ikili türk krom masa bayrağı imalatı

Türk Masa Bayrakları İmalatı

Türk Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde parlak saten kumaş üzerine talebe göre tek taraflı veya çift taraflı yüksek kalitede serigrafi veya transfer baskı uygulanarak üretilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü parlak saten kumaş
Baskı Özellikleri: Serigrafi veya transfer baskı
Kullanım Alanı: Resmi toplantılar, ofisler, fuarlar ve törenler.
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom direk.
Tip: Tercihe göre L masa bayrağı, T masa Bayrağı, tekli masa bayrağı, ikili masa bayrağı, üçlü masa bayrağı, dörtlü masa bayrağı, beşli masa bayrağı ve altılı masa bayrağı şeklinde olabilir.
Ölçü: 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Türk masa bayrakları nedir? Türk masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Türk masa bayrakları, saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak üretilen Türk bayrağı modelidir. Türk masa bayrakları, masa üzerine konulacak şekilde küçük ölçülerde tasarlanmıştır. Türk masa bayrağı, resmi toplantılar, devlet ziyaretleri, protokol ve törenler gibi resmi etkinliklerde kullanılır. Ayrıca Türk masa bayrakları,  Türk diplomatik temsilcilikleri ve konsoloslukları gibi Türk devletinin yurt dışındaki resmî kurumlarında da kullanılır.

Türk masa bayrağı özellikleri nelerdir?

Türk masa bayrağı; kırmızı zemin üzerine beyaz ay yıldızın yerleştirilmesi ile üretilen küçük bayrak modelidir ve genellikle masa üzerinde dekor amaçlı kullanılır. Bayrağın boyutları talebe göre; 15×22,5cm, 8x30cm, 10x30cm ölçülerinde olacak şekilde üretilebilir. 34cm’lik krom veya pirinç masa bayrak direğine takılarak kullanılan Türk masa bayrağı imalatı çalışmalarında genellikle yüksek kalitede parlak saten kumaş kullanılır.  Türk masa bayrakları birli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli veya altılı masa bayrak direklerine takılarak  kullanılabildiği gibi L veya T masa bayrak direklerine asılarak da kullanılabilir.

Türk masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Türk masa bayrağı üretimi, kaliteli malzeme ve özenli işçilik gerektiren bir süreçtir. Üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi, bayrağın dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Ayrıca, dijital baskı teknolojisi ile elde edilen baskıların net ve keskin olması da önemlidir. Üretim süreci, öncelikle bayrak boyutunun belirlenmesiyle başlar. Türk masa bayrağı, talep edilen boyutlarda saten kumaşlar üzerine beyaz hilal-yıldız sembolleri ve kırmızı zemin dijital baskı yöntemiyle basılır. Türk masa bayrağı üretimi sürecinde son olarak, bayrak kenarlarına çift dikiş uygulanır ve bayrak, krom ya da pirinç masa bayrak direği ile birlikte paketlenerek hızlı ve güvenilir kargo firmaları aracılığı ile müşterilere ulaştırılır.

Türk masa bayrağı fiyatları nasıl belirlenir?

Türk masa bayrağı fiyatları genel olarak; Türk masa bayrağı imalatı sırasında kullanılan malzeme kalitesi, bayrak direği modeli ve işçilik gibi faktörler çerçevesinde belirlenir. Türk masa bayraklarında her zaman en kaliteli kumaşları tercih eden Kadim Bayrak masa bayrak direk türleri ve fiyatları konusunda da müşteri memnuniyetini garantiler. Türk masa bayrağı fiyatları aynı zamanda üretim miktarına da bağlıdır. Toplu bayrak alımlarında bayrak fiyatları daha ekonomik hale gelir. Perakende veya toplu Türk masa bayrağı siparişleriniz için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadim Türk masa bayrakları imalatı

Kadim Türk masa bayrakları imalatı alanında uzman bir ekip ve modern bayrak üretim tesisine sahiptir. Kadim Bayrak yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretimini sağladığı Türk masa bayrak modellerini Ankara’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Türk masa bayrakları imalatı sürecinde kullanılan malzemeler dayanıklı ve solmaya karşı dirençli polyester kumaşlardır. Türk masa bayrakları imalatı profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak her adımı özenle takip edilir. Kadim Türk masa bayrakları imalatı, kaliteli malzemeler ve özenli işçilik sayesinde yüksek dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Kadim Türk masa bayrakları imalatı çalışmaları müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürülür. Tüm masa bayrak modelleri ihtiyaçlarınız için hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Türk masa bayrakları imalatı

Ankara Türk masa bayrakları imalatı Kadim Bayrak tarafından profesyonel düzeyde gerçekleştirilir. Ankara’da Türk masa bayrakları imalatı hizmetlerini yıllardır sürdüren Kadim Bayrak bu süreçte her zaman birinci sınıf kalitede malzemeler kullanır. Kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla müşterilerini memnun eden Kadim Bayrak ile hemen iletişime geçebilir Türk masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi alabilir taleplerinize uygun Türk masa bayrakları siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?