları üretimi kalite kontrol denetlemeleri ile sonlandırılır.

Yabancı devlet masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Yabancı devlet masa bayrağı fiyatları, bayrak boyutuna, bayrak imalat sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı kalitesi gibi unsurlar çerçevesinde belirlenir. Ayrıca sipariş sayısı ve işçilik de yabancı devlet masa bayrağı fiyatlarını etkiler. Kadim Bayrak bu unsurlardan hareketle yabancı devlet masa bayrağı fiyatlarını optimize eder. Yüklü miktarlardaki masa bayrağı siparişlerine indirimler uygular. Yabancı devlet masa bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak toptan veya perakende bayrak sipariş taleplerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Yabancı devlet masa bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Yabancı devlet masa bayrakları imalatı profesyonel Kadim Bayrak imalat ekibi tarafından kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilir. Ankara ‘da kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kadim Bayrak İmalat Sanayi, yabancı devlet masa bayrakları imalatı sürecinin her bir adımını titizlikle kontrol eder. Yabancı devlet masa bayrakları imalatı gerçekleştirilirken birinci sınıf kalitede kumaşlar, akmaya, solmaya dirençli boyalar ve modern baskı teknikleri kullanılır. Kadim Bayrak İmalat Sanayinde uzman ellerde tamamlanan yabancı devlet masa bayrakları imalatı paketleme işlemi ile tamamlanır. Güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile bayrakların alıcılarına teslim edilmesi sağlanır.

Ankara yabancı devlet masa bayrakları imalatı

Ankara yabancı devlet masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak’ta modern baskı teknikleri ve üstün kalitede bayrak imalat malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilir. Türkiye’nin her yerine bayrak imalat hizmetlerini ulaştıran Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek yabancı devlet masa bayrağı taleplerinizi bildirebilir siparişlerinizi uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz.

Bayrak Sipariş Formu

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?