CHP Makam Bayrakları

CHP Krom makam bayrağı seti

CHP Makam Bayrakları İmalatı

CHP Makam Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede transfer veya dijital baskı uygulanarak tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilir. CHP logolu makam bayrağı, kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde kırılma veya yıpranmalara karşı dayanıklılığı artırılır.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş ve yüksek kalitede boyalar.
Bayrak Direği: Krom veya pirinç makam bayrak direği.
Baskı Özellikleri: Akmaya veya solmaya dirençli kaliteli boyalar, transfer baskı veya dijital baskı.
Kullanım Alanı: Parti genel merkezleri veya diğer parti bina ve ofisleri…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Ölçü: 100x150cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

CHP makam bayrakları nedir?

CHP makam bayrakları; birinci sınıf kalitedeki saten kumaşlar üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen bayraklardır. CHP makam bayrakları genel olarak 100x150cm boyutlarında üretilir ve pirinç veya krom kaplamalı bayrak direklerine takılı olarak kullanılır. CHP makam bayrakları talebe göre çift kat veya üç kat olacak şekilde üretilebilir. Kumaş arasına yerleştirilen tela sayesinde bayrak, bayrak direği üzerine dağılmadan durabilir. Ayrıca CHP makam bayrakları kenar kısımları talebe göre altın rengi sırma ile çevrelenebilir.

CHP makam bayrak direği özellikleri ve ölçüleri

CHP makam bayrak direği pirinç (sarı) veya krom (gümüş) kaplamalı olacak şekilde üretilir. CHP makam bayrak direkleri 225cm standartlarındadır. Bayrak direği üzerinde ay yıldız alem bulunur. Üç parça bayrak direği, alem ve taban kısmından oluşan makam bayrak direklerinin kurulumu oldukça pratiktir. İmalatında kullanılan malzeme gereği dış darbelere karşı oldukça dirençlidir ve kararma, paslanma gibi olumsuzluklar yaşatmaz.

CHP makam bayrakları nelerde kullanılır?

CHP makam bayrakları, CHP’nin sembolik bir ifadesidir ve parti yöneticileri tarafından kullanılır. Ayrıca CHP makam bayrağı genellikle parti merkezinde ve resmî törenlerde kullanılır. Bunun yanı sıra, bazı CHP il ve ilçe teşkilatları da kendi makam bayraklarını kullanabilirler.

CHP makam bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Kadim Bayrak’ta CHP makam bayrağı üretimi sürecinde ilk olarak makam bayrağının tasarımı, dijital ortamlarda gerçekleştirilir. Makam bayrağı, yüksek kaliteli, dayanıklı ve hafif kumaşlardan yapılır. Saten kumaş, en yaygın kullanılan malzemeler arasındadır.  Bayrağın kenarlarına özel bir dikiş tekniği uygulanır, böylece makam bayrağının dayanıklılığı artırılır.

Kumaş üzerine parti logosu dijital baskı yöntemi ile basılır. Bayrağın alt ve üst kısmına, ip kopça takılır. Bu kopça makam bayrağının bayrak direğine takılmasını sağlar. Ayrıca iki farklı köşeye dikilen cırt ve kumaşlar arasına yerleştirilen tela sayesinde makam bayrakları makam bayrak direkleri üzerinde düz bir şekilde durur. CHP makam bayrağı üretim süreci tamamlandıktan sonra, bayrak görsel kalite, boyut, renk ve dayanıklılık açısından denetlenir ve son aşamada ise özenle paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.

CHP makam bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

CHP makam bayrağı fiyatları maskı materyallerinin kalitesine ve sipariş adedine göre farklılık gösterebilir. Kadim Bayrak makam bayrağı imalatı çalışmalarında her zaman akmayan, solmayan, uzun ömürlü boyalar ve üstün kaliteye sahip kumaşlar kullanır. Yüksek kalitede baskı görüntüsü almayı sağlayan dijital baskı tekniği CHP makam bayrak imalatı sırasında kullanılır. Dolayısıyla bu materyallerin kalitesi makam bayrak fiyatlarına etki eder. Bununla birlikte toplu ve perakende bayrak imalatları gerçekleştiren Kadim Bayrak toplu alımlara ıskonto uygular.

CHP makam bayrakları imalatı ve Kadim Bayrak

CHP makam bayrakları imalatı özel ve titiz bir çalışma gerektirir. Genellikle resmi bir prosedür olarak kullanılan makam bayraklarında kalite ve duruş oldukça önemlidir. Ankara’da uzun yıllardan beri CHP makam bayrakları imalatı gerçekleştiren Kadim Bayrak kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kadim Ankara Bayrak İmalat Sanayi Türkiye’nin tüm bölgelerine hızlı, kaliteli ve güvenilir bayrak hizmetleri sunmaktadır. Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir CHP makam bayrak siparişinizi oluşturabilir veya diğer CHP bayrak türleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara CHP makam bayrakları imalatı

Ankara CHP makam bayrakları imalatı Kadim Bayrak tarafından profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Kadim Bayrak için CHP makam bayrakları imalatı sürecinde kullanılan kumaşlar, boyalar ve baskı makineleri en yüksek kalitede olması gereken unsurlardır. Deneyimli CHP makam bayrakları imalatı ekibi ile Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Ankara’da CHP makam bayrakları imalatı çalışmalarına devam eden Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet sunmaktadır.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?