Sopalı Türk Bayrakları

Ankara Bayrak İmalatı sopalı bez türk bayrağı imalatı

Sopalı Türk Bayrakları İmalatı

Sopalı Türk Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, açık alan organizasyonları, milli bayram kutlama ve törenleri.
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Sopalı Türk Bayrakları nedir?

Sopalı Türk bayrakları genellikle raşel kumaşlardan küçük boyutlarda üretilen plastik bir boruya takılı olarak kullanılan Türk bayrağı modelidir. Sopalı Türk bayrakları imalatında kullanılan kaliteli ve hafif raşel kumaşlar sayesinde bu bayraklar kolaylıkla elde taşınabilir. Sopalı Türk bayrakları açık hava organizasyonlarında, milli bayram kutlamalarında coşku ve sevinci yansıtmak amacıyla kullanılır. Sopalı Türk bayrakları imalatı talebe göre farklı ölçülerde üretilebilir.

Sopalı Türk Bayrakları ölçüleri nelerdir?

Sopalı Türk Bayrakları ölçüleri pratik bir şekilde taşınabilecek ve rahatça sallanabilecek büyüklüktedir. Genel olarak sopalı Türk bayrakları;

  • 20×30 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 30 cm sopalara
  • 30×45 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 45 cm sopalara
  • 40×60 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 60 cm sopalara
  • 50×75 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 75 cm sopalara
  • 70×105 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 100 cm sopalara
  • 100×150 cm ölçülerinde üretilen sopalı Türk bayrağı 130 cm sopalara takılarak kullanılır.

Sopalı Türk Bayrakları nerelerde kullanılır?

Türk milletinin milli birlik ve beraberlik sembolü olan sopalı Türk bayrağı modeli pratik kullanımı açısından çeşitli organizasyonlarda sıklıkla görülür. Organizasyon katılımcılarının sevgi, bağlılık ve coşkularını dile getirmeye yardımcı olan sopalı Türk bayrakları;

  • Milli bayramlar, kutlamalar, sportif ve kültürel etkinlikler, siyasi toplantılar, protesto gösterileri ve diğer çeşitli etkinliklerde kullanılır.
  • Okullar, dernekler, kulüpler ve diğer sivil toplum kuruluşları tarafından da kullanılır. Okullarda, milli bayramlarda öğrencilerin elinde sopalı Türk Bayrağı taşıması, milli şuurlarının gelişmesine ve milli kimliklerinin oluşmasına katkıda bulunur.
  • Siyasi parti toplantıları, seçim kampanyaları, spor müsabakaları gibi etkinliklerde de sopalı Türk Bayrağı kullanımı oldukça yaygındır.
  • Askeri törenlerde, şehit cenazelerinde, devlet protokolünde de sopalı Türk Bayrağı kullanılır.

Sopalı Türk Bayrağı üretimi nasıl gerçekleştirilir?

Sopalı Türk bayrağı üretimi müşteri talepleri doğrultusunda farklı ölçülerde gerçekleştirilebilir. 80g raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen sopalı Türk Bayrağı yırtılmaya, solmaya ve sökülmelere karşı oldukça dirençlidir. Sağlamlığını ve dayanıklılığını arttırmak için sopalı Türk bayrakları imalatında çift dikiş tekniği kullanılır. Sopalı Türk bayrağı üretiminde her aşamada kalite kontrol çalışmaları yapılır. İstenilen sayıda imalatı sağlanan sopalı bayraklar titizlikle paketlenir ve anlaşmalı güvenilir kargo şirketleri ile müşterilere ulaştırılır.

Sopalı Türk Bayrağı fiyatları

Sopalı Türk Bayrağı fiyatları, genel olarak sopalı bayrak imalat çalışmalarını etkileyen faktörler çerçevesinde belirlenir. Bayrağın boyutu, kullanılan kumaş ve boya kalitesi, baskı tekniği ve bayrak adedi sopalı Türk Bayrağı fiyatlarını etkiler. Ankara’dan Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sopalı bayrak imalat hizmeti sunan Kadim Bayrak, sopalı bayrak fiyatlarını etkileyen tüm faktörleri müşterileri için optimize eder. Toptan ve perakende sopalı Türk Bayrağı imalatı çalışmalarında kalite standartları üzerine çıkan Kadim Bayrak yüklü miktarda bayrak siparişleri fiyatları konusunda müşterilerine çeşitli avantajlar sunar.

Kadim Sopalı Türk Bayrakları imalatı

Kadim sopalı Türk Bayrakları imalatı çalışmalarını Ankara’da uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı sopalı Türk Bayrakları imalatı çalışmalarında Kadim Bayrak her zaman alanında en iyileri ile çalışmayı tercih etmiştir. Kadim Bayrak her zaman yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, uzun süre dayanıklı ve canlı renkler sunan sopalı bayraklar üretir.

Ankara Sopalı Türk Bayrağı imalatı

Ankara sopalı Türk bayrakları imalatı sürecinde özenle seçilen kaliteli kumaşlar ve modern baskı teknikleri kullanır. Böylece bayrakların rengi solmaz ve uzun süre canlılığını korur. Ayrıca, dayanıklı sopalara sahip olduğu için, bayraklar kullanım esnasında kırılma veya bükülme gibi sorunlar yaşatmaz. Sopalı Türk bayrakları imalatı sürecinde, kalite kontrol ekibi her adımda sıkı bir denetim yapar ve tam anlamıyla talepleri karşılayacak bayrak üretim süreci adım adım tamamlanır. Farklı ölçülerde veya farklı modellerde sopalı Türk bayrakları taleplerinizi uygun fiyatlarla sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?