iyi parti gönder bayrağı imalatı

İyi Parti Gönder Bayrakları İmalatı

İyi Parti Gönder Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. İyi Parti logolu gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Genel parti binaları, seçim alanları, seçim mitingleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti gönder bayrağı nedir?

İyi Parti gönder bayrağı, raşel kumaş veya saten kumaş üzerine parti logosunun dijital baskı tekniği uygulanarak basılması ile üretilen bayraklardır. Uzun direklere asılarak kullanılan İyi Parti gönder bayrakları açık hava koşullarına karşı dirençli malzemelerden üretilirler. Bayrak üzerinde yer alan tasarım logo dışında talebe göre farklı tasarımlarla özelleştirebilir. İyi Parti gönder bayrakları bayrak direklerine takılabilmeleri için kenar kısmına uçkurluk dikilir ve pvc asma klipsleri takılır.

İyi Parti gönder bayrağı ölçüleri

İyi Parti gönder bayrağı ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. En yaygın tercih edilen gönder bayrak ölçüleri ise; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir. Bayrak boyutu, gönder bayrak diğeri ile uyumlu olmalıdır. Bu konuda müşterilerin doğru tercih yapmaları için destek sunan Kadim Bayrak tüm gönder bayrak ve gönder bayrak direği taleplerinize çözümler sunar.

İyi Parti gönder bayrağı nerelerde kullanılır?

İyi Parti gönder bayrağı, parti binası, şube binaları, mitingler, kutlamalar ve diğer parti etkinliklerinde kullanılabilir. Genellikle, parti bayrağı olarak tanınan ve parti üyeleri tarafından kullanılan İyi Parti gönder bayrağı, parti kimliğini tanımlamak için de kullanılır. Ayrıca seçim kampanyalarında, seçim bölgelerinde, miting alanlarında İyi Parti gönder bayrağı asılır. Uzun gönder bayrak direkleri üzerinde dalgalandırılan İyi Parti gönder bayrağı tüm açılardan rahatlıkla görünebilir.

İyi Parti gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

İyi Parti gönder bayrağı üretimi sürecinde ilk olarak, tasarım yazılımı kullanılarak gönder bayrağı tasarlanır ve boyutları belirlenir. Daha sonra, istenilen logo, yazı veya görsel, dijital baskı tekniği ile raşel veya saten kumaş üzerine aktarılır. Talep edilen boyutlarda kesim işleminden geçirilen bayrakların kenar kısımları çift dikiş tekniği ile sağlamlaştırılır. Bayrağın asılması için uçkurluk kısmı dikildikten sonra son bir kez daha kalite kontrol denetiminden geçirilen gönder bayrak özenle katlanarak paketlenir.

İyi Parti gönder bayrakları, yüksek kaliteli polyester kumaşlardan üretilir ve UV ışınlarına dayanıklıdır. Bu sayede, uzun süre dış mekanlarda kullanıma uygundur ve renkleri solmadan kalır.

İyi Parti gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

İyi Parti gönder bayrağı fiyatları, birkaç faktöre bağlı olarak belirlenir. Bunlar arasında kullanılan malzemenin kalitesi, bayrağın boyutu, baskı tekniği ve sipariş adedi gibi faktörler yer almaktadır.

İyi Parti gönder bayrağı fiyatlarını belirlerken, müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünler sunma odaklı çalışan profesyonel bayrak imalat sanayi Kadim Bayrak müşterilerine uygun fiyatlar sunmaya özen gösterir. İhtiyaçlarınıza en uygun İyi Parti gönder bayrağı talepleriniz hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak ve İyi Parti gönder bayrağı imalatı

İyi Parti gönder bayrağı imalatı; Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kadim Bayrak, bayrak imalat sürecine başlamadan önce müşterilerini dikkatli bir şekilde dinler. Talepleri ve ihtiyaçları netleştiren Kadim Bayrak uzman ve deneyimli ekibi ile İyi Parti gönder bayrağı imalatı sürecini başlatır. Kadim Bayrak tasarımcıları uygun programda bayrak tasarımını gerçekleştirdikten sonra müşteriye onaylatır. Onayı alınan tasarım birinci sınıf kaliteye sahip kumaşlar üzerine dijital baskı tekniği ile aklatılır. Kadim Bayrak Ankara’da kurulduğu günden beri gerek kalitesiyle gerekse fiyatlarıyla müşteri memnuniyetini garantiler. Gönder bayrak imalatı sürecinde kullanılan kaliteli materyaller, boyalar, modern baskı teknikleri gibi detaylar Kadim Bayrak’ın uzmanlığı ile şekillendirilir. İyi Parti gönder bayrağı veya diğer İyi Parti bayrak türleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İyi Parti gönder bayrağı imalatı

Ankara İyi Parti gönder bayrağı imalatı süreci müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Ankara’da uzun yıllardır hizmet veren Kadim Bayrak talebe göre özelleştirebilir bayrak çeşitleri imalatı ile ön plandadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine profesyonel bayrak imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak ile ihtiyacınıza en uygun bayrak modelini bulmak mümkündür. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir taleplerinizi ileterek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?