atatürk baskılı ipe dizili süsleme bayraklar

Atatürk Baskılı İpe Dizili Bayraklar

Atatürk Baskılı İpe Dizili Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: İç dış mekan süsleme.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak nedir?

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak; talep edilen renkte raşel kumaş üzerine Atatürk siluetinin veya portresinin dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen bayraklardır. Talebe göre üçgen veya dörtgen şekillerinde üretilen bu bayrak uzun ve sağlam ipler üzerine belirli aralıklarla sabitlenir. Daha çok iç veya dış mekân süslemede kullanılan Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar süsleme bayrakları olarak da adlandırılır.

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak ölçüleri

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak ölçüleri genellikle 20x30cm’dir. Ancak bu öcülere talebe göre özelleştirilebilir. En az 25 metre uzunluğundaki sağlama ip üzerine sabit aralıklarla yerleştirilen bu bayraklar talebe göre üçgen veya dörtgen şeklinde tasarlanabilir. Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar tek çeşit görselden oluşabildiği gibi birden fazla görsel baskı çerçevesinde de kombin edilebilir.

Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar nerelerde kullanılır?

Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar genellikle resmî törenlerde ve milli bayramlarda kullanılır. Örneğin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi milli bayramlarda, Atatürk’ün doğum ve ölüm yıldönümlerinde, resmi devlet törenlerinde ve protokol ziyaretlerinde kullanılabilirler. Bu tür bayraklar genellikle kamu kurumları, belediyeler, askeri birlikler, okullar, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları gibi kurumlar tarafından kullanılır.

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak üretimi

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak üretimi talepler üzerine baskısı yapılacak Atatürk fotoğrafının hazırlanması ile başlar. Bilgisayar programlarında gerekli işlemlerden geçirilip düzenlemesi yapılan görseller baskıya hazır hale getirilir. Dijital baskı tekniği ile raşel kumaşlar üzerine baskı işlemi yapıldıktan sonra bayrak kumaşlarına ısı kesim tekniği uygulanır. Talep edilen sayıda bayrak uzun ve sağlam ip üzerine eşit aralıklarla sabitlenir ve Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar üretimi tamamlanır. Kalite kontrol denetimlerinden geçirilen Atatürk baskılı ipe dizili bayraklar özenle paketlenerek güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak fiyatları bayrak sayısına, sipariş adedine ve bayrak imalatı sürecinde kullanılan materyal kalitesine bağlı olarak belirlenir. Ayrıca bayrak sipariş adedi de Atatürk baskılı ipe dizili bayrak fiyatlarını etkiler. Kadim Bayrak İmalat Sanayi yüklü miktarlardaki Atatürk baskılı ipe dizili bayrak fiyatlarında belirli oranlarda indirimler uygular. Toptan veya perakende Atatürk baskılı ipe dizili bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı

Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak’ın uzman ve deneyimli bayrak imalat ekibi sayesinde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Ankara’da kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kadim Bayrak İmalat Sanayi Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetlerini ulaştırmaktadır. Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı sürecinde kullanılan yırtılmaya ve yıpranmaya karşı dirençli kumaşlar, akmaya, solmaya dirençli boyalar ve yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri ile Kadim Bayrak Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı hizmetleri sunmaktadır. İç ve dış mekan süslemelerinde kullanılan Atatürk baskılı ipe dizili bayrak siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı

Kalite standartlarında Ankara Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde gerçekleştirilir. Ankara’da uzun yıllardan beri hizmet veren Kadim Bayrak tüm bayrak imalat süreçlerinde olduğu gibi Atatürk baskılı ipe dizili bayrak imalatı sürecinde de kalite kontrol denetmelerinden asla taviz vermez. Uygun fiyatlarıyla, hızlı teslimatlarıyla ve kaliteli bayraklarıyla Kadim Bayrak sizinle. Hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir taleplerinize uygun bayrak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?