Saadet Partisi Masa Bayrakları

saadet partisi masa bayrakları imalatı

Saadet Partisi Masa Bayrakları İmalatı

Saadet Partisi Masa Bayrakları İmalatı: Üretim tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı.
Kullanım Alanı: Siyasi parti binaları, parti yetkilileri ofis ve büroları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Saadet Partisi masa bayrakları nedir?

Saadet Partisi masa bayrakları, Saadet Partisi’nin logosunu ve renklerini taşıyan küçük boyutlu bir bayraktır. Genellikle masa veya kürsü gibi dekor gerektiren zeminler üzerinde kullanılır. Saadet Partisi masa bayrakları bu bayraklar için özel olarak tasarlanmış masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılırlar. Saadet Partisi masa bayrak direkleri oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Talebe göre farklı ölçüler ve tasarımlarla özelleştirilebilen Saadet Partisi masa bayrakları saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilirler.

Saadet Partisi masa bayrağı ölçüleri

Saadet Partisi masa bayrağı ölçüleri genellikle 15×22,5cm’dir. Ancak talebe göre 8x30cm veya 10x30cm ölçülerinde de üretilebilir. Masa bayrak direkleri ile birlikte kullanılan bu bayraklar genellikle küçük boyutludur ve çift katlı olarak üretilirler.

Saadet Partisi masa bayrağı direkleri

Saadet Partisi masa bayrağı direkleri talebe göre pirinç veya krom kaplama olarak üretilir. Altın veya gümüş görünümlü bu iki kaplama modeli de bayraklara ayrı bir estetiklik katar. Masa bayrak direkleri şekilsel açıdan üç tipte üretilir. Bunlar;

T masa bayrak direkleri;

T masa bayrak direkleri pirinç veya krom kaplama olabilir. Uzunluğu 34cm’dir ve 10x30cm veya 8x32cm ölçülerinde iki adet bayrak taşıyabilir. Bayraklar çift kat saten kumaştan üretildikleri için iki taraflı olarak okunabilirler. Kadim Bayrak, bayrak ve bayrak direğini set olarak, sadece bayrak veya sadece T masa bayrak direği sipariş taleplerini karşılayabilir. T masa bayrak direkleri kararmalara, solmalara veya dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

L masa bayrak direkleri;

L masa bayrak direkleri 34cm uzunluğuna sahip bu direkler talebe göre pirinç veya krom olacak şekilde alıcısına gönderilebilir. 10x30cm veya8x32cm ölçülerinde çift taraflı okunabilir bayraklarda bir adet bayrak taşıyabilir. Oldukça şık ve sade bir görünüme sahiptir. Kararma, solma yapmayan L masa bayrakları oldukça uzun ömürlüdür. L masa bayrak direkler ve bayrak set halinde, sadece bayrak veya sadece masa bayrak direği olarak siparişlerinizi Kadim Bayrak’ta oluşturabilirsiniz.

Klasik masa bayrak direkleri;

L masa bayrak direkleri pirinç veya krom olmak üzere üretimi sağlanan bu direkleri; taşıyabildikleri bayrak sayısına göre birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olmak üzere farklı seçenekler sunar. Klasik masa bayraklarının kurulumları oldukça pratiktir ve kaplamaları gereği kararma veya paslanma sorunu yaşatmazlar. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçerek bayrak ve bayrak direği set halinde, sadece bayrak veya sadece masa bayrak direği olarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Saadet Partisi masa bayrağı nerelerde kullanılır?

Saadet Partisi masa bayrağı, genellikle parti faaliyetlerinde, toplantılarda, konferanslarda, mitinglerde ve benzeri etkinliklerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir dekorasyon malzemesidir. Masa veya kürsü gibi dekor gerektiren zeminlerde kullanılabilir. Ayrıca Saadet Partisi masa bayrakları, parti kimliğinin vurgulanması için parti merkezlerinde veya ofislerde de kullanılabilir.

Saadet Partisi masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Saadet Partisi masa bayrağı üretimi için öncelikle, Saadet Partisi’nin logosu ve renkleri masa bayrağı boyutlarına uygun olarak dijital ortamda hazırlanır. Daha sonra, bu tasarımlar yüksek kaliteli saten kumaşa yüksek çözünürlüklü baskı tekniği kullanılarak basılır. Çift kat saten kumaşlardan hazırlanan Saadet Partisi masa bayrağı imalatı uçkurluk dikimleri ile sonlandırılır. Talep edilen ölçülerde imalatı tamamlanan bu bayraklar için uygun masa bayrak direkleri seçilir ve özenle paketlenen bayrak setleri hızlı ve güvenilir kuryeler aracılığı ile alıcılarına teslim edilir.

Saadet Partisi masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Saadet Partisi masa bayrağı fiyatları; Saadet Partisi masa bayrağı imalatı sürecinde kullanılan materyal ve baskı kalitesine bağlı olarak belirlenir. Ayrıca sipariş adedi de fiyatları etkileyen bir diğer faktördür. Kadim Bayrak Saadet Partisi masa bayrağı fiyatlarını etkiyen faktörlerden hareketle müşterileri için en uygun fiyatları sunmaya çalışır. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kadim Bayrak yüklü miktarlardaki Saadet Partisi masa bayrağı siparişlerine de indirimler uygular.

Saadet Partisi masa bayrağı fiyatları ve modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin.

Saadet Partisi masa bayrakları imalatı

Saadet Partisi masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak’ta müşteri siparişlerinin alınması ile başlar. Müşteri ile sıkı iletişim halinde olan Kadim Bayrak, bayrak tasarımları ve ölçülerini netleştirir. Onayı alınan bayrak tasarımı için baskı aşamasına geçilir. Çift kat saten kumaş üzerine yüksek çözünürlük imkânı sunan dijital baskı tekniği uygulanarak Saadet Partisi masa bayrakları imalatı devam ettirilir. Isı kesim işlemi uygulanan bayraklara masa bayrak direklerine asılması için gerekli olan uçkurluk kısımları dikilir. Böylece Saadet Partisi masa bayrakları imalatı tamamlanmış olur. Masa bayrak direkleri ve bayrakları özenle paketlenir ve teslimat sırasında zarar görmemesi için gerekli önlemler alınır.

Ankara Saadet Partisi masa bayrakları imalatı

Ankara Saadet Partisi masa bayrakları imalatı; Kadim Bayrak ile profesyonel düzeyde ve üstün kalitede gerçekleştirilir. Kadim Bayrak İmalat Sanayi müşteri taleplerine uygun her çeşit bayrak ve bayrak tasarımları için özenle çalışır. Ankara’da kurulduğu günden beri önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan Kadim Bayrak fiyatlarıyla ve kalite standartlarına uygun Saadet Partisi masa bayrakları imalatı ile bu önceliğini yerine getirir.

Saadet Partisi masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için hemen Kadim Bayrak işle iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?