İyi Parti Sopalı Bayrak

iyi parti sopalı bayrak imalatı

İyi Parti Sopalı Bayrak İmalatı

İyi Parti Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti sopalı bayrak nedir?

İyi Parti sopalı bayrak; 80g/m2 raşel kumaş üzerine dijital veya pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. İyi Parti sopalı bayrak üzerine basılacak olan görsel tasarım müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir. Genellikle İyi Parti sopalı bayrak üzerinde parti logosu, sloganı veya lider poster baskısı yer alır. Ölçüleri de talebe göre belirlenen İyi Parti sopalı bayraklar plastik bir sopaya takılarak kullanıma hazır hale getirilir. Kolaylıkla elde taşınıp, sallanabilen sopalı bayraklar çeşitli açık hava organizasyonlarında siyasi parti destekçileri tarafından sıkça kullanılır.

İyi Parti sopalı bayrak ölçüleri

İyi Parti sopalı bayrak ölçüleri genel olarak; 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm’dir. Bu ölçülerden farklı olarak da İyi Parti sopalı bayrak imalatları sağlanabilir. Bayrak sopası bayrak boyutu ile orantılı olarak artırılır. Böylece sopalı bayrakların elde taşınması ve sallanması daha pratik hale getirilir.

İyi Parti Sopalı bayrak nerelerde kullanılır?

İyi Parti sopalı bayrak genellikle açık hava etkinlikleri, mitingler, seçim kampanyaları, halka açık lider konuşmaları gibi birçok farklı etkinlikte kullanılır. Parti mensupları veya destekçileri tarafından taşınarak parti görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak amaçlanır.

İyi Parti sopalı bayrak üretimi nasıl sağlanır?

İyi Parti sopalı bayrak üretimi sürecinde, genellikle dijital baskı tekniği kullanılır. İlk olarak, parti logosu veya talep edilen tasarımlar bilgisayar destekli yazılım programında hazırlanır. Bu tasarım daha sonra özel bir yazıcıya aktarılır ve yüksek kaliteli polyester kumaşa baskı yapılır. Baskı işlemi tamamlanan kumaşlar ısı kesim işleminden geçirilir ve talep edilen bayrak ölçülerine ulaşılır. Bayrakların kenar kısımlarına sopa takılması için bir tünel dikilir. Sağlam plastikten üretilen bayrak sopaları ve bayraklar bu tünel aracılığı ile birleştirilir ve İyi Parti sopalı bayrak üretimi tamamlanır. Kalite kontrol işlemlerinden geçirilen İyi Parti sopalı bayraklar istenilen adetlerde özenle paketlenir ve anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

İyi Parti sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

İyi Parti sopalı bayrak fiyatları bayrağın boyutuna, boya, kumaş ve baskı tekniği kalitesine göre belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de bayrak fiyatlarını büyük oranda etikler. Toptan ve perakende sopalı bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir İyi Parti sopalı bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta İyi Parti sopalı bayrak imalatı

İyi Parti sopalı bayrak imalatı süreci Kadim Bayrak İmalat Sanayinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. İyi Parti sopalı bayrak taleplerinin Kadim Bayrak’a iletilmesi ile başlayan İyi Parti sopalı bayrak imalatı süreci tasarımın uygun programlarda hazırlanıp müşteriye onaylatılması ile devam eder. 80g/m2 raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak hazırlanan tasarımlar kumaşa basılır. İstenilen ölçülerde kesim işlemi sağlanan kumaşlar bayraklara bayrak sopası için tünel kısmı dikilir. Bayrakların tünel kısmında özel bir dikiş uygulanır ve böylece bayrağın sallama veya taşıma esnasında deforme olması veya sökülmesi önlenir. Yağmura, güneşe ve hatta yıkamaya dayanıklı olan İyi Parti sopalı bayrakları seçim dönemlerinde en çok talep edilen bayraklardandır.

Ankara İyi Parti sopalı bayrak imalatı

Ankara İyi Parti sopalı bayrak imalatı sürecinde Kadim Bayrak her zaman üstün kalitede malzemeler kullanır. Solmayan boyalar, yırtılmayan kumaşlar, kırılmaya dirençli bayrak sopaları İyi Parti sopalı bayrak imalatı sürecinde kullanılan temel materyallerdir. Ankara’da kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile Kadim Bayrak imalat sanayi sektörel gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip eder. Bu alandaki yenilikleri ve gelişmeleri hızlı ve başarılı bir şekilde bayrak imalat çalışmalarına entegre eden Kadim Bayrak kalite standartlarında İyi Parti sopalı bayrak imalatları gerçekleştirir. Tüm İyi Parti bayrak çeşitleri için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?