Saadet Partisi Kırlangıç Bayrakları

Ankara Saadet partisi kırlangıç bayrak üretimi

Saadet Partisi Kırlangıç Bayrakları İmalatı

Saadet Partisi Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Üretim tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları nedir?

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları; saten kumaşlar üzerine parti logosu, parti sloganı veya parti lider posterinin yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği kullanılarak basılması ile üretilen bayraklardır. Saadet Partisi kırlangıç bayrakları ölçüleri ve kumaş kesimine göre geniş seçenek yelpazesine sahiptir. Dikey asılacak şekilde tasarlanan Saadet Partisi kırlangıç bayrakları için görsellik önemlidir. Bu yüzden Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde canlı renklere sahip kaliteli boyalar ve kumaşlar kullanılır.

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları ölçüleri

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları ölçüleri talepler doğrultusunda özelleştirilebilir. En sık tercih edilen Saadet Partisi kırlangıç bayrak ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Talebe göre raşel veya saten kumaşlardan üretilen Saadet Partisi kırlangıç bayraklar kesim şekillerine göre farlı modellerde üretilebilir.

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları türleri

Genellikle dik bir şekilde, düz zemin üzerine asılması için tasarlanan Saadet Partisi kırlangıç bayrakları hem bir süsleme hem de reklam aracı olarak kullanılırlar. Etkileyici ve şık bir görünüm imkanı sunan Saadet Partisi kırlangıç bayrakları türleri;

Düz kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrakları

Düz kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrak; talep edilen ölçülerde dikdörtgen şeklinde tasarlanan bayraklardır. Üzerine baskısı yapılacak olan tasarım tamamen müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanır.

Üçgen kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrakları

Üçgen kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrak; bayrağın alt kısmı üçgen şeklinde kesilecek şekilde tasarlanır. Bu bayraklar kılıç model olarak da bilinir. Bayrağın tasarımı ve ölçüleri taleplere göre özelleştirilir.

Ters V kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrakları

Ters V kesim Saadet Partisi kırlangıç bayrak; bayrağın alt kısmı ters V şeklinde kesilen klasik kırlangıç bayrak modelidir. Diğerlerinde olduğu gibi ölçüler ve tasarım taleplere göre özelleştirilir.

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları genellikle parti binaları, mitingler, seçim kampanyaları, toplantılar, konferanslar gibi parti faaliyetlerinde kullanılır. Ayrıca Saadet Partisi kırlangıç bayrakları, partiye destek verenler tarafından da özel günlerde evlerde, işyerlerinde ve araçlarda kullanılabilir.

Saadet Partisi kırlangıç bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Saadet Partisi kırlangıç bayrak üretimi müşteri taleplerinin Kadim Bayrak’a ulaşması ile başlar. Talepleri alınan bayrağın tasarımı ve ölçüleri öncelikli olarak belirlenmesi gereken unsurlardır. Kadim Bayrak uzman tasarım ekibi müşterilerin istek ve beklentilerine göre baskısı yapılacak tasarımları oluştururlar. Tasarlanan görselin müşteri tarafından onaylanması ile birlikte baskı aşamasına geçilir. Saten veya raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen kırlangıç bayrakların ön yüzü okunacak şekilde tasarlanmıştır. Baskı aşamasından sonra talep edilen modelde kesim işlemi gerçekleştirilir. Bayrağın dikey üst kısmına bir tünel dikilir. Bu tünele plastik çubuk yerleştirilir ve çubuğun uçlarına da asma ipleri bağlanır. İki küçük tıpa ile çubuğun uçları kapatılır ve daha estetik bir görünüm elde edilir. Kırlangıç bayrak üzerine yerleştirilen bu asma aparatı sayesinde bayrak istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları nasıl belirlenir?

Saadet Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları, bayrak imalatı sürecinde kullanılan malzeme kalitesi, bayrak boyutu ve sipariş adedi gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Ayrıca baskı tekniği ve bayrak üzerine basılacak renk sayısı da fiyatı etkileyen diğer faktörler arasında yer alır. Kadim Bayrak, bayrak fiyatlarını etkileyen bu faktörleri mümkün olduğu kadar optimize etmeye çalışır. Toptan ve perakende Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak özellikle yüklü miktarlardaki bayrak siparişlerine ıskonto uygular. Uygun fiyatlarla kaliteli bayrak hizmetleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Kadim Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarına çok uzun yıllardan beri Ankara’da devam ettirmektedir. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine profesyonel Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatları sağlayan Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde her bir adımı kalite kontrollerinden geçirir. Ufak bir hataya dahi izin vermeyen Kadim Bayrak tasarımcıları ile, üretim ekibi ile, baskı personelleri ile ve paketleme birimi ile sürekli senkronize bir şekilde titizlikle çalışır. Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde Kadim Bayrak modern baskı teknikleri ile beklenin ötesinde kalite standartlarına uygun bayrak üretimleri sağlar.

Ankara Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara Saadet Partisi kırlangıç bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile her zaman yüksek kalitede ve her zaman en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kadim Bayrak profesyonel kırlangıç bayrakları imalatı çalışmalarında oldukça titiz davranır ve tüm süreci adım adım kontrol eder. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir taleplerinize uygun bayrak siparişlerinizi uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?