İyi Parti Kırlangıç Bayrak üretimi

İyi Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı

İyi Parti Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti kırlangıç bayrakları nedir?

İyi Parti kırlangıç bayrakları; birinci sınıf kaliteye sahip saten kumaşlar üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen dekoratif bayraklardır. İyi Parti kırlangıç bayrakları bir yüzü okunacak şekilde tasarlanır ve talebe göre raşel kumaş kullanılarak da üretilebilir. İyi Parti kırlangıç bayrakları ölçüleri ve görsel şekilleri talebe göre özelleştirilir. Bu bayraklar genellikle dikey asılarak kullanılır ve almak için bayrağın üst kısmına plastik bir çubuk yerleştirilir. Bu çubuğun iki ucundan bağlanan sağlam ip sayesinde İyi Parti kırlangıç bayrakları istenilen her yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

İyi Parti kırlangıç bayrakları ölçüleri ve modelleri

İyi Parti kırlangıç bayrakları ölçüleri talebe göre farklılaştırılabilir. En sık tercih edilen İyi Parti kırlangıç bayraklar ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Dikey asılacak şekilde tasarlanan bu bayrakların alt sallanan kısımları farklı şekillerde kesilebilir. Bu kesim işleminden dolayı üç farklı kırlangıç bayrak modeli ortaya çıkar.

Düz kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar;

Düz kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar; tam olarak dikdörtgen şeklindedir ve alt kısmı düz bir şekilde kesilir. Ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.

Ters V kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar

Ters V kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar; tercihe göre farklı boyutlarda imalatı sağlanan bu bayrakların alt kısımları ters V şeklinde kesilir. Bu kesim aslında klasik kırlangıç bayrak modelidir.

Üçgen kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar

Üçgen kesim İyi Parti kırlangıç bayraklar; bayrağın alt kısmı üçgen şeklinde kesilen kırlangıç bayrak modelidir. Şeklinden dolayı kılıç bayrak olarak da isimlendirilen bu bayraklar talebe göre farlı en ve boyutlarda üretilebilir.

İyi Parti kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

İyi Parti kırlangıç bayrakları genellikle açılış törenleri, parti mitingleri, toplu açık hava etkinlikleri ve seçim kampanyaları gibi birçok farklı etkinlikte kullanılır. Ayrıca İyi Parti kırlangıç bayrakları, parti binası içerisinde dekor ve reklam amaçlı olarak kullanılabilir.

İyi Parti kırlangıç bayrak üretimi nasıl sağlanır?

İyi Parti kırlangıç bayrak üretimi, genellikle dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. İlk olarak, İyi Parti logosu veya talep edilen tasarımlar bilgisayar destekli yazılım programında hazırlanır. Bu tasarım daha sonra özel bir yazıcıya aktarılır ve yüksek kaliteli saten kumaşa baskı yapılır. Kırlangıç bayraklara talep edilen modelin verilmesi için kesim işlemi gerçekleştirilir. Kesim işlemi, özel bir kesim makinesi kullanılarak yapılır. Makine, bayrağın kesileceği şekli otomatik olarak algılar ve kesim işlemini gerçekleştirir. Bayrağın uç kısmına plastik çubuk tüneli dikilir ve bu çubuğun iki ucuna asma ipi takılır. İyi Parti kırlangıç bayrak üretim süreci böylece tamamlanır. Son aşamada kalite kontrolünden geçirilen İyi Parti kırlangıç bayrakları uygun şekilde paketlenerek hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile teslimatı sağlanır.

İyi Parti kırlangıç bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

İyi Parti kırlangıç bayrak fiyatları; bayrakların boyutlarına, kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesine göre belirlenir. Hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanılabilen İyi Parti kırlangıç bayrakları etkili bir reklam aracı olmalarından dolayı görselliğine dikkat edilmelidir. Canlı, solmayan renkler, güneş ışınlarına, yağmura ve suya dayanıklı kumaşlar ve baskı teknikleri bayrak fiyatlarına etki eder. Ayrıca İyi Parti kırlangıç bayrak fiyatları yüklü miktarlarda sipariş verildiğinde bayrakların birim fiyatı düşer.

Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir İyi Parti kırlangıç bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı

İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı süreci Kadim Bayrak ile kalite standartlarında gerçekleştirilir. İyi Parti kırlangıç bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaşlardan plastik çubuklara, boyalardan baskı makinelerine kadar tüm detaylar Kadim Bayrak’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Türkiye’nin her bölgesine profesyonel bayrak imalat hizmetleri sunan Kadim bayrak İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarında da beklenen kaliteyi elde eder. Kadim Bayrak İmalat Sanayi tüm uzman personelleri ile taleplerinize en uygun bayrakları üretmek için hazır. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir toptan veya perakende bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı uzun yıllardan beri Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilmektedir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi sektörel yenilikleri her zaman yakından takip eder ve bu yenilikleri hızlı bir şekilde bayrak imalat çalışmalarına entegre eder. Modern baskı makineleri, son sürüm bayrak tasarım programları, pürüzsüz kumaş kesim teknikleri ile Kadim Bayrak İyi Parti kırlangıç bayrakları imalatı gerçekleştirmektedir.. Hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir İyi Parti kırlangıç bayrak veya diğer İyi Parti bayrak modellerini sipariş verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?