Yabancı Devlet Gönder Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Gönder Bayrakları İmalatı

Yabancı Devlet Gönder Bayrakları  İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel veya saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı uygulanarak talebe göre farklı ölçülerde üretilir. Yabancı devlet gönder bayrakları kenarları çift dikişli ve beyaz uçkurlukludur. PVC takma klipsleri sayesinde bayrak direklerine kolayca asılır.
Baskı Materyali: Hava koşullarına dayanıklı, tercihe göre raşel, alpaka veya mat saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Kaliteli ve uzun ömürlü boya, transfer baskı, serigrafi veya çift kat dijital baskı.
Kullanım Alanı: Konsolosluk binaları, uluslararası organizasyonlar…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm
Fiyat: Toptan ve perakende satışlar için bilgi alın!

Yabancı devlet gönder bayrakları nedir?

Yabancı devlet gönder bayrakları; raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak ve orijinal ülke bayrağına sadık kalacak şekilde üretilen bayraklardır. Yabancı devlet gönder bayrakları dış mekân bayrağı olarak kullanıldığından kumaş, boya ve baskı kalitesi oldukça önemlidir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi yabancı devlet gönder bayrakları imalatı sürecinde birinci sınıf kalitede kumaşlar, akmaya solmaya ve güneş ışınlarına karşı dirençli boyalar kullanır. Gönder bayrak direklerine takılarak kullanılan yabancı devlet gönder bayrakları ölçüleri müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

Yabancı devlet gönder bayrağı ölçüleri

Yabancı devlet gönder bayrağı ölçüleri genel olarak; 70x105cm, 100x150cm, 120x180cm, 150x225cm, 200x300cm, 300x450cm, 500 x750cm, 600x900cm, 1000x1500cm’dir. Ancak bu ölçüler dışında da orijinal yabancı gönder bayrağı standartlarına uygun olacak şekilde müşteri taleplerine uyarlanabilir.

Yabancı devlet gönder bayrakları nerelerde kullanılır?

Yabancı devlet gönder bayrakları, resmi bir bayrak olarak kabul edilir ve genellikle büyükelçilik veya konsolosluk binasının girişinde göndere çekilir. Bu bayrak, yabancı devletin egemenliğini ve temsilciliğini temsil eder ve ayrıca ülkeler arasındaki diplomatik ilişkilerin bir sembolüdür. Ayrıca yabancı devlet gönder bayrakları uluslararası etkinliklerde, spor müsabakalarında, festival veya fuar alanlarında da kullanılır.

Yabancı devlet gönder bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Yabancı devlet gönder bayrağı üretimi müşteri talepleri doğrultusunda belirtilen ülke bayrağının bilgisayar programında hazırlanması ile başlar. Baskıya hazır hale getirilen bayrak tasarımı 110g/m2 raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile basılır. Isı kesim işlemi uygulanan bayrakların dayanıklılığını artırmak için kenarları özel dikiş işleminden geçirilir. Bayrağın, bayrak direğine asılmasını sağlayacak uçkurluk kısmı ve pvc asma klipleri de bayrağa eklenir. Son kez kalite kontrol denetimlerinden geçirilen yabancı devlet gönder bayrağı özenle katlanır, paketlenir ve güvenilir ve hızlı kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Yabancı ülke gönder bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Yabancı ülke gönder bayrağı fiyatları bayrağın büyüklüğüne, sipariş adedine ve işçiliğe göre belirlenir. Ayrıca bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı tekniği kaliteleri de yabancı ülke gönder bayrağı fiyatlarını etkiler. Kadim Bayrak İmalat Sanayi yabancı ülke gönder bayrağı fiyatlarını müşterileri için en uygun hale getirir. Yüklü miktarlardaki yabancı ülke gönder bayrağı siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygular. Toptan ve perakende yabancı ülke gönder bayrağı imalatı sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir gönder bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgiler alabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta yabancı devlet gönder bayrakları imalatı

Kadim Bayrak İmalat Sanayi yabancı devlet gönder bayrakları imalatı sürecinde her zaman birinci sınıf kalitede malzemeler ve modern teknikler kullanır. Ankara’da çalışmalarına uzun yıllardan itibaren devam ettiren Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden almış olduğu bayrak siparişlerini başarılı bir şekilde üretir ve alıcılarına anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile teslim eder. Kalitesiyle olduğu kadar fiyatlarıyla da müşteri memnuniyetini kazanan Kadim Bayrak İmalat Sanayi için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Yabancı devlet gönder bayrakları imalatı sürecinin her bir adımında kalite kontrol denetimlerini ihmal etmeyen Kadim Bayrak hizmetlerine Ankara’da devam etmektedir. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçerek yüksek kaliteye sahip yabancı devlet gönder bayrakları veya diğer yabancı devlet bayrak modelleri siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ankara yabancı devlet gönder bayrakları imalatı

Ankara yabancı devlet gönder bayrakları imalatıKadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Uzman bayrak imalat ekibi, kaliteli bayrak malzemeleri ve en gelişmiş baskı teknikleri ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi özelleştirilebilir bayrak çeşitleri ve bayrak aksesuarları ile müşteri taleplerini yüksek kalitede karşılamaktadır..

Bayrak Sipariş Formu

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?