ipe dizili üçgen türk bayrağı imalatı

İpe Dizili Türk Bayrakları İmalatı

İpe Dizili Türk Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Resmi binalar veya sokak aralarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İpe dizili Türk Bayrakları nedir?

İpe dizili Türk Bayrakları 20x30cm boyutlarında tasarlanan üçgen veya dikdörtgen şeklinde üretilen belirli aralıklarla uzun iplere asılı olarak kullanılan süsleme bayraklarıdır. İpe dizili Türk Bayrakları her ne kadar belirli bir standartta üretilse de talebe göre bayrak boyutları ve ip uzunlukları özelleştirilebilir. Üzerinde Türk Bayrağı baskısı bulunan ipe dizili Türk bayrakları milli birlik ve beraberliği simgeleyen bayrak türüdür.

İpe dizili Türk Bayrakları genel özellikleri ve ölçüleri nelerdir? 

İpe dizili Türk Bayrakları talebe göre üçgen veya dörtgen formlarda üretilebilir. Bayrak ölçüleri 20x30cm boyutlarında olanlar her ne kadar en çok tercih edilen ipe dizili Türk Bayrakları olsa da bu ölçüler talebe göre artırılabilir veya azaltılabilir. Bayrakların takıldığı ip uzunluğu ise en az 25 metredir, ancak bu ölçü talebe göre artırılabilir. Renkleri oldukça canlı ve dikkat çekici olan ipe dizili Türk bayrakları her türlü hava şartlarına karşı direnebilecek kaliteye sahip raşel kumaşlardan üretilir.

İpe dizili Türk Bayrakları nerelerde kullanılır?

İpe dizili Türk Bayrakları, çeşitli etkinlikler, törenler, resmî kurumlar, fuarlar, şirketler, okullar ve diğer pek çok kuruluşta kullanılan bir bayrak türüdür. İpe dizili bayraklar, kolay taşınabilir olması nedeniyle özellikle açılış törenleri, fuar standları ve yarışma alanları gibi geçici etkinliklerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, özellikle resmî kurumlarda sürekli olarak asılı olan bayraklarda da ipe dizili Türk Bayrakları kullanılmaktadır.

İpe dizili Türk Bayrağı üretimi

İpe dizili Türk Bayrakları dış mekân bayrakları oldukları için daha kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerin kullanımını gerektirir. İpe dizili Türk Bayrakları üretiminde kullanılan raşel kumaşlar rüzgâra, yağmura ve güneşin zararlı ışınlarına karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca ipe dizli Türk Bayraklarında kullanılan boyalar da kumaşlar kadar kalitelidir. Akmayan, solmayan boyalar bayrağın hem daha uzun ömürlü olmasını hem de daha canlı ve dikkat çekici görünmelerini sağlar. İpe dizili Türk Bayrakları hafif yapıları dolayısıyla rüzgarla birlikte dalgalanabilirler.

İpe dizili Türk Bayrakları Fiyatları

İpe dizili Türk Bayrağı fiyatları bayrak imalatında kullanılan malzeme kalitesine, işçiliğine ve miktarına göre farklılık gösterebilir. Dış mekân bayrak modellerinden biri olan ipe dizili Türk Bayrağı imalatı sürecinde oldukça sağlam malzemeler kullanılır. Aksi taktirde kısa sürede bayraklarda çürüme, yırtılma, kopma veya renk solmaları gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu olumsuzlukların önüne geçebilmek için hem uygun fiyatlı hem de yüksek kalitede ipe dizili bayrak imalatı yapan firmalarla iletişime geçmek gerekir. Ankara bayrak imalat alanında profesyonel ipe dizili Türk Bayrağı imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak diğer Ak Parti bayraklarını da yüksek kalitede üretir ve müşteri memnuniyetini garanti eder. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine bayrak hizmetleri sunan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir ipe dizili Türk Bayrağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadim ipe dizili Türk Bayrakları imalatı

Kadim ipe dizili Türk Bayrağı imalatı alanında kurulduğu günden beri alanında en iyileri ile çalışmayı prensip edinmiş bayrak imalat firmasıdır. Kadim Bayrak, profesyonel üretim ekibi, uzman tasarımcıları, usta dikiş personelleri, tecrübeli kalite kontrol personelleri ve deneyimli paketleme bölümü çalışanları ile her zaman en iyi, en kaliteli ve en hızlı bayrak imalat hizmeti sunmaya odaklanır. Kadim Bayrak ipe dizili Türk Bayrağı imalatı alanında birinci sınıf kaliteye sahip saten veya raşel kumaş üzerine serigrafi veya dijital baskı tekniklerini kullanır. Süsleme amaçlı kullanılan bu bayraklar Kadim Bayrak kalitesi ile hızlı ve güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılır.

Ankara ipe dizli Türk Bayrağı İmalatı

Ankara ipe dizili Türk Bayrağı imalatı alanında Kadim Bayrak’ın özenle ürettiği ipe dizili bayraklar, yüksek kalite ve dayanıklılık standartlarında müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Toptan ve perakende ipe dizili Türk Bayrağı imalatlarını profesyonel düzeyde gerçekleştiren Kadim Bayrak uygun bayrak fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Uzun ömürlü, canlı renlere sahip, gerektiği kadar hafif ipe dizili Türk Bayrakları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?