Firma Logolu Gönder Bayrak

Firma logolu gönder bayrak üretimi

Firma Logolu Gönder Bayrak İmalatı

Firma Logolu Gönder Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Firma logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Şirket, kurum, holding gibi çeşitli binaların önüne konumlandırılır.
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu gönder bayraklar nedir?

Firma logolu gönder bayraklar; raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak imalatı sağlanan dış mekân bayraklarıdır. Üzerinde firmalara ait logoların, sloganların veya talep edilen diğer görsellerin baskısı bulanan bu bayraklar gönder bayrak direklerine takılarak kullanılır. Dış mekân bayraklarından biri olan firma logolu gönder bayraklar markalar ve işletmeler için etkili ve uygun maliyetli reklam araçlarıdır. Firma logolu gönder bayrak boyutları ihtiyaca uygun olacak şekilde özelleştirilebilir.

Firma logolu gönder bayrak ölçüleri

Firma logolu gönder bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir ancak en sık tercih edilen firma logolu gönder bayraklar ölçüleri; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir. Bayrak boyutları gönder bayrak direği uzunluğuna göre belirlenir. Gönder bayrak uzunluğu arttıkça fark edilebilirliği kaybetmemek için bayrak boyutları da artırılır.

Firma logolu gönder bayraklar nerelerde kullanılır?

Firma logolu gönder bayrakları, işletmelerin markalarını tanıtmak ve reklam yapmak için kullanabilecekleri birçok farklı alanda kullanılabilirler. Örneğin;

  • İşletmeler, kendi binalarının dışında firma logolu gönder bayrakları kullanarak marka tanıtımı yapabilirler. Bu bayraklar, işletmenin adını ve logosunu büyük bir alanda göstererek müşterilerin dikkatini çekebilir.
  • İşletmeler, kendi satış noktalarının dışında firma logolu gönder bayrakları kullanarak, müşterilerin ilgisini çekebilirler. Bu bayraklar, işletmenin markasını ve mağaza adını göstererek, müşterilerin kolayca bulmalarını sağlar.
  • İşletmeler, çeşitli etkinliklerde firma logolu gönder bayrakları kullanarak marka bilinirliğini artırabilirler. Örneğin, fuarlar, konferanslar, spor etkinlikleri ve diğer toplu etkinliklerde bu bayraklar kullanılabilir.
  • İşletmeler, kendi bayrak direklerinde firma logolu gönder bayrakları kullanarak marka tanıtımı yapabilirler. Bu bayraklar, işletmenin marka bilinirliğini artırmak ve müşterilerin ilgisini çekmek için etkili bir araçtır.

Firma logolu gönder bayraklar üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu gönder bayrak üretimi genellikle dijital baskı yöntemiyle sağlanır. İşletmenin logo veya görsel tasarımı, öncelikle bilgisayar ortamında hazırlanır ve baskıya uygun hale getirilir. Bu tasarım daha sonra dijital baskı makineleri kullanılarak bayrak kumaşına aktarılır. Dijital baskı, yüksek çözünürlüklü görüntülerin üretilmesine olanak tanıdığı için, detaylı logolar ve renkli tasarımlar gibi karmaşık tasarımların baskısı için uygundur.

Firma logolu gönder bayrakları, genellikle raşel kumaştan üretilirler. Raşel kumaşlar, UV ışınlarına ve kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve hafif bir yapıya sahiptir.  Gönder bayraklarının üretimi, kumaşın kesilmesi, baskı işlemi, kenarların dikilmesi ve gönder kısmının takılması gibi aşamalardan oluşur. İşletmeler, gönder bayraklarının boyutunu ve şeklini değiştirebilirler ve bayrağın tasarımını istedikleri şekilde özelleştirebilirler.

Firma logolu gönder bayrak fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu gönder bayrak fiyatları birçok farklı faktöre bağlıdır. Bu faktörlerden bazıları;

  • Bayrağın boyutu
  • Kumaş türü ve kalitesi
  • Boya kalitesi
  • Tasarım veya logonun karmaşıklığı
  • Sipariş adedi

Kadim Bayrak İmalat Sanayi bu faktörler üzerinden bayrak fiyatlarını müşterileri için en uygun hale getirir. Özellikle yüklü miktarlarda firma logolu gönder bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygular. Toptan ve perakende gönder bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alarak siparişlerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Firma logolu gönder bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Firma logolu gönder bayrak imalatı Kadim Bayrak’ta her bir adımı kalite kontrol denetiminden geçirilen bir süreçtir. Kalitesiyle ve uzun ömürlü bayrakları ile müşteri memnuniyetine odaklanan Kadim Bayrak İmalat Sanayi Ankara’da kurulduğu günden beri alanında hep en iyileriyle çalışmıştır. Firma logolu gönder bayrak imalatı hizmetlerine Ankara’da devam eden Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm ile ve ilçelerine ulaşabilmektedir. Birinci sınıf kalitede bayrak kumaşları, boyaları ve en modern baskı makineleri ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi çalışmalarına devam etmektedir. Hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir talebinize en uygun firma logolu gönder bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Markanıza veya işletmenize özel olarak tasarlana gönder bayraklar ile etkili tanıtımlar ve güçlü farkındalıklar yaratabilirsiniz.

Ankara firma logolu gönder bayrak imalatı

Ankara firma logolu gönder bayrak imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Sadece firmanıza, işletmenize veya markanıza özel tasarlanan gönder bayrakları direkleri ile birlikte de Kadim Bayrak’tan sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte yalnızca gönder bayrağı veya yalnızca gönder bayrak direği siparişlerinize de Kadim Bayrak üstün kalitede çözümler sağlar. İhtiyacınıza uygun bayrak ve bayrak aksesuarları için Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?