Firma Logolu İpe Dizili Bayrak

firma logolu ipe dizili bayrak imalatı

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak İmalatı

Firma Logolu İpe Dizili Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Şirket, firma işletme açılışları, fuarlar…
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Firma logolu ipe dizili bayraklar nedir?

Firma logolu ipe dizili bayraklar; raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak imalatı sağlanan reklam ve tanıtım bayraklarıdır. Firma logolu ipe dizili bayrakların üzerinde firmaya ait logo veya slogan bulanabileceği gibi yalnızca firma logosu renklerinde de üretilebilir. Firma logolu ipe dizili bayraklar talebe göre üçgen veya dörtgen şekillerinde olabilir.  Uzun ip üzerine talep edilen sayıda belirli aralıklarla dizilmiş halde müşterilerine teslim edilen bu bayraklar daha çok açık alanlarda kullanıldıkları için rüzgâra, yağmura ve güneşten gelen UV ışınlarına karşı dirençli malzemelerden üretilirler.

Firma logolu ipe dizili bayrak ölçüleri

Firma logolu ipe dizili bayrak ölçüleri genellikle 20x30cm olacak şekilde tasarlanır. Ancak bu ölçü sabit değildir. Talebe göre farklı boyutlarda bayrak imalatı da sağlanabilir. Talep edilen sayıda bayraklar en az 25 metre uzunluğundaki sağlam ipler üzerine belirli aralıklarla sabitlenir. İp uzunluğu ihtiyaca göre artırılabilir.

Firma logolu ipe dizili bayraklar nerelerde kullanılır?

Firma logolu ipe dizili bayraklar, işletmelerin marka tanıtımı ve reklamı için kullanabilecekleri birçok farklı alanda kullanılabilirler. Firma logolu ipe dizili bayrakları;

  • İşletmeler, kendi binalarının dışında firma logolu ipe dizili bayraklar kullanarak marka tanıtımı yapabilirler. Bu bayraklar, işletmenin adını ve logosunu büyük bir alanda göstererek müşterilerin dikkatini çekebilir.
  • İşletmeler, çeşitli etkinliklerde firma logolu ipe dizili bayraklar kullanarak marka bilinirliğini artırabilirler. Örneğin, fuarlar, konferanslar, spor etkinlikleri ve diğer toplu etkinliklerde bu bayraklar kullanılabilir.
  • İşletmeler, kendi mağazalarının önünde firma logolu ipe dizili bayraklar kullanarak, müşterilerin ilgisini çekebilirler. Bu bayraklar, işletmenin markasını ve mağaza adını göstererek, müşterilerin kolayca bulmalarını sağlar.

Firma logolu ipe dizili bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Firma logolu ipe dizili bayrak üretimi bayrak taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak tasarımı, boyutu ve şekli gibi unsurlara karar verildikten sonra Kadim Bayrak tasarımcıları tarafından uygun programlarda talep edilen logo veya görsel hazırlanır. Onayı alınan görsel tasarımlar baskı için hazır hale getirilir. Birinci sınıf kaliteye sahip raşel kumaş üretime dijital baskı tekniği uygulanarak baskı işlemi yapıldıktan sonra kesim işlemine geçilir. Üçgen veya dörtgen şekline getirilen bayraklar uzun ipler üzerine özel bir dikiş tekniği ile sabitlenir. Kalite kontrol denetimlerinden geçirilen bayraklar özenle paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilmesi sağlanır.

Firma logolu ipe dizili bayrak fiyatları nasıl hesaplanır?

Firma logolu ipe dizili bayrak fiyatları bazı faktörler çerçevesinde belirlenir. Bu faktörlerden bazıları; kumaş, boya diğer materyallerin kalitesi, baskı tekniği, bayrak adedi, sipariş adedidir. Yüklü miktarlarda firma logolu ipe dizili bayrak siparişlerinde bayrakların birim fiyatları daha uygundur. Kadim Bayrak İmalat Sanayi toptan ve perakende firma logolu ipe dizili bayrak imalatı sağlamaktadır. Yüklü miktarlarda ipe dizili bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirimler uygulayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir firma logolu ipe dizili bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma logolu ipe dizili bayraklar imalatı ve Kadim Bayrak

Firma logolu ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde yüksek kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Müşteri taleplerine uygun olacak şekilde özelleştirilebilir bayrak ölçüleri ve bayrak tasarımları ile Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sunmaktadır. Kalitesiyle, titiz çalışmalarıyla ve uygun fiyatlarıyla Kadim Bayrak firma logolu ipe dizili bayrak imalatı çalışmalarına devam etmektedir. Firma logolu ipe dizili bayrak imalat sürecinde kullanılan birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler, modern ve yüksek çözünürlüklü baskı makineleri, akmaya, solmaya karşı dirençli boyalar… Bu unsurların tamamı Kadim Bayrak İmalat Sanayinde müşteri memnuniyeti kazanmak için dikkate alınan detaylardır. Tüm ihtiyaçlara uygun özelleştirilebilir firma logolu ipe dizili bayrak siparişleriniz için hemen şimdi Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara firma logolu ipe dizili bayrak imalatı

Ankara firma logolu ipe dizili bayraklar; Kadim Bayrak İmalat Sanayinde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Firma logolu ipe dizili bayrak imalatı sürecinin her bir adımını kalite kontrol denetimlerinden geçiren Kadim Bayrak müşteri memnuniyeti garanti eder. Özelleştirilebilir firma logolu ipe dizili bayrak talepleriniz için hemen Kadim Bayrak İmalat Sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?