Memleket Partisi Gönder Bayrak İmalatı

Memleket Partisi Gönder Bayrakları İmalatı

Memleket Partisi Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Memleket Partisi logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi gönder bayrağı nedir?

Memleket Partisi gönder bayrağı; talep edilen ölçülerde saten veya raşel kumaş üzerine parti logosunun dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen bayraklardır. Gönder bayrak direklerine asılarak kullanılan Memleket Partisi gönder bayrağı dış mekânda kullanıldığından sağlam ve oldukça uzun ömürlü malzemelerden üretilir. Gönder bayrakları üzerinde yer alan tasarımlar; parti logosunu, sloganını veya parti lideri siluetini içerebilir.

Memleket Partisi gönder bayrağı ölçüleri

Memleket Partisi gönder bayrağı ölçüleri; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm olabilir. Hatta farklı talepler doğrultusunda bayrak standardını bozmadan belli kurallar çerçevesinde bu ölçüler özelleştirilebilir. Bayrak boyutu ve bayrak direği uzunluğu arasında belirli bir oran bulunur. Gönder bayrak direğinin uzunluğu arttıkça gönder bayrağının boyutu da büyümelidir. Böylece Memleket Partisi gönder bayrağı ne kadar yüksekte dalgalanırsa dalgalanasın net bir şekilde fark edilebilir.

Memleket Partisi gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi gönder bayrağı, genellikle parti binaları, parti etkinlikleri, seçim kampanyaları veya mitinglerde kullanılır. Geçici veya kalıcı olarak gönder bayrak direklerine asılan Memleket Partisi gönder bayrağı canlı renkleriyle ve yüksek kalitesiyle oldukça dikkat çekicidir.

Memleket Partisi gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi gönder bayrağı üretimi Kadim Bayrak’ta profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. İlk olarak, parti logosu veya amblemi bilgisayar ortamında hazırlanarak baskıya hazır hale getirilir. Daha sonra, en kaliteli kumaş malzemeleri kullanılarak bayrağın ana rengi belirlenir. Bayrağın boyutları ve diğer özellikleri müşterinin taleplerine göre hazırlanır. Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından hazırlanan ve müşteri onayından geçirilen parti logosu veya bayrak tasarımı dijital baskı tekniği ile kumaşa aktarılır. Kesim işleminden sonra kenarlarına çift dikiş uygulanan gönder bayraklarına asma kopçaları da eklenerek üretim aşaması tamamlanır. Kalite kontrol denetlemesinden geçirilen bu bayraklar özenle paketlenir ve alıcısına teslime edilir.

Memleket Partisi gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi gönder bayrağı fiyatları; bayrak boyutuna, kumaş, boya ve baskı tekniğine bağlı olarak belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de gönder bayrak fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan bir diğer faktördür. Genellikle yüklü miktarlardaki bayrak siparişlerinde birim bayrak fiyatı daha uygundur. Toptan ve perakende Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir gönder bayrağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı

Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı Kadim Bayrak imalat sanayinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Bir dış mekân bayrağı olan Memleket Partisi gönder bayrağı kumaş ve boyası yağmura, rüzgâra ve güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı dirençli olmalıdır. Kadim Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı sürecinde bu beklentileri karşılayacak düzeyde yüksek kalitede bayrak imalat malzemeleri kullanır. Uzun ömürlü kumaşlar, akmaya solmaya dirençli boyalar, yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri, özel kaliteli dikiş teknikleri ile Kadim Bayrak, Türkiye’nin her bölgesine hizmetler sunmaktadır.

Ankara Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı

Ankara Memleket Partisi gönder bayrağı imalatı sürecini profesyonel olarak yöneten ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkartan Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamaktadır. Ankara’da gönder bayrak imalat çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak her zaman sektörel ilerlemeli yakından takip eder. Bayrak imalatı alanındaki yenilikleri hızlı ve başarılı bir şekilde çalışmalarına entegre eden Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini garanti eder. Kaliteli ve uygun fiyatlara sahip m Memleket Partisi gönder bayrağı siparişleriniz için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?