Ankara firma logolu pirinç makam bayrakları üretimi

Firma Logolu Makam Bayrakları İmalatı

Firma Logolu Makam Bayrakları: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Firma logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Holding bina girişleri, şirket binaları veya üst düzey yönetici odaları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu makam bayrakları nedir?

Firma logolu makam bayrakları; parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanması ile üretilen firmalar için özelleştirilen makam bayraklarıdır. Firma logolu makam bayrakları üç kat kumaştan üretilir ve kumaşların arasına tela yerleştirilir. Bu tela bayrağın makam bayrak direğine asıldığından kabarık ve düz bir şekilde durmasını sağlar. Talebe göre pirinç veya krom kaplama makam bayrak direklerine takılarak kullanılan makam bayrak setinin kurulumu oldukça pratiktir. Markalar, şirketler, holdingler için özel olarak tasarlanan firma logolu makam bayrakları talebe göre sırmalı (saçaklı) veya sırmasız (saçaksız) olacak şekilde üretilir.

Talebe göre özelleştirilen firma logolu makam bayrakları makam bayrak direkleri ile birlikte set halinde, sadece makam bayrağı veya sadece makam bayrak direği olacak şekilde Kadim Bayrak’tan sipariş edilebilir.

Firma logolu makam bayrağı ölçüleri ve makam bayrak direği

Firma logolu makam bayrağı ölçüleri genellikle 100x150cm’dir. Makam bayrak direklerinin uzunluğu net 225cm’dir. 32cm alt taban yarıçapına sahip olan makam bayrak direklerinin üst kısımlarında işse ay yıldız alem bulunur. Bayrak direği çubukları, alt taban be alem olarak üç parça halinde paketlenen makam bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç kaplama olabilir. Kurulumu oldukça pratik olan makam bayrak direkleri yaklaşık 4.5kg ağırlığındadır.

Firma logolu makam bayrakları nerelerde kullanılır?

Firma logolu makam bayrakları; markaların renkleri, logosu ve diğer özelliklerine özel olarak tasarlanabilir ve markanın profesyonel bir imaj yaratmasına yardımcı olabilir. Firma logolu makam bayrağının kullanıldığı yerler;

  • İşletme merkezleri: Markaların genel merkezlerinde, yöneticilerin odalarında ve toplantı salonlarında kullanılabilir. Firma logolu makam bayrağı, markanın kurumsal kimliğini yansıtmak ve profesyonel bir imaj yaratmak için kullanılır.
  • Şubeler: Markaların şubelerinde, şube müdürlerinin odalarında ve toplantı salonlarında kullanabilirler. Firma logolu makam bayrağı, markanın şube düzeyinde de kurumsal kimliğini yansıtmasına yardımcı olabilir.
  • Konferanslar: Markaların sponsor olduğu konferanslarda, konferans alanlarında ve sponsor masalarında kullanılabilir. Firma logolu makam bayrağı, markanın konferanslarda da tanıtımını yapmasına yardımcı olur.
  • Özel etkinlikler: Markaların sponsor olduğu özel etkinliklerde, etkinlik alanlarında kullanılabilir. 

Firma logolu makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu makam bayrağı üretimi; makam bayrak taleplerinin alınması ile başlar. Genellikle markaların, işletmelerin veya özel kurumların logolarını taşıyan bu bayrakların üretimi için adım logonun bilgisayar programında çizilmesidir. Müşteri tarafından onaylanan logo tasarımı baskı için uygun formata dönüştürülür. Hazırlanan logo Parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile aktarılır. Üç kat saten kumaştan üretilen makam bayraklarının kumaşları arasına tela yerleştirilir. Bayrağın kenarlarına sağlam ve estetik bir görünüm sunan özel dikiş tekniği uygulanır. Ayrıca talebe göre bayrağın üç kenarı altın renginde sırma ile çevrelenebilir. Bir kenarına ise bayrağı makam bayrak direğine takabilmek için beyaz uçkurluk kısmı tasarlanır. Dikkatli ve özenli bir şekilde katlanan firmalara özel makam bayrakları güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Firma logolu makam bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu makam bayrağı fiyatları; makam bayrağı imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı kalitesine göre belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de firma logolu makam bayrak fiyatlarını etkiler. Toptan ve perakende firma logolu makam bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki makam bayrak siparişlerine indirimler uygular. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçerek markanız için özelleştirilebilir makam bayrağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Firma logolu makam bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Firma logolu makam bayrakları imalatı hizmeti Kadim Bayrak ile Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaştırılmaktadır. Profesyonel firma logolu makam bayrakları imalatı ile ön plana çıkan Kadim Bayrak İmalat Sanayi için her zaman öncelik müşteri memnuniyetidir. Bunun için Kadim Bayrak firma logolu makam bayrakları imalatı sürecinde birinci sınıf kalitede kumaşlar, akmaya ve solmaya dirençli boyalar, yüksek çözünürlük sağlayan modern baskı teknikleri ve deneyimli ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren Kadim Bayrak kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini garantilemeye devam etmektedir. Markanız için tasarlanmasını istediğiniz firma logolu makam bayrakları için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Ankara firma logolu makam bayrakları imalatı

Ankara Firma logolu makam bayrakları imalatı süreci Kadim Bayrak ile yüksek kalitede gerçekleştirilir. Kurumunuzun, firmanızın, işletmenizin sembolü olan ve güçlü bir imaj sergilemenizi sağlayan makam bayrakları talepleriniz hemen şimdi Kadim Bayrak’a iletebilirsiniz. Kaliteli hizmet, memnun müşteriler, uygun fiyatlar Kadim Bayrakta!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?