TÜRK L MASA BAYRAĞI İMALATI

L Masa Bayrakları İmalatı

L Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, üçgen kesim veya ters V kesim saten kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı veya serigrafi baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı veya serigrafi baskı, kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom L masa bayrak direği.
Ölçü: 8x30cm veya 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

L masa bayrakları nedir?

L masa bayrakları, L şeklinde masa bayrak direği üzerine takılan bir adet bayrak ile kullanılan, genellikle masa veya kürsü üzerine konumlandırılan dekoratif bayrak modelidir. L masa bayrak direkleri krom veya pirinç malzemeden üretilebilir. L masa bayrakları, küçük boyutlu olduğu için taşıması pratiktir. L masa bayrakları marka ve kurumların kendi tanıtımlarını yapmaları için sıklıkla tercih ettikleri ekonomik reklam araçlarıdır.

L masa bayrağı ölçüleri 

L masa bayrağı ölçüleri genellikle 8x30cm veya 10x30cm ölçülerine sahiptir. L masa bayraklarının takıldığı krom veya pirinç masa bayrak direklerinin uzunlukları ise 33-34 cm‘dir.

L masa bayrakları nerelerde kullanılır?

L masa bayrakları, özellikle işletmeler, kurumlar ve markalar tarafından kullanılmaktadır. Fuarlar, etkinlikler, toplantılar ve benzeri organizasyonlarda da sıklıkla tercih edilirler. Ayrıca ofislerde, resepsiyon alanlarında veya satış noktalarında da kullanılmaktadırlar. L masa bayrakları, kurumların tanıtımına ve marka bilinirliğine katkı sağlamak için etkili bir yöntemdir.

L masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

L masa bayrağı üretimi için öncelikle, tasarım aşaması çok önemlidir. İstenilen görsel tasarım bilgisayar ortamında hazırlanır ve müşteriye onaylatıldıktan sonra dijital baskı tekniği ile kumaş üzerine aktarılır. Baskı malzemeleri arasında genellikle saten kumaşlar tercih edilir. Saten kumaşlar üzerine uygulanan motifleri çok daha canlı bir şekilde yansıtabilir ve kumaş yapısı itibariyle oldukça kaliteli bir görünüme sahiptir. Baskı sonrası, kumaş talep edilen ölçülerde kesilir ve kenarları özel bir makine ile dikilir. L masa bayrağı üretimi sürecinin son aşamasında, ise krom ya da pirinç masa bayrak direğine asılan bayrak kullanıma hazır hale gelmiş olur.

L masa bayrağı fiyatları

L masa bayrağı fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Bayrak ölçüsü, malzeme kalitesi, baskı teknolojisi gibi unsurlar L masa bayrak fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Kadim Bayrak L masa bayrak fiyatlarını müşterileri için en uygun olacak şekilde belirler. Özellikle yüklü miktarlardaki toplu L masa bayrak taleplerine Kadim Bayrak daha ekonomik fiyatlar sunar. L masa bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim L masa bayrakları imalatı

Kadim L masa bayrakları imalatı Ankara’dan Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri için gerçekleştirilir. Kadim Bayrak, L masa bayrakları imalatı esnasında yüksek kalitede malzemeler kullanır. Bayrak kumaşları, UV ışınlarına dayanıklıdır ve renk solması yaşanmaz. Baskı kalitesi yüksek olan dijital baskı makineleri sayesinde, canlı ve net renklere sahip L masa bayrakları üretilir.

L masa bayrakları imalatı sürecinde, öncelikle müşteriler kendi tasarımlarını Kadim Bayrak’a iletiler veya Kadim Bayrak uzman tasarımcılarımızdan bayrak tasarım talebinde bulunurlar. Her iki durumda da müşteri tarafından onaylanmış bayrak tasarımıyla birlikte L masa bayrakları imalatı sürecinin baskı aşamasına geçilir. Saten kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen L masa bayrakları müşteriye teslim edilmeden önce kalite kontrollerinden geçirilir. L masa bayrak modelleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz!

Ankara L masa bayrakları imalatı

Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde L masa bayrağı taleplerine yönelik olarak Kadim Bayrak profesyonel L masa bayrakları imalatı hizmetleri sunmaktadır. Ankara L masa bayrakları imalatı, Kadim Bayrak tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir.

Deneyimli bayrak üretim ekibi, kaliteli üretim teknikleri ve uygun fiyat politikaları ile Kadim Bayrak L masa bayrakları imalatı çalışmaları ile Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir.  İşletmenizin ya da etkinliğinizin tanıtımında kullanabileceğiniz L masa bayrakları için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.  

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?