Deva Partisi Gönder Bayrakları

deva partisi gönder bayrağı mavi

Deva Partisi Gönder Bayrakları İmalatı

Deva Partisi Gönder Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Deva Partisi logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

deva partisi gönder bayrağı üretimi
deva partisi gönder bayrağı mavi
deva partisi gönder bayrağı üretimi
Bayrak Sipariş Formu

Deva Partisi gönder bayrağı nedir?

Deva Partisi gönder bayrağı, dayanıklı raşel veya saten kumaş üzerine dijital baskı tekniğiyle üretilen dış mekân bayrağıdır. Parti renkleri ve logosu, net ve canlı renklerle gönder bayrağına yansıtılır. Bu bayraklar PVC asma klipsleri ile bayrak direklerine dikey olarak asılır. Deva Partisi gönder bayrağı, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü malzeme ve baskı teknikleri kullanılarak üretilir.

Deva Partisi gönder bayrağı ölçüleri

Deva Partisi gönder bayrakları ölçüleri, müşterilerin taleplerine göre özelleştirilebilir. Standart olarak 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm gibi çeşitli boyut seçenekleri mevcuttur. Bayrağın boyutu arttıkça, bayrak direği uzunluğu da artar. 5 metren başlayan Deva Partisi gönder bayrak direkleri 20 metreye kadar üretilebilir.

Deva Partisi gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

Deva Partisi gönder bayrağı genellikle açık hava etkinliklerinde, seçim kampanyalarında, parti binalarında, mitinglerde ve çeşitli organizasyonlarda kullanılır. Parti kimliğinin tanıtımı ve görsel olarak vurgulanması amacıyla kullanılan bir reklam aracıdır. Ayrıca parti üyeleri veya destekçileri tarafından da kullanılabilir.

Deva Partisi gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Deva Partisi gönder bayrağı üretimi, yüksek kaliteli raşel ve saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak gerçekleştirilir. Bu yöntem, yüksek çözünürlüklü dijital tasarımların doğrudan kumaşa basılmasını sağlayarak daha canlı ve net renklerin elde edilmesini sağlar.

Deva Partisi gönder bayrağı üretim süreci, önce bayrak tasarımının dijital olarak hazırlanması ile başlar. Daha sonra bu tasarım, yüksek kaliteli dijital baskı makineleriyle kumaşa basılır.

Bayrağın dayanıklılığı ve sağlamlığı artırmak için bayrağın kenar kısımlarına çift dikiş tekniği uygulanır. Bayrağın bayrak direklerine kolayca asılması için klipsler de eklendikten sonra üretim süreci tamamlanır. Özenle paketlenen Deva partisi gönder bayrağı tek başına veya talebe göre farklı uzunluklardaki gönder bayrak direkleri ile birlikte sipariş verilebilir.

Deva Partisi gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Deva Partisi gönder bayrağı fiyatları, bayrağın boyutu, malzemesi ve sipariş adedi gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ayrıca bayrağın baskı tekniği de fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Sipariş adedi de fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Genellikle daha fazla sayıda sipariş verildiğinde birim fiyat düşer. Kaliteli ve profesyonel bayrak imalat sanayi Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek uygun fiyatlarla bayrak siparişlerinizi verebilirsiniz. Müşterileri için en uygun fiyatları sunan Kadim Bayrak ayrıca yüklü miktarlardaki siparişler için de müşterilerine indirimler sunar.

Kadim Bayrak Deva Partisi gönder bayrağı imalatı

Deva Partisi gönder bayrağı imalatı Kadim Bayrak imalat Sanayinde profesyonel olarak gerçekleştirilir. Uzun zamandan beri Ankara’da çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak, hizmetlerini Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ulaştırır. Tasarım ekibi, dikiş personelleri, baskı birimi ve paketleme personelleri ile tam bir takım halinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirir. Deva Partisi gönder bayrak imalatı hizmetlerinde kaliteyi uygun fiyatlara sunan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir bayrak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ankara Deva Partisi gönder bayrağı imalatı

Ankara Deva Partisi gönder bayrağı imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarında gerçekleştirilir. Deva Partisi gönder bayrağı imalatı sürecinde kullanmış olduğu birinci sınıf kaliteye sahip kumaşlar, akmaya solmaya dirençli boyalar ve en gelişmiş baskı teknikleri ile Kadim Bayrak Türkiye’nin her bölgesi için hizmete hazır. Deva Partisi gönder bayrağı imalatı ile hızlı ve kaliteli sonuçlar ortaya çıkartan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?