İyi parti İpe Dizili Bayrakları

iyi Parti İpe Dizili Üçgen Bayrak imalatı

İyi parti İpe Dizili Bayrakları İmalatı

İyi parti İpe Dizili Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde üçgen veya dikdörtgen şeklindeki raşel kumaşlar üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. İp uzunluğu en az 25 metredir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü raşel kumaş, kaliteli boyalar.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı.
Kullanım Alanı: Seçim dönmelerinde miting alanlarını veya parti binalarını süslemede kullanılır.
Ölçü: 20x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

İyi Parti ipe dizili bayraklar nedir?

İyi Parti ipe dizili bayraklar; raşel kumaşlar üzerine İyi Parti logosunun veya talep edilen başka bir tasarımın dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen süsleme bayraklarıdır. İyi Parti ipe dizili bayraklar talebe göre üçgen veya dörtgen şekillerinde hazırlanabilir. Sağlam bir ip üzerine belirli aralıklarla takılıp sabitlenen bu bayraklar daha çok dış mekanlarda kullanılır. Canlı renkleri ve rüzgârda sürekli hareket etmeleri dolayısıyla oldukça dikkat çekicidir. İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı sürecinde kullanılan ip uzunluğu ve bayrak adedi gibi detaylar müşteri taleplerine göre belirlenir.

İyi Parti ipe dizili bayrak ölçüleri

İyi Parti ipe dizili bayrak ölçüleri isteğe göre özelleştirilebilir. En sık tercih edilen İyi Parti ipe dizili bayrak ölçüsü ize 20x30cm’dir. Bayrakların takıldığı ip uzunluğu ise en az 25 metre olarak belirlenir. Bu uzunluk ihtiyaca göre artırılabilir. İp üzerine monte edilecek bayrak sayısı da yine müşteri talepleri doğrultusunda farklılık gösterir.

İyi Parti ipe dizili bayraklar nerelerde kullanılır?

İyi Parti ipe dizili bayraklar, parti faaliyetleri, mitingler, törenler ve çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanmış resmi bayraklardır. Bu bayraklar özellikle seçim dönemlerinde sokak ve cadde süslemelerinde kullanılır. Açılış törenlerinde, fuarlarda parti bina girişlerinde İyi Parti ipe dizili bayrakları sıkça görmek mümkündür.

İyi Parti ipe dizili bayrak üretimi nasıl sağlanır?

İyi Parti ipe dizili bayrakların üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak üzerinde yer alması istenen logo veya diğer farklı tasarımlar belirlendikten sonra bu tasarımlar bilgisayar ortamında hazırlanır. Baskı aşamasından önce son bu tasarımlar müşterilere sunulur ve onayları alınır. Dijital baskı tekniği ile onayı alınan tasarımlar raşel kumaşlar üzerine basılır. Talebe göre üçgen veya dörtgen şeklinde kesim işlemi gerçekleştirilen bayraklar ip üzerine eşit aralıklarla sabitlenir. İyi Parti ipe dizili bayrakların üretimi sürecinde her adım kalite kontrol denetlemelerinden geçirilir. Beklenen düzeyle üretimi sağlanan bayraklar özenle paketlenir ve alıcılarına gönderilmek üzere hızlı ve güvenilir kargo firmalarına teslim edilir.

İyi Parti ipe dizili bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

İyi Parti ipe dizili bayrak fiyatları; bayrak ölçüleri, ip üzerine yerleştirilecek bayrak sayısı, baskı kalitesi ve sipariş adedi gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Yüksek miktarlardaki İyi Parti ipe dizili bayrak siparişlerinde birim bayrak fiyatı müşteriler için daha uygundur. Diğer faktörleri de göz önüne alan Kadim Bayrak İyi Parti ipe dizili bayrak fiyatlarını müşterileri için uygun hale getirir. Toptan ve perakende İyi Parti ipe dizili bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Bayrak’ta İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı

İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı, Kadim Bayrak ile müşteri taleplerine uygun olacak şekilde profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı; bayrağın kullanılacağı alana bağlı olarak kaliteli malzemeler kullanılarak sağlanır. Rüzgâra, yağmura, güneşe karşı dirençli kumaş ve boyalar, parlak ve canlı görünümler sunan modern baskı teknikleri İyi Parti ipe dizili bayrakların uzun ömürlü olmasını sağlar. Sokakları, caddeleri, bina girişlerini, fuar alanlarını süslemede kullanılan İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı Kadim Bayrak ile kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirilir. Fiyatlarıyla ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini garantileyen Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ankara İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı

Ankara İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı çalışmaları ile ön plana çıkan Kadim Bayrak diğer İyi Parti bayrak türlerini üretmede de profesyoneldir. Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine İyi Parti ipe dizili bayrak imalatı hizmeti sunan Kadim Bayrak uzman ekibi ve modern üretim teknolojileri ile müşteri taleplerine en hızlı ve en kaliteli bayrak çözümleri sunar.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?