saadet partisi sopalı bayrak üretimi

Saadet Partisi Sopalı Bayrak İmalatı

Saadet Partisi Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi sopalı bayrak nedir?

Saadet Partisi sopalı bayrak, genellikle raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen elde taşınabilir hafif bayrak tipidir. Saadet Partisi sopalı bayrak; parti logosu, sloganı lideri veya talep edilen farklı tasarımlarla özelleştirilebilir. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen Saadet Partisi sopalı bayrak ölçüleri de isteğe bağlı olarak esnetilebilir.

Saadet Partisi sopalı bayrak ölçüleri

Saadet Partisi sopalı bayrak ölçüleri müşteri taleplerine göre farklılık gösterse de en sık tercih edilen ölçüler; 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm’dir. Bayrakların ölçüsü ile sopa ölçüsü belirli oranlarda artar. Böylece Saadet Partisi sopalı bayrakların taşınması ve elde sallanması daha pratik hale gelir.

Saadet Partisi sopalı bayrak nerelerde kullanılır?

Saadet Partisi sopalı bayrak, genellikle parti toplantıları, kutlamalar, törenler, mitingler, gösteriler ve seçim kampanyaları gibi etkinliklerde kullanılır. Parti üyeleri ve parti destekçileri bu organizasyonlarda Saadet Partisi sopalı bayrakları ellerinde sallayıp dalgalandırarak partiye olan bağlılıklarını ve sevgilerini gösterirler.

Saadet Partisi sopalı bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Saadet Partisi sopalı bayrak üretimi sürecinde öncelikle bayrakların boyutları belirlenir. Daha sonra bayrak üzerine basılacak tasarım dijital olarak hazırlanır. Tasarımda Saadet Partisi logosu, sloganı veya parti liderinin resmi gibi öğeler kullanılabilir. Pigment baskı tekniği kullanılarak tasarım, 80g örme raşel kumaş üzerine basılır. Üç kenarı lazer kesim olan Saadet Partisi sopalı bayrakların bir kenarına, sopa için tünel kısmı dikilir. Bu dikiş işlemi, sağlam ipler kullanılarak yapılır ve bayrağın sallama veya taşınma esnasında sökülme riski ortadan kaldırılır. Daha sonra plastik sopalara takılır ve Saadet Partisi sopalı bayrak üretimi tamamlanır. İmalatı tamamlanan Saadet Partisi sopalı bayraklar belirtilen sayılarda özenle paketlenir ve alıcılarına güvenilir kargo firmaları aracılığı ile teslim edilir.

Saadet Partisi sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Saadet Partisi sopalı bayrak fiyatları, bayrak imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesi, bayrağın boyutu, adet sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ayrıca baskı teknolojisi ve tasarım detayları da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır.

Kadim Bayrak Saadet Partisi sopalı bayrak üretimi için en uygun fiyatları sunmaya özen gösterir. Toptan ve perakende Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı sağlayan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki siparişlere indirimler uygular. Saadet Partisi sopalı bayrak fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı

Kadim Bayrak imalat sanayi, Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı konusunda uzman ve tecrübeli bir firmadır. Kadim Bayrak Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı sürecini müşteri talepleri doğrultusunda ölçü, tasarım ve baskı işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı çalışmalarında yüksek kalitede malzemeler kullanan Kadim Bayrak her zaman müşteri taleplerini ön planda tutar. Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı çalışmalarını profesyonel olarak yürüten ve bu süreci her aşamada kalite kontrollerinden geçiren Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmetler sunar.

Ankara Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı

Ankara Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı; Ankara merkez olmak üzere tüm Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sunulan bayrak hizmetidir. Saadet Partisi sopalı bayrak imalatı, Kadim Bayrak tarafından profesyonel düzeyle gerçekleştirilir. Kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla ve hızlı teslimatlarıyla Kadim Bayrak, tüm Saadet Partisi bayrak çeşitleri ve Saadet Partisi logolu sopalı bayrak siparişleriniz için en doğru adres. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir ihtiyaçlarınıza uygun bayrak modellerini uygun fiyatlarla sipariş verin.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?