dörtlü pirinç masa bayrağı imalatı

Dörtlü Masa Bayrakları İmalatı

Dörtlü Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı ve boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom dörtlü masa bayrak direği.
Ölçü: 15×22,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Dörtlü masa bayrakları nedir?

Dörtlü masa bayrakları, masa üzerinde kullanılan bir bayrak çeşididir ve dört adet bayrak direği üzerine yerleştirilmiş dört adet bayraktan oluşur. Genellikle resmi toplantılar, törenler, fuarlar, şirket etkinlikleri, okul etkinlikleri ve spor karşılaşmaları gibi çeşitli organizasyonlarda kullanılır. Dörtlü masa bayrakları, kurumsal kimliği vurgulamak ve organizasyonlara prestij katmak için yaygın bir şekilde tercih edilir.

Dörtlü masa bayrağı ölçüleri

Dörtlü masa bayrak ölçüleri 15×22,5 cm’dir. Dörtlü masa bayraklarında dört bayrak da aynı boyutta olacak şekilde üretilir, talebe göre bayrak üzerinde yer alacak tasarımlar özelleştirilebilir. Sağlam ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen dörtlü masa bayrak direklerine takılan bu bayrakların hepsi tüm açılardan görünebilecek şekilde bayrak direğine yerleştirilir.

Dörtlü masa bayrak direği

Dörtlü masa bayrak direği pirinç veya krom kaplama olabilir. Pirinç dörtlü masa bayrak direkleri sarı renkte iken krom gümüş rengindedir. Her iki masa bayrak direği de sağlam, paslanmaz ve dış darbelere karşı oldukça dirençlidir. Kurulumu ve taşınması oldukça pratiktir. Yalnızca dörtlü masa direği yaklaşık 100 gramdır. Dört adet 15×22,5cm boyutlarındaki bayrakları aynı anda taşıyabilen dörtlü masa bayrak direklerinin boyu 34cm’dir. Taban çapı ise 7,5cm’dir.

Dörtlü masa bayrakları nerede kullanılır?

Dörtlü masa bayrakları, genellikle ticari işletmelerin masaüstü reklam ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır. Restoranlar, kafeler, oteller, fuar standları, konferanslar, seminerler, toplantılar, fuarlar ve diğer etkinlikler gibi çeşitli yerlerde kullanılabilirler. İşletmeler, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak, markalarını öne çıkarmak veya farkındalık yaratmak için masa bayrakları kullanırlar.

Masaüstlerinde veya tezgahlarında az yer kaplayan dörtlü masa bayrakları dikkat çekici bir şekilde işletmenin logosu veya mesajı ile müşterilerin dikkatini çekerler. Ayrıca, düşük maliyetli olmaları nedeniyle, işletmelerin bütçesini aşmadan kolayca reklam yapmalarına olanak tanır. Bunun yanı sıra resmi kurum veya kuruluşlarda çeşitli dernek ve vakıflarda da dörtlü masa bayraklarını görmek mümkündür.

Dörtlü masa bayrak üretimi nasıl sağlanır?

Dörtlü masa bayrakları parlak saten kumaşlar üzerine müşterilerin onaylamış olduğu tasarımların dijital baskı tekniği kullanılarak kumaşa aktarılması ile gerçekleştirilir. Kadim Bayrak dörtlü masa üretimi sırasında tüm basamakları kalite kontrollerden geçirir. Müşteri memnuniyeti Kadim Bayrak için en ön plandadır. Bu yüzden Kadim Bayrak imalat sanayi kaliteli kumaşlar, akmaya solmaya dirençli boyalar, kararmayan veya paslanmayan dörtlü masa bayrak direkleri ile profesyonellikten asla ödün vermez. Ekonomik, uzun ömürlü ve kaliteli dörtlü masa bayrak imalatı ve diğer tüm bayrak modelleri ile Kadim Bayrak Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine bayrak üretimleri sağlar.

Dörtlü masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir? 

Dörtlü masa bayrağı fiyatları, üretiminde kullanılan malzeme, tasarımın karmaşıklığı, ölçüleri ve sipariş adedi gibi faktörlere bağlı olarak belirlenir. Dörtlü masa bayrakları için fiyat almak isteyen müşterilerin Kadim Bayrak ile iletişime geçerek isteklerini ve ihtiyaçlarını detaylı olarak belirtmeleri neticesinde müşterilerin taleplerine göre uygun fiyat teklifleri sunar. Toplu veya perakende masa bayrak taleplerini karşılayan Kadim Bayrak toplu alımlarda fiyatları oldukça esnetir. Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin e kaliteli bayrak hizmetinden sizde faydalanın.

Kadim dörtlü masa bayrakları imalatı

Kadim dörtlü masa bayrakları imalatı çalışmalarını kaliteli malzemeler kullanarak özenle gerçekleştirir. Dörtlü masa bayrakları imalat sürecinde Kadim Bayrak’ta öncelikli olarak müşterinin istekleri doğrultusunda tasarım hazırlanır. Dörtlü masa bayrakları için özel olarak tasarlanmış metal bayrak direkleri kullanılır ve bu bayrak direkleri talebe göre krom ya da pirinç kaplama olabilir. Bu direkler dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Montaj işlemi ise oldukça pratiktir.

Kadim Bayrak dörtlü masa bayrakları imalatı çalışmalarında müşterilerini çok iyi dinler, isteklerini analiz eder ve müşterilerin gerçekten beklediği tasarımlar sunar. Kadim Bayrak müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirir ve profesyonellikten asla taviz vermez.

Ankara dörtlü masa bayrakları imalatı

Ankara dörtlü masa bayrakları imalatı; masa bayraklarının üretimidir. Kadim Bayrak kurulduğu günden bugüne her zaman alnında en iyileri ile çalışmayı tercih etmiştir. Bayrak üretim ve imalatı alnında sektörel yenilikleri ve ihtiyaçları sürekli takip eden Kadim Bayrak her zaman modern, kaliteli, ekonomik ve dayanıklı bayrak ve bayrak aksesuarları üretimi ile yoluna devam etmektedir. Dörtlü masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi almak ve siparişlerinizi oluşturmak için  hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz!

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?