MHP kırlangıç bayrak imalatı

MHP Kırlangıç Bayrakları İmalatı

MHP Kırlangıç Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

MHP kırlangıç bayrakları nedir?

MHP kırlangıç bayrakları; parlak veya mat saten kumaş üzerine MHP logosu, sloganı veya parti liderine ait posterin dijital baskı tekniği ile basılması ile üretilen bayraklardır. MHP kırlangıç bayrakları genellikle dikey olacak şekilde asma aparatı yardımı ile istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir. Tek tarafı okunabilecek şekilde imalatı sağlanan MHP kırlangıç bayrakları boyutları ve ölçüleri çerçevesinde geniş seçenek yelpazesine sahiptir.

MHP kırlangıç bayrak ölçüleri

MHP kırlangıç bayrak ölçüleri; talebe göre 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm boyutlarında üretilir. MHP kırlangıç bayrak üzerinde yer alacak görsel tasarımlar ve bayrak modeli talebe göre özelleştirilebilir.

MHP kırlangıç bayrak modelleri

MHP kırlangıç bayrak modelleri, bayrağın kesim şekline göre üç farklı seçenek sunar.

Düz kesim MHP kırlangıç bayraklar; talep edilen ölçülerde dikdörtgen formunda dikey asılacak şekilde tasarlanan kırlangıç bayrak modelidir.

Üçgen kesim MHP kırlangıç bayraklar; dikey olarak tasarlanan bu bayrakların sarkan kısmı üçgen şekilde kesilerek oluşturulur. Bu kırlangıç modeli şekilsel açıdan kılıcı andırdı için kılıç kırlangıç bayraklar olarak da adlandırılır. Üçgen kesim MHP kırlangıç bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir.

Ters V kesim MHP kırlangıç bayraklar ise bayrağın sarkan kısmının ters V şeklinde kesilmesi ile hazırlanan bayraklardır ve bu model kırlangıç bayrakların klasik versiyonudur. Ters V kesim MHP kırlangıç bayrakları talep edilen ölçülerde üretilebilir.

MHP kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

MHP kırlangıç bayrakları; genellikle parti etkinlikleri, mitingler, kongreler, açılışlar gibi resmi ve siyasi organizasyonlarda kullanılırlar. Aynı zamanda, MHP kırlangıç bayrakları parti binalarında, ofislerde veya üyelerin evlerinde de kullanılabilir. MHP kırlangıç bayrakları, parti mensupları ve destekçileri tarafından, MHP’nin değerlerini ve fikirlerini yansıtmak amacıyla iş yerlerinde dekor amaçlı olarak kullanabilirler.

MHP kırlangıç bayrak üretimi

MHP kırlangıç bayrak üretimi bayrak taleplerinin Kadim Bayrak’a iletilmesiyle başlar. Bayrak ölçüleri, bayrak modeli ve bayrak tasarımı müşteri talepleri doğrultusunda netleştirilir. Onayı alınan görsel tasarım talep edilen şekilde yüksek kalitede dijital baskı tekniği ile kumaşa aktarılır. Reklam-tanıtım ve süsleme aracı olarak kullanılan bu bayraklarda görsel kalite oldukça önemlidir. Bu yüzden kırlangıç bayrak imalatı sürecinde hem işçilik hem de materyaller sıkı kalite kontrollerinden geçirilir. Baskı işlemi tamamlanan bayraklar talep edilen modelde kesilir ve kısa kenarına plastik çubuk geçirilmesi için tünel kısmı dikilir. Bu tünele yerleştirilen çubuğun iki ucuna sağlam ve estetik asma ipi monte edilir ve iki adet tıpa yardımı ile ip çubuğa sabitlenir. Böylece MHP kırlangıç bayrak üretimi tamamlanır ve bayrak alıcısına iletilmek üzere özenle paketlenir.

MHP kırlangıç bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

MHP kırlangıç bayrak fiyatları; bayrağın boyutuna, tasarım detayına, materyal kalitesine ve sipariş adedine göre belirlenir. Sipariş adedinin fazla olması bayrakların birim maliyetini düşürür. Toptan ve perakende MHP bayrak imalat çalışmaları gerçekleştiren Kadim Bayrak yüklü miktarda MHP kırlangıç bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirim uygular. Diğer koşullarda da Kadim Bayrak müşterileri için bayrak fiyatlarını optimize eder. MHP kırlangıç bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta MHP kırlangıç bayrakları imalatı

Kadim Bayrak’ta MHP kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde 165g/m2 saten kumaşlar kullanılır. Baskı tekniği için yüksek çözünürlük elde etme imkânı sağlayan modern baskı makineleri kullanan Kadim Bayrak Ankara’dan Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kaliteli MHP kırlangıç bayrakları imalatı hizmetleri sunmaktadır. Etkileyici ve estetik görünüme sahip MHP kırlangıç bayrak modelleri partinin tanıtımı için oldukça önemli unsurlardır. Bundan dolayı MHP kırlangıç bayrakları imalatı sürecine oldukça özen gösteren Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde sağlar. Akmaya ve solmaya karşı dirençli canlı ve kaliteli boyalarla talep edilen tasarımlar çerçevesinde imalatı sağlanan MHP kırlangıç bayrakları siparişinizi oluşturmak için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara MHP kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara MHP kırlangıç bayrakları imalatı çalışmaları ile önde gelen firma Kadim Bayrak Türkiye’nin her yerine hızlı, kaliteli ve güvenilir bayrak imalatı hizmetleri sunmaktadır. Kurulduğu günden beri alanında en iyileri ile çalışmayı prensip edinen Kadim Bayrak aynı zamanda sektörel yenilikleri de yakından takip eder. Bu yenilikler çerçevesindeki gelişmeleri kısa sürede bayrak imalat sürecine entegre eden Kadim Bayrak kalite standartlarında üzerinde MHP kırlangıç bayrakları imalatı gerçekleştirir.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?