Gelecek Partisi Sopalı Bayraklar

gelelcek partisi sopalı bayrak üretimi

Gelecek Partisi Sopalı Bayrak İmalatı

Gelecek Partisi Sopalı Bayrak İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde raşel kumaş üzerine yüksek kalitede pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kenarına takılan plastik sopa ile pratik bir şekilde elde taşınabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede raşel kumaş ve boyalar.
Baskı Özellikleri: Pigment baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti mitingleri, parti açık alan organizasyonları…
Ölçü: 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105 cm, 100×150 cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gelecek Partisi sopalı bayraklar nedir?

Gelecek Partisi sopalı bayraklar; 80gr/m2 raşel kumaş üzerine dijital veya pigment baskı tekniği uygulanarak üretilen bir kenarına monte edilen plastik sopa sayesinde elde taşınıp sallanabilen bayraklardır. Oldukça hafif ve dayanıklı materyallerden üretilen Gelecek Partisi sopalı bayraklar üzerinde parti logosu, parti sloganı veya parti lider silueti yer alabilir. Genellikle küçük boyutlarda üretilen Gelecek Partisi sopalı bayraklar daha çok seçim dönemlerinde toplu bir şekilde sipariş edilir. 

Gelecek Partisi sopalı bayrak ölçüleri

Gelecek Partisi sopalı bayrak ölçüleri talebe göre özelleştirilebilir. Elde taşınıp rahatlıkla sallanabilecek nitelikte olan bu bayraklar 20×30cm, 30×45cm, 40×60cm, 50×75cm, 70×105cm, 100×150cm ölçülerinde üretilebilir. Bayrak sopası bayrağın uzun kenarı ile hemen hemen aynı uzunlukta olacak şekilde yaralanır.

Gelecek Partisi sopalı bayraklar nerelerde kullanılır?

Gelecek Partisi sopalı bayraklar, genellikle mitingler, yürüyüşler, seçim kampanyaları, gösteriler, festival ve kutlamalar gibi açık hava etkinliklerinde kullanılır. Gelecek Partisi sopalı bayraklar, bir sopaya tutturulan bayraklardır ve taşınması kolaydır, bu nedenle kalabalık etkinliklerde sıkça tercih edilirler.

Gelecek Partisi sopalı bayrak üretimi nasıl gerçekleştirilir?

Gelecek Partisi sopalı bayraklar üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak ölçüleri ve tasarımı konusunda karar verildikten sonra öncelikle bayraklar üzerinde yer alacak tasarım özel yazılım programlarında hazırlanır. Tasarım müşterinin onayına sunulduktan sonra gerekirse revizyon işlemleri yapılır. Tasarımın tamamen hazır olmasının ardından raşel kumaş üzerine pigment baskı tekniği ile baskı işlemi gerçekleştirilir. ısı kesim uygulanan baskılı bayrak kumaşlarının kısa kenarına bayrak sopası için uçkurluk kısmı dikilir. Kolaylıkla sopaları monte edilen bu bayraklar böylece kullanıma hazır hale getirilir. Gelecek Partisi sopalı bayrak üretimi tamamlandıktan sonra uygun şekilde paketlenen Gelecek Partisi sopalı bayraklar hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile alıcılarına ulaştırılır.

Gelecek Partisi sopalı bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Gelecek Partisi sopalı bayrak fiyatları; baskı tekniğine ve sopalı bayrak imalatı sürecinde kullanılan bayrak kumaşının ve diğer materyallerin kalitesine bağlı olarak belirlenir. Ayrıca Gelecek Partisi sopalı bayrak fiyatları sipariş adedinden de etkilenir. Yüksek sayıda verilen sopalı bayrak siparişleri birim fiyatları daha uygun fiyatlarla sipariş verilebilir. Toptan ve perakende Gelecek Partisi sopalı bayraklar üretimi sağlayan Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Gelecek Partisi sopalı bayrak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı ve Kadim Bayrak

Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı Kadim Bayrak’ta profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı sürecinde Kadim bayrak her zaman en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanarak müşteri memnuniyetini sağlar. Ayrıca Kadim Bayrak uygun fiyat garantisi ile müşterilerine bayrak imalat hizmetleri sunar. Ankara’da uzun yıllardır çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı hizmeti sunabilmektedir. Gelecek Partisi sopalı bayrak veya diğer Gelecek Partisi için tasarlanan bayrak modelleri için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı

Ankara Gelecek Partisi sopalı bayrak imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarına uygun olacak şekilde gerçekleştirilir. Her türlü hava koşullarına karşı dirençli kumaşlar ve boyalar kullanan Kadim Bayrak seçim ve parti bayrakları için en doğru adres. Tasarım, dikiş, baskı ve paketleme birimlerinin her biri işini titizlikle yapan alanlarında uzman ve deneyimli çalışanları ile müşteri taleplerini karşılar. Gelecek Partisi sopalı bayrak taleplerinizi Kadim Bayrak’a iletin profesyonel Gelecek Partisi bayrak imalatı hizmeti ile tanışın!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?