gelecek partisi yelken bayrak imalatı

Gelecek Partisi Yelken Bayrak İmalatı

Gelecek Partisi Yelken Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Hava şartlarına karşı dirençli ve uzun ömürlü raşel kumaş
Baskı Özellikleri: Yüksek çözünürlükte Dijital baskı ve solmayan kaliteli boyalar.
Kullanım Alanı: Fuarlar, etkinlikler, siyasi parti mitingleri…
Ölçü: 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gelecek Partisi yelken bayraklar nedir?

Gelecek Partisi yelken bayraklar; kaliteli raşel kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Gelecek Partisi yelken bayraklar üzerinde parti logosu, sloganı, parti lideri veya talep edilen farklı bir tasarımın baskısı yer alabilir. Bir duba üzerine montedelerken kullanılan bu bayraklara dubalı bayrak ismi de verilir. Ayrıca şeklinden dolayı olta bayrak ismi ile de bilinir. Gelecek Partisi yelken bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Baskı tekniği ve kumaş özelliğinden dolayı iki taraflı okunabilen Gelecek Partisi yelken bayrakları hem iç mekânda hem de dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir.

Gelecek Partisi yelken bayrak ölçüleri

Gelecek Partisi yelken bayrak ölçüleri tercihlere göre özelleştirilebilir. Ancak en yaygın kullanılan Gelecek Partisi yelken bayrak ölçüleri 50x200cm, 75x300cm, 100x300cm, 100x400cm’dir. Dubaya takıldıklarında uzunlukları artan bu bayraklar parlak renkleri, yüksekliği ve 360 derece dönebilmesi gibi özelliklerinden dolayı oldukça dikkat çekici ve ekonomik reklam araçlarıdır.

Gelecek Partisi yelken bayrak dubası

Gelecek Partisi yelken bayrak dubası; oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilir. Genellikle siyah ya da beyaz renkte olan Gelecek Partisi yelken bayrak dubaları talebe göre bayrak renkleriyle uyumlu olacak şekilde de üretilebilir. Gelecek Partisi yelken bayrak dubası 20 veya 32lt kapasitelerine sahiptir. Duba üzerinde yer alan kapağı açmak suretiyle duba içerisine su veya kum doldurulur ve kapak sıkıca kapatılır. Özel tutma bölümünden rahatlıkla kavranan dubalar istenilen yere taşınabilir. Yelken bayrağın takılı olduğu yelken bayrak direği bu duba üzerine özel aparatı ile sabitlenir ve yelken bayrak tam anlamıyla kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Gelecek Partisi yelken bayrak nerelerde kullanılır?

Gelecek Partisi yelken bayrağı, genellikle açık hava etkinlikleri, mitingler, kutlamalar, seçim kampanyaları gibi çeşitli etkinliklerde kullanılır. Ayrıca, parti merkezlerinde, ofislerde veya parti binalarında da kullanılabilir. Yelken bayraklar, genellikle büyük boyutlarda üretilir ve partinin amacını ve mesajını büyük ve net bir şekilde iletmek için tasarlanmıştır.

Gelecek Partisi yelken bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Gelecek Partisi yelken bayrak üretimi için öncelikle bir tasarım hazırlanır. Tasarım, parti logosu, renkleri ve diğer detayları içermelidir. Daha sonra, yelken bayrak boyutu belirlenir ve malzeme seçimi yapılır. Raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen Gelecek Partisi yelken bayrakları tüm hava koşullarına karşı oldukça dirençlidir. Akmaya, solmaya dirençli boyalar kullanılarak üretimi sağlanan Gelecek Partisi yelken bayrakları baskı işleminden sonra ısı kesim uygulanarak istenilen şekle getirilir. Bayrak direğine takılması için kenar kısmına tünel dikilen yelken bayrakların diğer kenarlarına ise özel dikiş işlemi uygulanır. Böylece bayrağın dayanıklılığı artırılmış olur. Son aşamada kalite kontrol deneyiminden geçirilen bayraklar özenle katlanıp paketlenir.

Gelecek Partisi yelken bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Gelecek Partisi yelken bayraklarının fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler;

  • Bayrağın boyutu
  • Kullanılan malzeme
  • Baskı yöntemi
  • Sipariş miktarı

Kadim Bayrak bu faktörleri titizlikle değerlendirir ve müşteri için uygun fiyatlar sunmaya çalışır. Toptan ve perakende Gelecek Partisi yelken bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir yelken bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kadim Bayrak ve Gelecek Partisi yelken bayrakları imalatı

Gelecek Partisi yelken bayrakları imalatı sürecinde Kadim Bayrak, müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde çeşitli boyutlar sunar. Kadim Bayrak, Gelecek Partisi yelken bayrakları da dahil olmak üzere çeşitli parti bayrakları için yüksek kaliteli imalat hizmetleri sunar.

Gelecek Parti yelken bayrakları imalatı için talep edilen görsel Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından hazırlanır. Kaliteli boylar ile dijital baskı tekniği uygulanarak kumaşa aktarılan tasarımlar canlı renkleriyle oldukça dikkat çekicidir. Yelken bayrak direğinin geçebileceği kalınlıkta tünel kısmı dikilen yelken bayraklar bu sayede kolaylıkla kullanıma hazır hale getirilir.

Kadim Bayrak, müşterilerine kaliteli ürünler sunmak için Gelecek Partisi yelken bayrak imalat sürecinin her aşamasında sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular. Gelecek Partisi yelken bayraklarının malzemesi, güneşe, yağmura ve rüzgâra karşı dayanıklıdır ve uzun süre kullanım için tasarlanmıştır.

Ankara Gelecek Partisi yelken bayrakları imalatı

Ankara Gelecek Partisi yelken bayrak imalatı Kadim Bayrak ekibi tarafından profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Ankara’da bayrak imalatı çalışmalarına başlayan Kadim Bayrak Türkiye’nin her yerinden bayrak siparişleri almaktadır. Tüm talepleri ve siparişleri yüksek kalitede üretmek için alanında en iyileriyle çalışan Kadim Bayrak fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti sağlar. Gelecek Partisi yelken bayrak imalatı sürecinin her bir detayı profesyonel işçilikle tamamlanır. Kalite standartlarına uygun Ankara Gelecek Partisi yelken bayrak talepleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?