Atatürk ve türk bayrağı roll up imalatı

Türk Bayrağı Roll Up Banner

Türk Bayrağı Rollup Banner İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde branda veya saten ipeksi kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Türk Bayrağı rollup banner pratik kurulum imkanına sahiptir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü branda veya saten ipeksi kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, resmi kurumlar…
Ölçü: 60x180cm, 80x200cm, 85×200, 100x200cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Türk Bayrağı rollup banner nedir?

Türk Bayrağı Rollup banner, Türk bayrağı temalı bir reklam bannerıdır. Rollup bannerlar, reklam veya tanıtım amaçlı kullanılan portatif ve hafif reklam araçlarıdır. Kendi ayakları üzerinde durabilen bannerlar kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü baskılar uygulanarak üretilir. Rollup bannerların tasarımı ve baskı kalitesi, markaların veya organizasyonların profesyonel görünmesine yardımcı olur. Tercihe göre farklı ölçülerde üretilen Türk bayrağı rollup banner geniş kullanım alanına sahiptir.

Türk Bayrağı rollup banner genel özellikleri nelerdir?

Türk Bayrağı rollup banner, Türk bayrağı baskılı, tekerlekli bir metal kasaya sahip taşınabilir banner sistemidir.  Türk Bayrağı rollup bannerın genel özellikleri;

  • PVC veya kumaş malzemeden üretilir.
  • Özel metal bir kasa içinde yer alır ve tekerlekler sayesinde kolay taşınabilir.
  • Banner, dikey bir şekilde açılarak bir destek üzerine yerleştirilir.
  • Çift taraflı baskı yapılabilen bir yüzeyi vardır.
  • Yüksek kaliteli dijital baskı teknolojisi kullanılarak üretilir.
  • Özel tasarım, boyut ve şekillerde üretilebilir.

Türk Bayrağı rollup banner genel ölçüleri nelerdir?

En yaygın tercih edilen Türk Bayrağı rollup banner ölçüleri;

  • 85 x 200 cm
  • 100 x 200 cm
  • 120 x 200 cm

Ancak, Kadim Bayrak Türk rollup banner imalatını talebe farklı ölçülerde de gerçekleştirebilir.

Türk Bayrağı rollup banner nerelerde kullanılır?

Türk Bayrağı rollup banner, özellikle milli bayramlarda, resmî törenlerde, mitinglerde, fuar ve etkinliklerde kullanılır. İç mekanlarda sergilenebilen bu banner, bir stand üzerine yerleştirilerek kullanılır ve yerden tasarruf sağlar. Ayrıca hızlı ve kolay kurulumu sayesinde etkinliklerde pratik bir çözüm sunar. Türk Bayrağı rollup banner, Türk milli duygularını yansıtacak her türlü organizasyonda tercih edilebilir.

Türk Bayrağı rollup banner üretimi

Türk Bayrağı rollup banner üretimi, Ankara bayrak imalat alanında yılların deneyimine sahip Kadim Bayrakta ilk olarak müşterinin taleplerinin alınması ile başlar. Baskı işlemi genellikle dijital baskı makineleriyle yapılır ve yüksek kaliteli mürekkepler kullanılır. Üretimi tamamlanan Türk Bayrağı rollup banner, banner standına takılır. Banner standı, bannerın rahatça taşınmasını sağlar. Kaliteli malzeme seçimi ve özenli işçilik, Türk Bayrağı Rollup bannerın dayanıklılığını artırır ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Kadim Bayrak, müşterilerine Türk Bayrağı rollup banner üretimi süreci sonunda her zaman yüksek kalite standartlarına sahip bayraklar sunar.

Türk Bayrağı rollup banner fiyatları

Türk Bayrağı rollup banner fiyatları, kullanılan malzeme, ölçü, baskı kalitesi ve adet gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Daha büyük ölçülerde ve yüksek kaliteli baskılar Türk rollup banner fiyatlarını etkiler. Kadim Bayrak müşterilerine ihtiyaçlarına uygun farklı özelliklerde Türk Bayrağı rollup banner seçenekleri sunar ve müşteri bütçelerine uygun fiyatlar sunmak için çalışır. Türk Bayrağı rollup banner hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Türk Bayrağı rollup banner imalatı

Ankara Türk Bayrağı rollup banner imalatı etkili bir reklam aracı olan rollup banner üretimidir. Türkiye geneline hizmet sunan Kadim Bayrak, müşteri talepleri doğrultusunda farklı ölçülerde Türk Bayrağı rollup banner imalatı gerçekleştirmektedir. Türk Bayrağı rollup banner imalatında kullanılan yüksek kaliteli malzemeler sayesinde bannerlar daha uzun ömürlü ve dış darbelere karşı daha dayanıklı hale gelir. İhtiyacınıza uygun Türk Bayrağı rollup banner talep ve siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin!

Kadim Türk Bayrağı rollup banner imalatı

Kadim Türk Bayrağı rollup banner imalatı; birçok kurum veya kuruluşlar tarafından sıkça kullanılan banner üretimidir. Kadim Bayrakta Türk Bayrağı rollup banner ölçüleri, tasarımı ve kullanılacak malzemeler gibi detaylar müşterilerin talepleri doğrultusunda belirlenir. Kadim Bayrak Türk bayrağı rollup banner imalatı sürecinde yüksek kaliteli malzemeler ve en son baskı teknolojileri kullanılır. Bu sayede Kadim Bayrak, müşterilerine uzun ömürlü ve canlı renklere sahip Türk Bayrağı rollup bannerlar sunar.

Kadim Bayrakta Türk bayrağı rollup banner imalat aşamasından sonra bayrakların hızlı bir şekilde teslimatları sağlanır.  Özelleştirilebilir ölçülere sahip Türk Bayrağı Rollup banner siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?