Resmi Kurum Yelken Bayrakları

resmi kurum yelken bayrakları imalatı

Resmi Kurum Yelken Bayrakları İmalatı

Resmi Kurum Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Resmi kurum yelken bayrağı nedir?

Remi kurum yelken bayrağı; üzerinde resmî kurumlara ait logoların ve kurum isimlerinin yer aldığı raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılan resmi kurum yelken bayrakları bir duba üzerine monte edilerek kullanılır. Kumaş ve baskı tekniği özelliğinden dolayı çift taraflı okunabilen resmi kurum yelken bayrakları rüzgârın esiş yönüne göre kendi etraflarında 360 derece dönebilirler. Resmi kurum yelken bayrakları tasarımları ve ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.

Resmi kurum yelken bayrağı ölçüleri

Resmi kurum yelken bayrak ölçüleri 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Bu ölçü içerisinde ise en sık tercih edilen 75x300cm ölçülerindeki yelken bayraklardır. Resmi kurum yelken bayrakları, yelken bayrak direğine ve dubasına takıldıktan sonra 4metreye kadar ulaşabilir.

Resmi kurum yelken bayrağı dubası

Resmi kurum yelken bayrak dubası sağlam ve uzun ömürlü plastik malzemeden üretilir. Üzerinde yer alan kapağı açılarak ağırlık yapması için duba içerisine kum, toprak veya su doldurulur. Kapağı sıkıca kapatılan yelken bayrak dubası özel tutma yerinden rahatlıkla tutulup istenilen yere taşınabilir. Yelken bayrak dubası genel olarak 20, 22 veya 32 litre kapasitelerindedir. Üzerinde yelken bayrağının takılı olduğu yelken bayrak direğinin takılması için bir yuva bulunur. Yelken bayrağının dubaya monte edilmesi ile resmi kurum yelken bayrak kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Resmi kurum yelken bayrağı nerelerde kullanılır?

Resmi kurum yelken bayrakları genellikle devlet binaları, resmî kurumların binaları, askeri birimler gibi resmi ve önemli mekanlarda kullanılır. Bu bayraklar, genellikle resmi kurumun logosunu, amblem veya sembolünü taşır. Resmi kurum girişlerinde, fuarlarda, çeşitli organizasyonlarda resmi kurum yelken bayrakları sıklıkla tercih edilir. Resmi kurum yelken bayrakları ayrıca;

  • İl ve İlçe Kaymakamlıkları
  • Belediyeler
  • Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı
  • Üniversiteler
  • Muhtarlıklar
  • Kamu kurumları ve kuruluşları tarafından da kullanılır.

Resmi kurum yelken bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Resmî kurumların yelken bayrağı üretimi öncelikle bayrağın tasarımının yapılması ile başlar. Bayrağın boyutu, renkleri ve sembolleri resmi kurumun kimliğine uygun olmalıdır. Tasarımın onaylanmasından sonra, üretim aşamasına geçilir.

Yelken bayrak imalatı için kullanılan kumaşlar özel olarak seçilir ve genellikle 110g/m2 raşel kumaş tercih edilir. Akmaya ve solmaya karşı dayanıklı boyalar kullanılır. Bayrakların dikişleri de özenle yapılır. Bayrağın üzerindeki semboller ve yazılar, yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak kumaşa aktarılır.

Resmî kurumlar için yelken bayrakları genellikle özel siparişlerle üretilir. Bu nedenle üretim süreci, müşterinin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenir. Profesyonel bayrak imalatı firması Kadim Bayrak, resmî kurumlar için yelken bayrağı üretiminde müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve yüksek kaliteli ürünler sunar.

Resmi kurum yelken bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Resmi kurum yelken bayrağı fiyatları, bayrağın boyutuna, bayrak kumaşı, boyaları ve baskı tekniği kalitesine göre hesaplanır. Ayrıca yelken bayrak sipariş adedi de resmi kurum yelken bayrağı fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Özellikle fazla sayıda yelken bayrağı siparişlerinde birim bayrak fiyatları müşteriler açısından daha uygundur. Toptan ve perakende resmi kurum yelken bayrağı imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Resmi kurum yelken bayrağı imalatı ve Kadim Bayrak

Resmi kurum yelken bayrağı imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde yüksek kalitede gerçekleştirilir.  Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kadim Bayrak İmalat Sanayi kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla sektörde ön plana çıkmayı başarmıştır. Kadim Bayrak, yelken bayrak imalatı sürecinde kaliteli kumaşlar, boylar ve modern baskı makineleri ile kalite standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Uzun ömürlü, sağlam, tüm hava koşullarına karşı dirençli resmi kurum yelken bayrakları Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile profesyonel düzeyde üretilir. Iç veya dış mekânda kullanılabilen resmi kurum yelken bayrakları siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara resmi kurum yelken bayrağı imalatı

Ankara resmi kurum yelken bayrağı imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile beklenen kalitede gerçekleştirilir. Uzman bayrak imalat ekibi ve modern üretim teknolojisi ile Kadim Bayrak her zaman sektörel yenilikleri ve ihtiyaçları yakından takip etmektedir. Şimdiye kadar ortaya çıkan yenilikleri bayrak imalat çalışmalarına başarılı bir şekilde entegre etmeyi başaran Kadim Bayrak Ankara’da profesyonel bayrak imalat hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetlerini ulaştıran Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir talebinize uygun yelken bayraklara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?