Memleket Partisi Kırlangıç Bayraklar

Memleket Partisi Kırlangıç Bayrakları

Memleket Partisi Kırlangıç Bayrakları İmalatı

Memleket Partisi Kırlangıç Bayraklar İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde talebe göre düz kesim, ters V kesim veya üçgen kesim saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Kırlangıç bayraklar üzerine yerleştirilen plastik çubuğa bağlı ip sayesinde istenilen yere kolaylıkla takılıp çıkartılabilir.
Baskı Materyali: Yüksek kalitede saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı, kaliteli uzun ömürlü boyalar.
Kullanım Alanı: Siyasi parti toplantıları, seminerleri, açılış törenleri…
Ölçü: 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı nedir?

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı; saten kumaş üzerine talep edilen görsellerin dijital baskı tekniği ile basılmasıyla üretilen bayraklardır. Memleket Partisi kırlangıç bayrağı genellikle dekor ve reklam amaçlı olarak iç ve dış mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Dikey asılacak şekilde tasarlanan bu bayraklar talep edilen ölçülere göre özelleştirilebilir. Ayrıca Memleket Partisi kırlangıç bayrağı, bayrak kesim şekillerine göre de farklı seçeneklere sahiptir.

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı ölçüleri ve modelleri

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı ölçüleri; 33x100cm, 40x100cm, 50×100, 50x150cm, 50x200cm, 70x150cm, 70x200cm, 100x200cm, 100x300cm’dir. Ancak bu ölçülerin dışında da talep edilen ölçülerde Memleket Partisi kırlangıç bayrağı imalatı sağlanabilir. Dikey kullanılan Memleket Partisi kırlangıç bayrağı kesim şekillerine göre;

  • Düz kesim kırlangıç bayrak; talep edilen ölçülerde saten kumaşların dikdörtgen şeklinde kesilmesiyle üretilir ve parti logosu, sloganı veya lider fotoğraf baskısı bayrak üzerinde yer alabilir.
  • Ters V kesim kırlangıç bayrak modelinde bayrağın alt kısmı ters V şeklinde kesilir. Bu model klasik kırlangıç bayrağıdır. Ölçüleri ve tasarımı talebe göre özelleştirilebilir.
  • Üçgen kesim kırlangıç bayrak modelinde ise bayrağın sarkan kısmı üçgen şeklinde kesilir. Bu bayraklara kılıç model adı da verilir. Tasarım ve ölçüleri müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilir.

Memleket Partisi kırlangıç bayrakları nerelerde kullanılır?

Memleket Partisi kırlangıç bayrakları, genellikle açılış törenleri, parti etkinlikleri, mitingler, gösteriler gibi açık hava etkinliklerinde kullanılır. Ayrıca parti binası, şube veya temsilciliklerinin girişinde de sıkça kullanılır. Uygun bulunan her yere kolaylıkla asılabilen ve çıkartılabilen bu bayraklar uzun süre kullanım imkânı sunarlar. Tek tarafı okunabilecek şekilde üretilen Memleket Partisi kırlangıç bayrakları tasarımı oldukça önemlidir.

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Memleket Partisi kırlangıç bayrağı üretimi müşteri taleplerinin alınması ile başlar. Bayrak üzerinde yer alması istenen tasarımlar ve logo belirlenir. Tasarımlar bilgisayar ortamında hazırlanır ve müşteriye sunulur. Müşterinin onayından sonra, dijital baskı tekniği kullanılarak tasarımlar 165g/m2 parlak saten kumaşa tek taraflı olarak basılır. Ardından kumaş, bayrak şeklini alacak şekilde kesilir ve kenarları özel dikiş tekniğiyle dikilir. Üst kısmına plastik çubuk yerleştirmek için bir tünel kısmı dikilir. Bu çubuğun iki ucuna bağlanan sağlam ip sayesinde bayrak istenilen yere kolaylıkla asılabilir. Kalite kontrol denetmelerinden geçirilen Memleket Partisi kırlangıç bayrağı üretimi tamamlandıktan sonra bayraklar özenle paketlenerek alıcılarına kargo firmaları aracılığı ile iletilir.

Memleket Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları nasıl belirlenir?

Memleket Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları bazı faktörler baz alınarak belirlenir. Bayrağın boyutu, kumaş, boya ve baskı tekniği kalitesi bu faktörlerden bazılarıdır. Ayrıca sipariş adedi de Memleket Partisi kırlangıç bayrakları fiyatlarını etkiler. Yüklü miktarlarda Memleket Partisi kırlangıç bayrağı siparişlerinde birim fiyat daha uygun hale gelir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kadim bayrak toptan veya perakende tüm siparişlerde en uygun fiyatları ve en yüksek kaliteyi sizlere garanti eder. Hemen Kadim Bayrak imalat sanayi ile iletişime geçin Memleket Partisi kırlangıç bayrakları fiyatları hakkında detaylı bilgi alın ve siparişlerinizi kolaylıkla oluşturun.

Kadim Bayrak ve Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı yüksek kaliteli malzemeler ve modern baskı teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilir. Dayanıklı ve uzun ömürlü kumaşlar tercih edilirken, renklerin kalıcılığı için kaliteli boyalar kullanılır. Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sürecinde kalite kontrol prosedürleri sıkı bir şekilde uygulanır. Memnuniyet odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Kadim Bayrak, uzman işçilikle Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Kadim Bayrak, toptan ve perakende siparişleriniz için en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktadır. Memleket Partisi kırlangıç bayrağı siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı

Ankara Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı çalışmaları ile Kadim Bayrak İmalat Sanayi Ankara’da çalışmalarına devam etmektedir. Uzman Memleket Partisi kırlangıç bayrakları imalatı ekibi, modern üretim teknolojileri ve kaliteli bayrak materyalleri ile Kadim Bayrak müşteri memnuniyetini garanti altına alır. Kaliteli, titiz ve detaylı işçilik anlayışına sahip Kadim Bayrak taleplerinize uygun bayraklar üretmede profesyoneldir. Memleket Partisi kırlangıç bayrağı veya diğer memleket partisi temalı bayrak modelleri siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak imalat sanayi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?