gelecek partisi masa bayrakları imalatı

Gelecek Partisi Masa Bayrakları İmalatı

Gelecek Partisi Masa Bayrağı İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gelecek Partisi masa bayrakları nedir?

Gelecek Partisi masa bayrakları; genellikle küçük ölçülerde olacak şekilde tasarlanan saten kumaşlar üzerine çift taraflı dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. Gelecek Partisi masa bayrakları, masa bayrak direklerine takılarak kullanılır. Genellikle masa veya kürsü üzerinde konumlandırılan bu bayrakların üzerinde parti logosu veya parti sloganı yer alabilir. Gelecek Partisi masa bayrakları bayrak ölçüleri ve masa bayrak direklerinin çeşitlerine bağlı olarak geniş seçenek yelpazesine sahiptir.

Gelecek Partisi masa bayrakları ölçüleri

Gelecek Partisi masa bayrakları ölçüleri genellikle 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm’dir. Bu ölçülerden en sık kullanılan 15×22,5cm’lik masa bayrakları olsa da diğer ölçülerin kullanımı da giderek artmaktadır. 15×22,5 ölçülerindeki bayraklar klasik masa bayrak direklerine takılırken diğer ölçülerde tasarlanan bayraklar ise T veya L tipi masa bayrak direklerine takılarak kullanılırlar.

Gelecek Partisi masa bayrak direkleri

Gelecek Partisi masa bayrak direkleri pirinç veya krom kaplamalı olarak üretilebilirler. Pirinç kaplamalı masa bayrak direkleri sarı altın rengi bir görünüme sahipken krom masa bayrak direkleri gümüş gri görünümündedirler. Her iki alternatif de kararmalara, solmalara, çatlamalara veya dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.  Ayrıca masa bayrak direkleri farklı tasarımlara sahiptir. Bunlar klasik tip masa bayrak direkleri, L masa bayrak direkleri ve T masa bayrak direkleridir.

Klasik tip masa bayrak direkleri

Klasik tip masa bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama olabilirler. Bu bayrak direklerinin uzunlukları 34cm’dir. 15×22,5cm’lik ölçülerindeki masa bayrakları için tasarlanmıştır. Klasik tip masa bayrakları bayrak taşıma kapasiteli altı adede kadardır. Birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı masa bayrak direği seçeneklerine sahiptir.

Gelecek Partisi masa bayrakları bayrak direkleri ile birlikte set halinde, sadece masa bayraklarını veya sadece masa bayrak direklerini Kadim Bayrak’tan sipariş verebilirsiniz.

L masa bayrak direkleri

L masa bayrak direkleri 34cm uzunluğuna sahiptir. Bu bayrak direkleri krom veya pirinç kaplama olacak şekilde üretilebilir. L masa bayrak direkleri 8x30cm veya 10x30cm ölçülerindeki bayraklardan bir adet taşıyabilir. Çift taraflı baskı tekniği ile üretilen L masa bayrakları önden ve arkadan rahatlıkla görülebilir. Kurulumu oldukça pratik olan L masa bayrak direkleri kararma ve solma sorunu yaratmaz.

Kadim bayrak Gelecek Partisi masa bayraklarını bayrak direkleri ile birlikte set halinde müşterilerine sunar. Ancak talebe göre sadece bayrak veya sadece masa bayrak direkleri konusunda da müşterilerine yardımcı olur.

T masa bayrak direkleri

T masa bayrak direkleri; krom veya pirinç kaplama olacak şekilde iki farklı alternatife sahiptir. T masa bayrak direkleri 8x30cm veya 10x30cm ölçülerinde sahip bayraklardan iki adet taşıyabilir. Kararma veya solma yapmayan T masa bayrak direkleri oldukça şık bir görünüm sunmalarının yanı sıra etkili birer reklam aracıdırlar.

Kadim Bayrak T masa bayrak direkleri ile masa bayraklarını set halinde müşterilerine sunar. Ancak talebe göre yalnızca masa bayrak direkleri veya yalnızca masa bayrakları konusunda da Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelecek Partisi masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Gelecek Partisi masa bayrakları, masalarda, toplantı odalarında, ofislerde ve benzeri yerlerde kullanılabilir. Özellikle parti etkinliklerinde, toplantılarda ve diğer organizasyonlarda, masalarda kullanılan masa bayrakları, parti logosunu veya amblemini göstererek partiye ait bir atmosfer oluşturmak için kullanılır.

Gelecek Partisi masa bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Gelecek Partisi masa bayrakları üretimi 165g/m2 saten kumaşlar üzerine dijital baskı yöntemi uygulanarak gerçekleştirilir. Gelecek Partisi masa bayrakları üretimi sürecinde ilk olarak, bayrağın tasarımı ve ölçüleri belirlenir. Daha sonra, tasarım bir bilgisayar programına yüklenir ve baskıya hazır hale getirilir. Baskı işlemi genellikle yüksek çözünürlüklü bir yazıcı kullanılarak yapılır. Çift taraflı baskı uygulanan bu bayraklar önden ve arkadan rahatlıkla görülebilir. Gelecek Partisi masa bayrakları baskı işleminde sonra ısı kesim işleminden geçirilerek talep edilen boyutlara getirilir. Bu bayrakların bir kenarına beyaz uçkurluklar dikilir. Bu uçkurluklardan masa bayrak direklerine kolaylıkla takılabilirler. Üretim süreci böylece tamamlanan Gelecek Partisi masa bayrakları uygun şekilde titizlikle paketlenir ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Gelecek Partisi masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Gelecek Partisi masa bayrağı fiyatları; bayrak imalatı sürecinde kullanılan kumaş, boya ve baskı kalitesine göre belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de masa bayrak fiyatlarını etkiler. Sipariş adedi arttıkça masa bayrak birim fiyatları azalır. Toptan ve perakende Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki masa bayrak fiyatlarına belirli oranlarda indirim uygular.

Kadim Bayrak’ta Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı

Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak’ta profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Bayrak tasarımı, ölçüsü ve masa bayrak direkleri ile müşterilerine geniş seçenekler sunan Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı hizmetlerini ulaştırır. Kadim Bayrak kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti odaklı Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı gerçekleştirmektedir. Bunun için her zaman alanında en iyileri ile çalışan Kadim Bayrak uygun bayrak fiyatlarıyla da müşterilerini memnun eder. Tasarım, baskı, dikiş, paketleme gibi tüm birimlerin birbirleriyle uyumlu olarak çalıştığı Kadim Bayrak’ta tecrübe ve disiplin oldukça önemlidir. En az bu iki faktör kadar gözden kaçırılmaması gereken diğer bir nokta ise kalite kontrol denetimleridir. Kalite kontrol denetimleri ile müşteri memnuniyet oranını daha da artıran Kadim Bayrak kalite standartlarına uygun bayraklar üretir.

Ankara Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı

Ankara Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile yüksek kalitede gerçekleştirilir. Ankara’da bayrak imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak sektörel yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eder. Bu yenilikleri masa bayrak imalat çalışmalarına başarılı bir şekilde entegre eder. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir kaliteli ve uzun ömürlü Gelecek Partisi masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi alarak ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?