Voondle Ankara bayrak üretimi ve imalatı

Kadim Ankara Bayrak imalatı ve Üretim Sanayi, 2014 yılından beri Türkiye’nin başkenti Ankara’da faaliyet gösteren bir bayrak üretim ve imalat şirketidir. Kadim Bayrak, yüksek kaliteli kumaşlar ve malzemeler kullanarak üretim yapmakta ve müşterilerine uzun ömürlü ve dayanıklı bayraklar sunmaktadır. Kadim Bayrak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, hızlı ve güvenilir teslimatları, uygun fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri ile sektörde önde gelen firmadır. Kadim Ankara Bayrak İmalatı ve Üretim Sanayi taleplere ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde;

 • Türk bayrağı imalatı
 • Gönder bayrakları imalatı
 • Makam bayrakları imalatı
 • Kırlangıç bayraklar imalatı
 • Özel tasarım ve logolu bayrak imalatı
 • Parti bayrakları imalatı
 • Masa bayrakları imalatı
 • Seçim ve siyasi parti bayrakları

ve diğer tüm bayrak imalatlarını profesyonel olarak gerçekleştirir.

Türk Bayrakları

Ankara türk bayrakları imalatı

Gönder Bayrakları

Ankara gönder bayrakları

Makam Bayrakları

Ankara makam bayrakları imalatı

Kırlangıç Bayraklar

ankara kırlangıç bayrak imalatı

Firma Bayrakları

ankara firma logolu bayrak imalatı

Parti Bayrakları

ankara parti bayrakları imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Bayrak İmalatı ve Üretim Sanayi

Kadim Bayrak’ da bayrak üretim süreci, müşterilerin Kadim Bayrak üretim firmasından yetkili kişilerle iletişim kurup taleplerini belirtmesi ile başlar.  Alınan talep çerçevesinde Kadim Bayrak tasarım ekipleri gereken planlamayı yapar. Bayrak fiyatları, üretimde kullanılacak olan kumaş türü, üretim detayı ve ürünün teslim tarihini içeren detaylı teklif dokümanı müşteri onayına sunulur. Onaylanan ve ödemesi gerçekleştirilen bayrak talepleri için gerekli üretim aşamasına geçilir. Özel tasarım çerçevesinde hazırlanan bayrak çalışmaları müşteri tarafından onaylandıktan sonra baskı işlemi başlar ve kısa sürede bayrak üretim süreci tamamlanır. Üretimi gerçekleştirilen bayraklar özenle paketlenir, hızlı ve güvenli bir şekilde kargo yolu ile müşterilere ulaştırılır.

Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı ölçülerde Türk bayrağı imalatı ve üretimi

Türk bayrağı, kırmızı zemin üzerinde beyaz hilal ve beş köşeli yıldızdan oluşan ulusal bayrağımızdır. Bayrak, Türkiye’nin sembolik bir ifadesi ve ulusal kimliğinin önemli bir parçasıdır.

Türk bayrağı, ülkemizde milli bayramlarda, resmî törenlerde ve ulusal spor etkinliklerinde kullanılmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin dış temsilciliklerinde ve uluslararası etkinliklerde de göndere çekilerek ülkemizi temsil eder. Türk bayrağı, aynı zamanda devlet binalarının ve okulların önünde de dalgalanır. Kadim Bayrak; kaliteli malzemeler, özel tasarım programları ve modern dijital baskı teknolojilerini kullanarak profesyonel anlamda Türk bayrakları üretir.

Türk bayrağı imalatı 20×30, 1000×1500, 200x300cm gibi faklı ölçülerde, Türk bayrağı ölçü standartlarına uygun olacak şekilde mat alpaka kumaş veya parlak raşel kumaşlardan üretilmektedir.

Türk Masa Bayrağı

ankara türk masa bayrağı imalatı

Türk Gönder Bayrağı

Ankara türk bayrakları imalatı

Türk Makam Bayrağı

Ankara makam bayrakları imalatı

Türk Kırlangıç Bayrağı

ankara türk kırlangıç bayrak imalatı

Türk Yelken Bayrak

ankara türk yelken bayrağı imalatı

Türk Sopalı Bayrak

ankara türk sopalı bayrak imalatı

Uzun Ömürlü Gönder Bayrakları Üretimi ve Ankara Bayrak İmalatı

Özel tasarım ve logolu bayraklar, herhangi bir kurum, kuruluş veya şirketin marka kimliğinin tanıtımında etkili bir pazarlama aracıdır. Bu bayraklar, özellikle açık hava etkinlikleri, toplantılar, fuarlar ve diğer kurumsal etkinliklerde kullanılarak marka bilinirliğini artırır.

Logolu bayraklar, özellikle kurumsal şirketler için önemlidir. Şirketin logosu, marka ismi ve renkleri bayrağa eklenerek kurumsal kimlik vurgulanır. Bu sayede, markalar müşterileri tarafından daha kolay tanınır ve hatırlanırlar.

Kadim Bayrak özel tasarım ve logolu bayraklar üretiminde en yüksek kalite standartlarını garanti eder. İhtiyaçlara ve taleplere uygun ve özelleştirilmiş bayraklar için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin!

Raşel Bayrak Kumaşı

raşel bayrak kumaşı

Saten Bayrak Kumaşı

Ankara saten bayrak kumaşı

Alpaka Bayrak Kumaşı

alpaka bayrak kumaşı

Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Siyasi Parti Bayrakları Üretim ve İmalatı

Parti bayrakları, siyasi partilerin propaganda çalışmaları sırasında kullandığı bayraklardır. Genellikle parti renkleri ve sembolleri ile süslenmiş olan bu bayraklar, parti binaları, mitingler, seçim kampanyaları, yürüyüşler gibi çeşitli etkinliklerde kullanılır.

Parti bayrakları, siyasi partilerin kendilerini tanıtmak, fikirlerini duyurmak ve halkın ilgisini çekmek için etkili bir araçtır. Özellikle seçim dönemlerinde adayların seçmenlere ulaşmak ve desteklerini kazanmak için sıkça kullanılan etkili bir iletişim aracıdır.

Kadim Bayrak, siyasi partilerin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş parti bayrakları üretir. Taleplere göre farklı boyutlarda, farklı malzemelerden ve modern baskı teknikleriyle üretilen parti bayrakları siyasi partilerin etkinliklerinde kendilerini daha iyi tanıtabilmelerini sağlar.

Parti bayrakları tercihe göre 50×75 300x450cm gibi farklı ebatlarda raşel kumaşlara pigment baskı tekniği uygulanarak üretilir.

AKP Bayrağı

akp bayrak imalatı

CHP Bayrağı

chp bayrak imalatı

İyi Parti Bayrağı

iyi parti bayrak imalatı

MHP Bayrağı

mhp bayrak imalatı

Deva Partisi Bayrağı

deva partisi bayrak imalatı

Gelecek Partisi Bayrağı

gelecek partisi bayrak üretimi

MHP Bayrağı

mhp bayrağı imalatı

Zafer Partisi Bayrağı

zafer partisi bayrak imalatı

Memleket Partisi

memleket partisi bayrak imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı Boyut Seçenekleriyle Seçim Bayrakları Üretim ve İmalatı

Seçim bayrakları, siyasi partilerin seçim dönemlerinde adaylarının tanıtımını yapmak amacıyla kullandığı bayraklardır. Bu bayraklar genellikle parti amblemi, adayın fotoğrafı ve ismi gibi bilgileri içerir. Seçim bayrakları, adayların kampanya yürüttüğü sokak ve caddelerde, miting alanlarında, parti merkezlerinde ve seçim otobüslerinde kullanılır.

Kadim Bayrak, seçim bayrakları üretiminde yüksek kalite ve dayanıklılık sağlamak için malzemeleri özenle seçer. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen seçim bayrakları, farklı boyut ve tasarımlarda üretilebilir.

Seçim bayrakları raşel kumaşlardan 50×75, 300x450cm ve diğer ölçü seçenekleri çerçevesinde Kadim Bayrak tarafından profesyonel olarak imalatı sağlanır. Seçim bayrakları üretim ve imalatında pigment baskı tekniği kullanılır.

Seçim Bayrakları

seçim bayrakları imalatı

Miting Bayrakları

miting bayraklı imalatı

Tören Bayrakları

tören bayrakları imalatı

Yüksek Kaliteli Kumaşlara Sahip Makam Bayrakları Üretim ve İmalatı

Makam bayrakları, devlet daireleri, belediyeler ve diğer resmî kurumlarda kullanılan bayraklardır. Makam bayrakları, genellikle Türk bayrağı veya kurumun amblemiyle süslenmiş beyaz bir zemin üzerine yerleştirilir.

Bunlar, genellikle resmî törenlerde veya özel günlerde kurumun önünde dalgalanır. Ayrıca, üst düzey yöneticilerin ofislerinde veya toplantı salonlarında da kullanılır.

Kadim Bayrak kurumsal kimlikleri yansıtan ve kaliteli malzemeler kullanarak üretilen makam bayrakları üretir. Makam bayrakları farklı boylarda üretilir ve tercihe göre krom, gold veya prinç bayrak direğine monte edilir. Makam bayrakları üretiminde parlak saten kumaşlar kullanılır ve üç kat olarak hazırlanır ve iç kısmına yerleştirilen tela sayesinde sert bir görünüm sunar.

Türk Makam Bayrağı

Ankara makam bayrakları imalatı

Firma Makam Bayrağı

logolu makam bayrak imalatı

Resmi Makam Bayrağı

kurum makam bayrak imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Tasarım Masa Bayrakları Üretim ve İmalatı

Masa bayrakları, küçük boyutları ve şık tasarımlarıyla özellikle ofis, iş yeri ve ev gibi alanlarda tercih edilen bir bayrak türüdür.

Masa bayrakları, özellikle ulusal bayramlar ve kutlamalarda veya ofis ve iş yerlerinde, kurumsal kimliği yansıtmak ve şirketin ya da markanın prestijini artırmak için de sıklıkla tercih edilir.

Kadim Bayrak müşterilerimize özel olarak tasarlanmış masa bayrakları imalatını gerçekleştirir. Kadim Bayrak masa bayrakları üretiminde yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır.

Kadim Bayrak, masa bayraklarını pirinç veya krom mekanizmalar eşliğinde ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı olarak üretir. Masa bayrakları üretiminde çift kat parlak saten kumaş kullanılır ve görseller dijital baskı tekniği ile bayraklara aktarılır.

Türk Masa Bayrağı

ikili masa bayrak imalatı

T Masa Bayrağı

t masa bayrak imalatı

Resmi Masa Bayrağı

altılı masa bayrak imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talebe Göre Özelleştirilebilir Kırlangıç Bayraklar Üretim ve İmalatı

Kırlangıç bayraklar, genellikle spor müsabakalarında, özellikle futbol maçlarında kullanılan özel bir bayrak türüdür.

Kırlangıç bayrakları, birçok ülkede festival, kutlama ve özel etkinliklerde kullanılan dekoratif bayraklardır. Genellikle renkli ve desenli, dikdörtgen veya üçgen şekillerde üretilirler ve bir ip üzerine asılarak kullanılırlar.

Kadim Bayrak özel tasarım kırlangıç bayrakları üretiminde uzmandır. Tüm taleplere uygun özel tasarımlı kırlangıç bayrakları Kadim Bayrak tarafından profesyonel düzeyde üretilir.

Kırlangıç bayraklar; 100×200, 50×100, 50×150, 50x200cm gibi tercihe göre farklı ölçülerde tek tarafı okunabilecek şekilde saten kumaşlardan üretilebilir.

Türk Kırlangıç Bayrağı

Türk kırlangıç bayrak imalatı

Firma Kırlangıç Bayrağı

firma logolu kırlangıç bayrak imalatı

Kurum Kırlangıç Bayrağı

kurum kırlangıç bayrak imalatı

Özel Ölçülerde İpe Dizili Firma Bayrakları Üretim ve İmalatı

İpe dizili flamalar, bayrakların kısa kenarlarından bir ip yardımıyla ipe dizilerek kullanılan bayrak çeşitleridir. Genellikle etkinliklerde, toplantılarda veya açılışlarda süsleme amaçlı kullanılırlar. İpe dizili flamalar, özellikle kısa kenarlarından çift dikişli olarak dikilmiş, parlak renklerde ve dayanıklı malzemelerden üretilirler. Üzerlerine basılan desenler, logolar veya yazılar talebe göre özelleştirilir.  İpe dizili flamaların boyutları genellikle 20×30 cm ile 40×60 cm arasında değişebilir ve istenildiği takdirde farklı boyutlarda üretilebilirler. İpe dizili flamalar özel raşel kumaşlardan üretilir ve ipe dizili hali en az 25 metre uzunluğundadır.

Firma İpe Dizili Bayrak

ipe dizili firma süsleme bayrak imalatı

Türk İpe Dizili Bayrak

İpe Dizili Türk Bayrak İmalatı

Süsleme İpe Dizili

ipe dizili süsleme bayrak imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Eğitim Kurumları İçin Özelleştirilebilir Okul Flaması Üretim ve İmalatı

Okul flaması, genellikle okulların eğitim-öğretim faaliyetleri sırasında kullanılan, okulun adını, logosunu ve sembolünü taşıyan bayraklardır. Okul flaması özellikle mezuniyet veya diğer resmî törenlerinde kullanılır.

Okul flaması, genellikle standart boyutlara sahiptir ve malzemesi polyester veya naylon gibi dayanıklı malzemelerden üretilir. Bayrağın renkleri, okulun amblemi veya logosu ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Okul flamasının diğer bir önemli özelliği, dış mekân koşullarına dayanıklı olmasıdır, bu nedenle çoğunlukla yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Bayrağın dış çevresi 3 cm genişliğinde olan altın sırma ile çevrelenir.

Kadim Bayrak, özel tasarım ve ölçülerde okul flaması üretim ve imalatını gerçekleştirmektedir. Okul flamaları ihtiyaçlarınız için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Okul Flaması

Okul Flaması imalatı

Resmi Flamalar

Resmi Flama bayrak imalatı

Flama Bayraklar

flama bayrak imalatı

Resmi ve Özel Kuruluşlar İçin Takdim Flaması Üretim ve İmalatı

Takdim flaması, genellikle resmi ve özel kurumlar, dernekler veya şirketler gibi çeşitli kuruluşlar tarafından düzenlenen törenlerde kullanılan bir tür bayraktır. Üçgen, dörtgen veya beşgen şekillerinde üretilir. Bu bayraklar, genellikle kurumun ismini, logosunu ve kuruluş tarihini içeren özel tasarımlarla üretilir.

Takdim flamaları, genellikle kurumların resmî törenlerinde kullanılan bayraklar olarak kabul edilir ve bu nedenle dikkatli bir şekilde tasarlanır ve üretilir. Kadim Bayrak taktim flama üretiminde saten kumaş kullanır ve kumaş arasına Amerikan Bristol kâğıt malzemesi yerleştirilir.

Dünya Devletleri / Yabancı Ülke Bayrakları Üretim ve İmalatı

Yabancı ülke bayrakları, ülkelerin milli sembollerini ve renklerini yansıtan bayraklardır. Bu bayraklar, ülkelerin devlet ve diplomatik kuruluşlarında, uluslararası toplantı ve etkinliklerde, yabancı ülke ziyaretleri sırasında ve diğer birçok resmi veya özel durumda kullanılır. Masa bayrağı ya da gönder bayrağı seçenekleri çerçevesinde üretilir. Dünya devletleri (yabancı ülke) gönder bayrakları 50×75, 70×105, 100×150 veya 150x225cm gibi farklı boyutlarda üretilir ve uç kısımlarında kopça yer alır. Masa bayrağı şeklinde üretilen yabancı ülke bayrakları ise 15×22,5cm ebatlarında, parlak saten kumaştan çift katlı olacak şekilde üretimi sağlanır ve hızlı bir şekilde teslimatı sağlanır.

Kadim Ankara Bayrak İmalatı, yabancı ülke bayrakları da dahil olmak üzere geniş bir bayrak yelpazesinde Ankara başta olmak üzere Türkiye geneline hizmet vermektedir.

Ülke Bayrakları

Ülke Bayrakları imalatı

Devlet Bayrakları

devlet bayrakları imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talebe göre Yelken Bayraklar Üretim ve İmalatı

Yelken bayrakları, işletmelerin ya da markaların tanıtımını yapmak amacıyla kullanılan özel tasarımlı bayraklardır. Genellikle açık alan etkinliklerinde ya da işletmenin önünde yer alan bayrak direklerinde kullanılır. Kadim Ankara Bayrak İmalatı tarafından üretim ve imalatı gerçekleştirilen yelken bayraklar genellikle 75cm bayrak genişlik ve 300 cm boy uzunluklarına sahiptir. Plastik bidon ve bayrak sapı ile birlikte teslimatı sağlanan yelken bayrakların kurulumlarından sonraki yükseklikleri 400 cm’dir. 110g/m2 raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen yelken bayrakların kenar kısımlarının dayanıklılığını artırmak ve ipliklenmesini önlemek için ısı kesim işleminden sonra özel dikiş yöntemi uygulanır.

Kurum yelken bayrakları

Ankara yelken bayrak imalatı

Firma yelken bayrakları

firma yelken bayrak imalatı

Özel Yelken bayraklar

plaj bayrak imalatı

Ankara Bayrak İmalatı Fiyatları ve Bayrak Modelleri

Bayrak fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Bayrak fiyatlarını etkileyen faktörler;

 • Bayrağın boyutu; Kadim Bayrak standart bayrak ebatlarına ek olarak özel veya resmî kurumların talepleri doğrultusunda özel boyutlarda bayrak üretimleri de gerçekleştirir.
 • Baskı tasarımları; bayrak imalatında kullanılan dijital baskı teknolojisi, özel tasarımların kolayca uygulanmasını sağlar. Baskı işlemi, çeşitli marka veya işletmelerin taleplerine göre çeşitli renklerde ve tasarımlarda yapılır.
 • Bayrakların adedi; Kadim Bayrak talepler doğrultusunda farklı adetlerde bayrak imalatı gerçekleştirir. (Adet arttıkça fiyatların düşmesi mümkündür.)
 • Malzeme kalitesi; Kadim Bayrak yüksek kaliteli malzemeler kullanarak bayrak imalatlarını gerçekleştirir. Kullanılan malzemelerin kalitesi, bayrakların dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir.

Kadim Ankara Bayrak İmalatı, müşterilerine en uygun fiyatları sunmak için bayrak imalatında geçerli olan bu faktörleri dikkate alır ve müşterileri için en makul fiyat tekliflerini sunar.

Kadim Ankara Bayrak İmalatı, Bayrak İmalatında Kalite ve Uygun Fiyat Garantisi ile Türkiye'nin Her Yeri İçin Hizmetinizde!

Kadim Ankara Bayrak İmalatı, kaliteli ve uygun fiyatlı bayrak üretimi konusunda uzman bir firmadır ve Türkiye’nin her bölgesi için tüm bayrak ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunar. Kadim Bayrağın geniş ürün yelpazesi içerisinde Türk bayrağı, özel tasarım bayraklar, siyasi parti bayrakları, kırlangıç bayraklar, masa bayrakları, takdim flaması, özel logolu bayraklar ve daha birçok bayrak çeşitleri yer almaktadır.

Ankara bayrak üretim ve imalatı alanında öncü olan Kadim Bayrak, modern teknolojiler kullanarak yüksek kaliteye sahip bayraklar üretirken kalite kontrol sürecinde de titizlikle çalışarak, ürünlerin en yüksek standartlarda olmasını sağlamaktadır.

Tüm bayrak ihtiyaçlarınız için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçin!

Ankara Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?