gelecek partisi makam bayrakları

Gelecek Partisi Makam Bayrakları İmalatı

Gelecek Partisi Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. Gelecek Partisi logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Parti genel merkezleri veya diğer parti bina ve ofisleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Gelecek Partisi makam bayrakları nedir?

Gelecek Partisi makam bayrakları; parlak saten kumaşlar üzerine parti logosunun dijital baskı tekniği ile basılmasıyla imalatı sağlanan resmi kurum bayraklarıdır. Gelecek Partisi makam bayrakları, makam bayrak direğine asılarak kullanılır. Çift kat kumaştan üretilen makam bayrakları arasına tela yerleştirilir. Bu tela sayesinde makam bayrakları düz bir görünüm sunarlar. Parti renkleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanan Gelecek Partisi makam bayrakları kenar kısımları talebe göre altın renginde sırma ile çevrelenebilir.

Gelecek Partisi makam bayrak ölçüleri ve makam bayrak direği

Gelecek Partisi makam bayrak ölçüleri genel olarak 100x150cm’dir. 225cm uzunluğundaki makam bayrak direğine sarılı halde kullanılırlar. Makam bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç kaplama olabilir. Pirinç kaplama altın rengi görünüm sunarken krom kaplama ise gümüş görünümüne sahiptir. Her iki modelde de bayrak direğinin üst kısmında ay-yıldız alem bulunur. Alt taban çapı ise 32cm’dir. Yaklaşık 4,5kg ağırlığına sahip makam bayrak direkleri demonte olarak alıcısına iletilir. Kurulumu, temizlenmesi ve taşınması pratiktir.

Makam bayrağı ve makam bayrak direğini set halinde, sadece makam bayrağı veya sadece makam bayrak direğini Kadim Bayrak’tan uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Gelecek Partisi makam bayrakları nerelerde kullanılır?

Gelecek Partisi makam bayrakları, parti liderleri ve üst düzey parti yöneticilerinin ofislerinde, toplantı salonlarında, resmî törenlerde, parti merkezlerinde ve benzeri yerlerde kullanılır. Makam bayrakları, parti temsilcisi olarak resmi bir mekânda bulunan parti üyeleri tarafından da kullanılabilir. Özellikle, devlet kurumlarındaki toplantılar, yasal düzenlemeler ve benzeri resmi etkinliklerde parti üyeleri makam bayrakları kullanılabilir.

Gelecek Partisi makam bayrakları üretimi nasıl sağlanır?

Gelecek Partisi makam bayrakları üretimi öncelikle taleplerin alınması ile başlar. Bayrak üzerine basılacak logo tasarımı uygun programda hazırlandıktan sonra parlak saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak basılır. Baskı işleminden sonra uygun boyutlarda kesim işleminden geçirilen bayraklar talebe göre altın rengi sırma(saçak) ile çevrelenir. Çift kat kumaştan imalatı sağlanan Gelecek Partisi makam bayrakları kumaşı arasına tela yerleştirilir. Makam bayraklarına, ayrıca beyaz uçkurluk kısmı dikilir. Bu uçkurluk makam bayrağını bayrak direğine takılmasını kolaylaştırır.

Çapraz iki kenarına fark edilmeyecek şekilde cırt dikilir. Bu cırt ise makam bayraklarının bayrak direkleri üzerinde sağılmadan kalabilmesini sağlar. Ayrıca makam bayraklarının dağılmamasını sağlayan diğer unsur ise kumaş arasına yerleştirilen teladır.

Gelecek Partisi makam bayrak fiyatları nasıl belirlenir?

Gelecek Partisi makam bayrak fiyatları; bayrak ölçüleri, kumaş kalitesi, baskı tekniği ve sipariş adedi gibi unsurlar çerçevesinde belirlenir. Kadim Bayrak bu unsurlardan hareketle Gelecek Partisi makam bayrak fiyatlarını optimize eder. Ayrıca Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki makam bayrak siparişlerine belirli oranlarda indirim uygular. Kadim müşteri memnuniyeti odaklı bayrak imalat çalışmaları gerçekleştiren Kadim Bayrak’ta kaliteli hizmet uygun fiyatlarla sunulur. Gelecek Partisi makam bayrakları fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Müşteri talepleri doğrultusunda birtakım özellikleri özelleştirilebilen Gelecek Partisi makam bayrakları birinci sınıf kaliteye sahip saten kumaşlardan üretilir. Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı süreci ayrı bir özen ayrı bir işçilik gerektirir. Kadim Bayrak bunun farkında olarak tüm personelleri ile büyük bir titizlikle Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı sürecini yürütür. Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı sürecinin her adımı kalite kontrol denetimlerinden geçirilir. Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgesine bayrak imalat hizmetleri sunan Kadim Bayrak kaliteden profesyonellikten özdün vermez. Gelecek Partisi makam bayrakları veya Gelecek Partisi temalı diğer bayrak modelleri siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı

Ankara Gelecek Partisi makam bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Bayrak imalatında kullanılan materyal kalitesiyle tüm çalışanlarının bilgi ve tecrübesine dayanarak müşteri memnuniyetini garanti eden Kadim Bayrak uygun fiyatları ile de memnuniyet oranını daha da artırır. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir kaliteli ve uzun ömürlü Gelecek Partisi makam bayrakları ve makam bayrak direklerini set olarak, sadece makam bayrakları veya sadece makam bayrak direklerini sipariş verebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?