Firma Logolu Masa Bayrakları

ankara firma logolu masa bayrağı üretimi

Firma Logolu Masa Bayrakları İmalatı

Firma Logolu Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Holding, şirket veya özel kurum yönetici odalarında veya ofislerde, fuarlarda…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu masa bayrakları nedir?

Firma logolu masa bayrakları; parlak saten kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen küçük boyutlu dekoratif bayraklardır. Firma logolu masa bayrakları üzerinde yer alan tasarım markaların, şirketlerin, işletmelerin veya kurumların talepleri doğrultusunda özelleştirilebilir. Farklı boyutlarda imalatı sağlanan firma logolu masa bayrakları masa bayrak direklerine takılarak kullanılırlar. Firma logolu masa bayrakları genellikle çift taraflı baskı yapılarak üretilir ve masa üzerine konumlandırıldığında önden ve arkadan rahatlıkla görülebilir.

Pirinç veya krom masa bayrak direkleri ile birlikte firma logolu masa bayrakları set halinde veya sadece masa bayrakları ya da sadece masa bayrak direkleri siparişlerinizi Kadim Bayrak’tan verebilirsiniz.

Firma logolu masa bayrağı ölçüleri ve masa bayrak direkleri

Firma logolu masa bayrağı ölçüleri; 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm’dir. Bu bayraklar kendi boyutlarına göre özel olarak tasarlanmış masa bayrak direklerine asılarak masa üzerinde kullanılırlar. Masa bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama olarak üretilebilir. Masa bayrak direği tipleri;

T masa bayrak direği

T masa bayrak direği talebe göre krom veya pirinç kaplama olarak 34cm uzunluğunda üretilir. 8x30cm veya 10x30cm boyutlarına sahip iki adet bayrağı aynı anda taşıyabilir. Kurulumu, taşınması oldukça pratiktir. Kararma, solma ve dış darbelere karşı oldukça dirençlidir.

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği 34cm uzunluğunda talebe göre pirinç veya krom kaplama olarak üretilen masa bayrak direğidir. 10x30cm veya 8x30cm boyutlarındaki masa bayraklarından bir adet bayrak takılarak kullanılır. Sade ve şık görünümü ile L masa bayrak direkleri firmalara ait logolar, sloganlar veya daha farklı tasarımlar ile özelleştirilebilir.

Klasik masa bayrak direkleri

Klasik masa bayrak direkleri 15×22,5cm ölçülerindeki bayrakları asmak için tasarlanmıştır. Krom ya da pirinç kaplama olarak imalatı sağlanan klasik masa bayrak direkleri talebe göre birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olabilir.

Firma logolu masa bayraklarını masa bayrak direkleri ile birlikte set halinde veya ayrı ayrı olacak şekilde sipariş vermek için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma logolu masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Firma logolu masa bayrakları, işletmelerde birçok farklı yerde kullanılabilir. İşletmelerin kendi logolarını veya markalarını sergilemek için masa bayrakları kullanmaları yaygın bir uygulamadır. Bazı kullanım örnekleri şunlardır:

  • Ofislerde, çalışanların masalarının üzerine yerleştirilerek kurumsal kimlik oluşturmak için kullanılabilirler.
  • Firma logolu masa bayrakları, fuar ve etkinliklerde bir tanıtım materyali olarak kullanılabilir. Standınızın önünde veya masalarınızın üzerinde markanızı tanıtabilirsiniz.
  • Restoran ve kafelerde, masaların üzerinde firma logolu masa bayrakları kullanarak, müşterilere markanızı tanıtmanın yanı sıra, işletmenizin profesyonel ve düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  • Konferanslarda, sponsor firmaların masalarının üzerinde firma logolu masa bayrakları kullanılarak tanıtım yapılabilir.
  • Satış noktalarında, özellikle de promosyonlu ürünlerin sergilendiği masalarda kullanılabilir.

Firma logolu masa bayrakları, birçok farklı sektördeki işletmeler tarafından kullanılabilecek çok yönlü bir tanıtım aracıdır.

Firma logolu masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu masa bayrakları üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak üzerine basılması istenen tasarım bilgisayar programlarında hazırlandıktan sonra baskı aşamasına geçilir. 165g/m2 parlak saten kumaş üzerine çift taraflı dijital baskı tekniği uygulanır. Belirtilen ölçülerde ısı kesim işlemi uygulanan bayrak kumaşının kenar kısımlarına özel bir dikiş tekniği uygulanır. Masa bayrak direğine takılması için beyaz uçkurluk kısmı da dikilen masa bayrakları kullanıma hazır hale getirilir. Firma logolu masa bayrakları üretimi sürecinin tamamlanmasının ardından bayraklar kalite kontrol denetimlerinden geçirilen masa bayrakları uygun şekilde paketlenir ve alıcılarına kargo firmaları aracılığı ile teslim edilir.

Firma logolu masa bayrağı fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu masa bayrağı fiyatları bayrağın tasarımına, bayrak imalat sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesi gibi kriterler çerçevesinde belirlenir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi bu kriterleri göz önünde bulundurarak müşterilerine en uygun masa bayrağı fiyatlarını sunar. Markanız, firmanız veya işletmenize uygun şekilde özelleştirilebilir masa bayrağı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isçin hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma logolu masa bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Firma logolu masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde yüksek kalitede gerçekleştirilir. Profesyonel üretim anlayışına sahip Kadim Bayrak markalar veya firmalar için masa bayraklarını özelleştirir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen Kadim Kadim kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla hizmet sunar. Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgeleri için firma logolu masa bayrakları imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak kaliteli kumaşları ve boyalarıyla, modern baskı makinalarıyla ve profesyonel bayrak imalat ekibi ile çalımlarına devam etmektedir. Hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlarda firma logolu masa bayrakları imalatı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş taleplerinizi iletmek için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara firma logolu masa bayrakları imalatı

Ankara firma logolu masa bayrakları imalatı talepler doğrultusunda gerçekleştirilir. Ankara’da firma logolu masa bayrakları imalatı hizmetlerini profesyonel düzeyde sunan Kadim Bayrak kaliteden asla taviz vermez. Akmaya, solmaya dirençli boyalar, uzun ömürlü birinci sınıf kalitede bayrak kumaşları, kaliteli bayrak aksesuarları ile Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini garanti eder. Markanız için tasarlanan masa bayrak çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?