mhp masa bayrakları üretimi

MHP Masa Bayrakları İmalatı

MHP Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP masa bayrakları nedir?

MHP masa bayrakları; yüksek kalitede çift kat saten kumaş üzerine MHP logosu, sloganı ve müşteri tarafından talep edilen diğer tasarımların dijital baskı tekniği ile aktarılması ile üretilen bayraklardır. MHP masa bayrakları masa üzerinde masa bayrak direkleri üzerinde kullanılırlar. Etkili ve estetik bir görünüme sahip olan MHP masa bayrakları, bayrak direkleri alternatifleri çerçevesinde geniş seçeneklere sahiptir. Kurulumu pratik olan bu bayrak ve bayrak direkleri uzun süre kullanım imkânı sunarlar.

MHP masa bayrağı ölçüleri

MHP masa bayrağı ölçüleri talebe göre 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm ölçülerinde üretilebilir. Ancak bu ölçülerden en ideal olanı ve en sık tercih edileni 15×22,5cm’lik masa bayraklarıdır. MHP masa bayrakları kenar kısımlarına dikilen uçkurluklardan masa bayrak direklerine takılarak kullanılırlar ve bu masa bayrak direkleri bayraklarla uyum sağlayacak uzunluktadır. Genellikle masa bayrak direkleri 34cm uzunluğa sahiptir.

MHP masa bayrak direği modelleri

MHP masa bayrak direkleri talebe göre pirinç kaplama veya krom kaplama olacak şekilde üretilebilir. Her iki seçenek de kararma, solma yapmayan malzemelerden üretilir ve dış darbelere karşıda oldukça dirençlidir. MHP masa bayrak direkleri türleri;

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği 34cm uzunluğuna sahiptir, krom veya pirinç olarak üretilebilir. 10x30cm veya8x32cm ölçülerine sahip bayraklardan bir adet taşıma kapasitesine sahiptir. L şeklinde masa üzerinde kullanılan bu direkler alt ayakları sayesinde masa üzerinde sağlam bir şekilde durabilirler.

T masa bayrak direği

T masa bayrak direği krom veya pirinç olarak üretilebilirler ve 34 cm uzunluğa sahiptirler. 10x30cm veya 8x32cm boyutlarında iki adet bayrağı aynı anda taşıyabilirler. Montajı, taşınması ve temizliği oldukça pratiktir.

Klasik masa bayrak direği

Klasik masa bayrak direği 34cm boyutlarında üretilirler. Klasik masa bayrak direkleri de krom ve pirinç kaplama seçeneklerine sahiptir. Bununla birlikle bu mekanizmalar talebe göre 15×22,5cm ölçülerindeki bayrakları taşıma kapasitelerine göre; birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olacak şekilde üretilirler.

MHP masa bayrakları nerelerde kullanılır?

MHP masa bayrakları genellikle parti toplantıları, etkinlikleri veya MHP’ye destek veren kişilerin ofis, ev veya işyerlerinde kullanımı için uygundur. MHP masa bayrakları, parti sempatizanlarına, parti liderleri ve yetkilileri tarafından kullanılan masalarda veya ofislerde, parti organizasyonları, seçim kampanyaları, konferanslar veya diğer parti etkinlikleri gibi çeşitli MHP organizasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca, MHP masa bayrakları, MHP’nin tanıtımını yapmak veya destek göstermek amacıyla kişisel kullanım için de satın alınabilir.

MHP masa bayrağı üretimi

MHP masa bayrağı üretimi, müşteri talebinin alınmasıyla başlar. İlk olarak, müşterinin isteği doğrultusunda tasarım hazırlanır. Tasarımın onaylanmasının ardından çift kat 165g/m2 saten kumaş üzerine iki yönlü olacak şekilde dijital baskı tekniği kullanılarak baskı işlemi tamamlanır. Sıcak ısı kesim uygulanan bayraklara uçkurluk kısımları dikilir ve MHP masa bayrağı üretimi tamamlanır. Talep edilen bayrak direği ile birlikte zarar görmeyecek şekilde paketlenerek alıcısına güvenilir kargo firmaları aracılığı ile gönderilir. MHP masa bayrakları ve masa bayrak direklerini set olarak, sadece masa bayraklarını veya sadece masa bayrak direklerini Kadim Bayrak’tan sipariş verebilirsiniz.

MHP masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

MHP masa bayrağı fiyatları; bayrak imalatında kullanılan malzeme kalitesine, bayrak adedine ve sipariş adedine göre belirlenir. Toptan ve perakende MHP masa bayrağı imalatları gerçekleştiren Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki masa bayrağı fiyatlarına belirli oranlarda indirimler uygular. Diğer siparişler için de MHP masa bayrağı fiyatlarını müşterileri için optimize eder.

Kadim Bayrak’ta MHP masa bayrakları imalatı

Kadim Bayrak’ta MHP masa bayrakları imalatı sürecinde diğer bayrak imalatlarında olduğu gibi her zaman kaliteli malzemeler kullanılır. MHP masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak Üretim ve İmalat Sanayiinde büyük bir titizlikle ve her adım kalite kontrol denetlemelerinden geçirilerek sağlanır. Kadim Bayrak’ta MHP masa bayrakları imalatı kalite standartlarında gerçekleştirilir. Kolaylıkla montajı sağlanan, istenilen yere kolaylıkla taşınabilen, parlak masa bayrak direkleri üzerinde renkleri ve kaliteli duruşuyla MHP masa bayrakları   taleplere uygun olacak şekilde özelleştirilebilir. MHP masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara MHP masa bayrakları imalatı

Ankara MHP masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile her zaman yüksek kalitede profesyonel olarak gerçekleştirilir. Tasarımından ölçülerine ve masa bayrak direklerine kadar talebe göre hazırlanan MHP masa bayrakları fiyatları ile de müşterilerini memnun etmektedir. Kadim Bayrak’ta deneyimli tasarımcılar, üretim ekibi ve paketleme biriminin senkronize olarak çalıştığı MHP masa bayrakları imalatı süreci kalite standartlarını yakalayan üretimlerle sonuçlandırılır. Tüm MHP bayrakları talepleriniz için Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?