Deva Partisi Yelken Bayrakları

Deva Partisi Yelken Bayrakları İmalatı

Deva Partisi Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi yelken bayrak nedir?

Deva Partisi yelken bayrak; üzerinde parti sloganı, logosu veya lider posteri baskısı bulunan bir duba üzerine özel bir direğe monte edilerek kullanılan reklam bayraklarıdır. Genellikle tek taraflı baskı tekniği uygulanarak 110g/m2 raşel kumaşlardan üretilen bu bayraklar kumaş ve baskı tekniğinin özelliğinden dolayı iki taraftan da okunabilir. Talebe göre farklı ölçülerde üretilebilen Deva Partisi yelken bayrakları hem iç mekânda hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca Deva Partisi yelken bayraklara şeklinden dolayı olta bayrak veya plaj bayrağı isimleri de verilir.

Deva Partisi yelken bayrak ölçüleri

Deva Partisi yelken bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Deva Partisi yelken bayrak ölçüleri genel olarak 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Yelken bayraklar; yelken bayrak direği ve yelken bayrak dubası ile birlikte set olarak müşterilere sunulur.

Deva Partisi yelken bayrak dubası

Deva Partisi yelken bayrak dubası uzun ömürlü, sağlam malzemeden üretilir ve 20 veya 32litre kapasitesindedir. Üzerinde bulunan tıpa kapağı açılarak duba içerisine yeterli miktarda su veya kum doldurulur ve kapağı sıkıca kapatılır. Özel tutma yerinden istetilen yere taşınabilen dubanın üzerine yelken bayraklar monte edilir. Rüzgârın esiş yönüne göre hareket eden yelken bayraklar oldukça dikkat çekicidir. Partinin logosu, sloganı veya başka tasarımlarla özelleştirilebilen Deva Partisi yelken bayrakları geniş kullanım alanına sahiptir.

Deva Partisi yelken bayrak nerelerde kullanılır?

Deva Partisi yelken bayrakları genellikle açık hava etkinliklerinde, seçim kampanyalarında, parti binalarında ve mitinglerde kullanılır. Yelken bayraklar, geniş bir alanda yer kaplaması ve dikkat çekici görüntüleriyle özellikle kalabalık yerlerde etkili bir tanıtım aracı olarak kullanılır.

Deva Partisi yelken bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Deva Partisi yelken bayrakları üretimi taleplerin alınması ile başlar. Deva Partisi yelken bayrak tasarımları talep edilen tasarımların hazır hale getirilmesi ile başlar. Dijital baskı veya pigment baskı teknikleri ile bu tasarımlar 110g/m2 raşel kumaş üzerine basılır. Isı kesim işlemi uygulanan bayraklar daha sonra çift dikiş işlemlerinden geçirilir, böylece bayrağın dayanıklılığı artırılmış olur. Yelken bayrak direği için bayrak kumasına özel bil bölme ayarlanır. Tünel şeklinde dikilen bu kısımdan yelken bayrağı, yelken bayrak sopasına kolaylıkla takılır. Deva Partisi yelken bayrakları özenle katlanır, dubası ile birlikte paketlenir ve güvenilir kargo firmaları ile alıcılarına hızlı bir şekilde ulaştırılır.

Deva Partisi yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Deva Partisi yelken bayrak fiyatları bayrağın ölçüşlerine, kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesine göre belirlenir. Ayrıca yüklü miktarlardaki Deva Partisi yelken bayrakları fiyatlarında birim maliyet daha uygun hale gelir. Deva Partisi yelken bayrak fiyatlarına etki eden tüm bu faktörler çerçevesinde müşterilerine en uygun fiyatları sunmaya çalışan Kadim Bayrak toplu siparişlerde müşterilerine büyük oranlarda indirimler sunar. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir, yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Deva Partisi yelken bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Kadim Bayrak İmalat Sanayi, müşterilerinin talepleri doğrultusunda Deva Partisi yelken bayraklarının tasarımını öncelikle belirtilen özelliklere göre yapar. Bu aşama, ölçü, renk, logo ve diğer görsel unsurların belirlenmesini içerir. Deva Partisi yelken bayrağı tasarımı, yüksek kaliteli ve canlı renkler elde etmek için dijital baskı tekniği kullanılarak 110g raşel kumaşa basılır. Sıcak kesim işlemi uygulanan bayrak kumaşı özel dikiş işlemiyle daha dayanıklı hale getirilir. Bayrağın direğe aşılmasını sağlayacak olan tünel kısmı da sağlam dikişlerle hazırlanarak Deva Partisi yelken bayrağı imalatı tamamlanır.

Kadim Bayrak İmalat Sanayi, imalat sürecinde kalite kontrollerinden asla taviz vermez ve bayrakları özenle paketleyerek hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığıyla alıcılarına teslim eder. İster seçim kampanyaları ister parti binaları veya diğer etkinlikler için olsun, Kadim Bayrak İmalat Sanayi’ne başvurarak Deva Partisi yelken bayrağı siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara Deva Partisi yelken bayrak imalatı

Ankara Deva Partisi yelken bayrak imalatı; Kadim Bayrak tarafından uzun yıllardan beri profesyonel düzeyde sağlanmaktadır. Kadim Bayrak’a Deva Partisi yelken bayrak imaları sürecinde her zaman müşteri memnuniyetine odaklanır. Bundan dolayı tüm personelleri ile büyük bir titizlikle kaliteli hizmetler sunmaya odaklanır. Deva Partisi yelken bayrak imalatı sürecinde bütün materyalleri birinci sınıf kalitede olan Kadim Bayrak uygun fiyatları ile de müşterilerini memnuniyetini daha da artırmayı başarmıştır. Tüm bayrak modelleri ve Deva Partisi yelken bayrak çeşitleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?