CHP pirinç dörtlü masa bayrağı imalatı

CHP Masa Bayrakları İmalatı

CHP Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP masa bayrakları nedir?

CHP masa bayrakları, CHP logosunu ve renklerini taşıyan küçük boyutlu bir bayraktır. Genellikle masa veya kürsü gibi dekor gerektiren zeminler üzerinde kullanılır. CHP masa bayrakları bu bayraklar için özel olarak tasarlanmış masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılırlar. CHP masa bayrakları masa bayrak direkleri açısından geniş seçeneklere sahiptir. CHP masa bayrakları, parti kimliğinin vurgulanması amacıyla kullanılan ekonomik, portatif ve etkili bir reklam aracıdır.

CHP masa bayrağı ölçüleri ve özellikleri

CHP masa bayrak ölçüleri genellikle 15×22,5cm olacak şekilde üretilirler. Ancak talebe göre 8x30cm, 10x30cm ölçülerinde de imalatı sağlanabilir. CHP masa bayrakları üzerinde genellikle parti logosu yer alır ve bayrak parti renkleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. CHP masa bayrakları imalatı sürecinde birinci sınıf kaliteye sahip saten kumaşlar kullanılır ve yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği uygulanır. Küçük boyutlardaki bu bayrakların bir kenarında uçkurluk kısmı yer alır ve bu uçkurluklar ile özel olarak tasarlanmış masa bayrak direklerine kolaylıkla takılabilirler.

CHP masa bayrak direği türleri

CHP masa bayrak direkleri farklı türlerde üretilebilir. CHP masa bayrak direği türleri;

T masa bayrak direği

T masa bayrak direği; iki adet kırlangıç kesim veya düz kesim bayrak takılarak kullanılır. Uzunluğu genellikle 34cm’dir. Pirinç veya krom T masa bayrak direği seçenekleri bulunur. T masa bayrak direkleri 10x30cm veya 8x32cm ölçülerinde iki adet CHP masa bayrağı taşıyabilir.

L masa bayrak direği

L masa bayrak direği; 10x30cm veya 8x32cm ölçülerinde saten kumaşlardan üretilen dikdörtgen şeklinde bir adet bayrak taşıyabilir. L masa bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç olabilir ve yaklaşık 34cm uzunluğuna sahiptir.

Klasik masa bayrak direği

Klasik masa bayrak direği; talebe göre krom veya pirinç kaplama olacak şekilde üretilebilir. Klasik masa bayrak direkleri 34cm uzunluklarındadır. Klasik masa bayrak direkleri 15×22,5cm ölçülerindeki bayrakları altı adede kadar aynı anda taşıyabilirler. Dolayısıyla klasik masa bayrakları; tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı masa bayrak direkleri gibi alternatiflere sahiptir.

CHP masa bayrakları nerelerde kullanılır?

CHP masa bayrakları genellikle parti toplantıları, konferanslar, mitingler ve diğer etkinlikler gibi kapalı mekanlarda kullanılır. Ayrıca, parti binalarında ve ofislerde de masa bayrakları sıkça tercih edilen bir dekorasyon unsuru olarak kullanılır.

CHP masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

CHP masa bayrağı üretimi, bayrak taleplerinin alınması ve tasarımın dijital yazılım programlarında hazırlanması ile başlar. Genellikle CHP logosu baskılı olan bu bayraklar 165g/m2 çift kat saten kumaşlardan üretilir. Onaylanan bayrak tasarımları dijital baskı tekniği kullanılarak çift taraflı olacak şekilde kumaşa aktarılır ve kumaşlara ısı kesim işlemi uygulanır. Solmaya, akmaya dayanıklı boyaların kullanıldığı CHP masa bayraklarının kenar kısımlarına tarlatan uçkurluklar dikilir ve CHP masa bayrak üretimi tamamlanır. Talep edilen sayıda hazırlanan bu bayraklar masa bayrak direkleri ile set halinde sipariş verilebildiği gibi sadece bayraklar veya sadece masa bayrak direği olacak şekilde de sipariş oluşturulabilir.

CHP masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

CHP masa bayrağı fiyatları, sipariş adedi, bayrak boyutu ve malzeme kalitesi gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Kadim Bayrak profesyonel CHP masa bayrağı imalatı ile müşteri memnuniyetini ende ettiği gibi uygun fiyatlarıyla da aynı sonucu elde eder. Bayrak fiyatlarını belirleyen faktörleri göz önüne alarak fiyatları optimize eden Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir CHP masa bayrağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca toptan ve perakende bayrak imalatları gerçekleştiren Kadim Bayrak’a vereceğiniz yüklü siparişlerinizde büyük indirimler kazanabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve CHP masa bayrakları imalatı

Kadim Bayrak’ta CHP masa bayrakları imalatı Türkiye’nin tüm illeri için gerçekleştirmektedir. CHP masa bayrakları imalatı sürecinde kalite kontrollerinden asla taviz vermeyen Kadim Bayrak her zaman en kaliteli, en sağlam ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanır. CHP masa bayrağı kullanım alanı dolayısıyla kalitesiyle ve duruşuyla kendini göstermelidir. Etkili bir reklam aracı olan CHP masa bayrakları imalatı profesyonel olarak gerçekleştirildiğinde amacına hizmet eder. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir kalite standartlarına uygun CHP masa bayrakları siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ankara CHP masa bayrakları imalatı

Ankara CHP masa bayrakları imalatı; CHP bayrak modellerinin Ankara’da üretimidir. Kadim Bayrak Ankara’da geniş müşteri kitlesine sahip profesyonel bir bayrak imalat firmasıdır. Kadim Bayrak tasarım ekibinden, atölye çalışanlarına, paketleme biriminden diğer personellerine kadar en iyi hizmeti sunabilmek için çalışır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Kadim Bayrak taleplerinize uygun şekilde CHP masa bayrakları imalatını gerçekleştirir ve siparişlerinizi hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırır.

CHP masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerini iletmek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?