Pirinç 17'li Türk Devletleri Bayrakları Kaidesi

Pirinç 17’li Türk Devletleri Bayrakları Kaidesi

Pirinç 17’li Türk Devletleri Bayrakları Kaidesi: Pirinç malzemeden üretilen üzerinde 17 adet bayrak direği bulunan 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesidir. Direkleri 15×22,5 cm ölçülerinde üretilen bayraklar için uygundur.
Kaide Özellikleri: Pirinç
Kaide Kalitesi: Kararma solma yapmaz.
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi nedir?

Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi; 17 adet eski Türk Devletleri’ne ait bayrakların asılması için kullanılan kaidelerdir. Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi sarı renktedir. Kurulumu oldukça pratik olan bu kaideler çift kat saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak imalatı sağlanan 15×22.5cm ölçülerine sahip bayraklarla birlikte kullanılır.

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi özellikleri

  • Kaide ölçüsü; 30X64x30cm’dir
  • Gold(sarı) görünüme sahiptir.
  • 5cm bayrakların takılması için tasarlanmıştır.
  • Üzerinde 17 adet bayrak çubuğu yer alır. Her bir bayrak çubuğu 33cm uzunluğundadır.
  • Bayrak çubuklarının üzerinde bayrakların aşağı kaymaması için tasarlanan plastik halkalar yer alır.

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi kalitesi

Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi kararma, solma çatlama sorunları yaşatmaz. Uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Temizlenmesi ve bakımı oldukça pratiktir.

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi nerelerde kullanılır?

Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi; genellikle Türk kültürü etkinliklerinde, törenlerde, fuarlarda, müzelerde ve özellikle Türk Dünyası ile ilgili resmi etkinliklerde kullanılır. Bu bayraklar, Türk kültürünün zenginliğini ve çeşitliliğini temsil ederler ve Türk dünyasındaki kültürel birliği vurgularlar. Bu nedenle, özellikle Türk kültürüne ilgi duyanların ve Türk dünyası ile ilgili çalışmalar yapanların kullanımına uygun olabilirler.

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi fiyatları

Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi fiyatları kaide imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kadim Bayrak tüm bayrak direklerinde olduğu gibi Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi fiyatlarını da müşterileri için optimize eder. Kadim Bayrak ile hemen işletişime geçerek Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesi fiyatları hakkında detaylı bilgi, alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Pirinç 17'li Türk Devletleri bayrakları kaidesi siparişleriniz için Kadim Bayrak

Kadim Bayrak İmalat Sanayi yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile Ankara’da bayrak imalat çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri taleplerine göre özelleştirilen bayraklar ve her bir bayrak için özel olarak tasarlanan bayrak direkleri Kadim Bayrak’ta profesyonel düzeyde üretilir. Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesini bayrakları ile birlikte set olarak, sadece Pirinç 17’li Türk Devletleri bayrakları kaidesini veya sadece bayraklarını yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla sipariş verebilmek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?