ATATÜRK T MASA BAYRAĞI

T Masa Bayrakları İmalatı

T Masa Bayrakları imalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, üçgen kesim veya ters V kesim saten kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı veya serigrafi baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı veya serigrafi baskı, kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom T masa bayrak direği.
Ölçü: 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

T masa bayrakları nedir?

T masa bayrakları, masa üzerinde konumlandırılan, T şeklinde tasarlanmış masa bayrak direklerine takılarak kullanılan küçük boyutlu dekoratif bayraklardır. Masa üzerindeki diğer nesnelere uyum sağlayacak boyutlarda üretilirler. T masa bayrakları, genellikle firma logosu, sloganı veya diğer tanıtım amaçlı mesajlar içeren görsellerle tasarlanır. Krom veya pirinç kaplamalı masa bayrak direklerine takılarak kullanılan T masa bayrakları kaliteli, parlak kumaş ve boyalardan üretilir. T masa bayrakları hafiftir ve pratik bir şekilde istenilen yere taşınabilir.

T masa bayrağı ölçüleri

T masa bayrağı ölçüleri genellikle standart boyutlarda üretilir. En yaygın ölçüler;

  • Bayrak boyutu: 8x30cm veya 10x30cm 
  • Bayrak direği boyu: 33-34cm
  • Stand boyutu: 42×16 cm’dir.

T masa bayraklarında iki adet bayrak bulunur ve bu bayrakların alt kısımları talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim şekillerinde olabilir.

T masa bayrakları nerelerde kullanılır?

T masa bayrakları, genellikle fuarlar, konferanslar, seminerler, tanıtım etkinlikleri, açılış törenleri, mağaza vitrinleri, restoranlar, kafeler, ofisler ve diğer birçok işletme tarafından kullanılır. Bu bayraklar, işletmelerin markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak için kullanılır ve masa üzerinde görselliği arttırmak için ideal bir seçimdir. Ayrıca, T masa bayrakları, taşınması ve kurulumu kolay olduğu için popüler bir seçimdir ve birçok farklı etkinlikte tekrar tekrar kullanılabilirler.

T masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

T masa bayrakları üretimi, yüksek kaliteli malzemeler ve hassas işçilik gerektirir. Kadim Bayrak’ta T masa bayrakları üretimi, öncelikle tasarım ve baskı süreci ile başlar. Tasarım, müşterinin isteği doğrultusunda yapılır ve baskı için uygun hale getirilir. Daha sonra, tasarım, dijital baskı tekniği ile saten kumaşa aktarılır. Dijital baskı tekniği, yüksek kaliteli baskılar elde edilmesini sağlar. Baskı işleminde, canlı renklere sahip yüksek kaliteli boyalar kullanılır. Bayrakların son üretim aşaması ise bayraklara çift kat dikiş işleminin uygulanmasıdır. İmalatı tamamlanan bayraklar, T şeklindeki krom veya pirinçten yapılmış olan özel masa bayrak direklerine takılır.

T masa bayrağı fiyatları

T masa bayrağı fiyatları, üretimde kullanılan malzeme, boyut, baskı teknolojisi ve adet gibi faktörlere göre değişebilir. farzla sayıda T masa bayrak siparişlerinde bayrakların birim maliyetleri daha uygundur. T masa bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve toptan veya perakende T masa bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kadim T masa bayrakları imalatı

Kadim T masa bayrakları imalatı çalışmalarını profesyonel düzeyde gerçekleştirir. Özelleştirilebilir tasarımlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kadim Bayrak, T masa bayrakları imalatı çalışmalarını yıllardır Ankara’da gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende T masa bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak, kalitesiyle, hızıyla ve modern baskı teknikleri ile ön plana çıkmaktadır. Kadim Bayrak, T masa bayrakları imalatı taleplerine yönelik özelleştirilebilir bayrak tasarımı hizmetleri sunar. Böylece Kadim Bayrak, markanızı veya işletmenizi en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanır. Profesyonel T masa bayrakları imalatı çalışmaları ile beklentileri ve talepleri optimum düzeyde karşılayan Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. T masa bayrak modelleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara T masa bayrakları imalatı 

Ankara T masa bayrakları imalatı çerçevesinde uzun yılların deneyimine sahip Kadim Bayrak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Kadim Bayrak yüksek kalitede malzemeler kullanarak dayanıklı ve uzun ömürlü T masa bayrakları imalatı gerçekleştirir. Talepler doğrultusunda özelleştirilebilir T masa bayrakları markaların, işetmelerin, resmî kurumların reklamlarını yapabilmelerinin en etkili yoludur. Kadim Bayrak, T masa bayrakları imalatı sürecinde kaliteye her zaman önem verir. Parlak ve dayanıklı kumaşlar; akmaya, solmaya dirençli boyalar; oksitlenmeye veya dış darbelere karşı dayanıklı krom veya pirinç kaplamalı T masa direkleri çerçevesinde üstün kalitede üretilen T masa bayrakları markanızın veya işletmenizin en etkili sembolüdür. T masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?