Tekli Masa Bayrakları

tekli pirinç masa bayrağı imalatı

Tekli Masa Bayrakları İmalatı

Tekli Masa Bayrakları İmalatı: Merkezi Ankara’da bulunan bayrak üretim ve imalat tesislerimizde saten kumaş üzerine yüksek kalitede dijital baskı tekniği uygulanarak üretilir. Baskı alanı firma logosu veya özel tasarımla özelleştirilebilir.
Baskı Materyali: Uzun ömürlü saten kumaş.
Baskı Özellikleri: Yüksek kalitede dijital baskı ve boyalar.
Kullanım Alanı: Ofisler, fuarlar, konferans salonları, sergiler, marka veya firma tanıtım organizasyonları…
Üretim: Sadece bayrak, sadece direk veya bayrak direk halinde set olarak temin edilebilir.
Direk: Tercihe göre pirinç veya krom tekli masa bayrak direği.
Ölçü: 15×22,5cm
Fiyat: Toptan ve perakende üretimler için bilgi alın!

Bayrak Sipariş Formu

Tekli masa bayrakları nedir?

Tekli masa bayrakları, kaliteli kumaşlar üzerine yüksek çözünürlüklü baskı teknikleri uygulanarak üretilen ve klasik tekli masa bayrak direklerine asılarak kullanılan bayraklardır. Tekli masa bayrak direkleri talebe göre krom veya pirinç malzemeden üretilebilir. Genellikle masa üzerine veya kürsüye konumlandırılan tekli masa bayrakları pratik bir şekilde kurulabilir ve kolaylıkla istenilen yere taşınabilir. Tekli masa bayrakları imalatı firmanın logosu, sloganı veya bayrağı gibi özel tasarımların saten kumaş üzerine dijital baskı uygulanması ile gerçekleştirilir. Tekli masa bayrağı kurumsal kimliği yansıtmak için kullanılan etkili ve şık masa aksesuarlarıdır.

Tekli masa bayrağı ölçüleri

Tekli masa bayrağı ölçüleri 15×22,5 cm’dir. Tekli masa bayrakları genel olarak 33 veya 34 cm’lik pirinç veya krom masa bayrak direklerine takılarak kullanılır.

Tekli masa bayrakları nerelerde kullanılır?

Özel bir tanıtım aracı olan tekli masa bayrakları, genellikle ofislerde, toplantı odalarında, fuar ve etkinliklerde, restoranlarda, kafelerde ve diğer işletmelerde masa üzerinde kullanılır. Ayrıca resmî kurumlarda kurumsal kimliği yansıtmak ve üzerine basılı olan kurumsal logo sayesinde insanların dikkatini çekmek amacıyla da kullanılabilir.

Tekli masa bayrağı üretimi nasıl sağlanır?

Tekli masa bayrağı üretimi, saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği uygulanarak gerçekleştirilir. İlk olarak, tasarım bilgisayar ortamında hazırlanır ve daha sonra uygun yazılım aracılığıyla baskı makinesine gönderilir. Baskı makinesi, özel kaliteli ve canlı renklere sahip mürekkepleri kullanarak tasarımı kumaşa yansıtır. Daha sonra, baskılı kumaş bayrak direğine monte edilir. Tekli masa bayrakları genellikle hafif ve taşınabilir olduğu için sıkça tercih edilen reklam araçlarındandır.

Tekli masa bayrağı fiyatları

Tekli masa bayrağı fiyatları, ölçülerine, kullanılan malzemenin kalitesine, üretim sürecindeki işçilik ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak Kadim Bayrak tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak müşterileri için bayrak fiyatlarını optimize eder. Özellikle yüksek miktarlarda tekli masa bayrağı taleplerine Kadim Bayrak daha ekonomik fiyatlar sunar.

Kadim tekli masa bayrakları imalatı

Kadim tekli masa bayrakları imalatı alanında yılların deneyimine ve bilgi birikimine sahiptir. Kadim Bayrak, müşterilerinin talepleri doğrultusunda farklı boyutlara, farklı ve canlı renklere sahip, yüksek kalitede baskı teknikleri ile tekli masa bayrakları imalatı gerçekleştirir.

Tekli masa bayrakları imalatı sürecinde, yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Ayrıca, Tekli masa bayrakları imalatı baskı aşamasında kullanılan boyalar ve baskı teknolojisi sayesinde bayraklar canlı ve net bir görünüm sunar. Tekli masa bayrakları imalatı çift taraflı baskı olacak şekilde gerçekleştirilir. Kararma yapmayan krom veya pirinç tekli masa bayrak direkleri ve solmaya, akmaya dirençli boyalardan üretilen tekli masa bayrakları yüksek kaliteye sahiptir.  Hemen Kadim Bayrak ile iletişime geçebilir tekli masa bayrakları imalatı hakkında detaylı bilgi alabilir ve tekli masa bayrak siparişinizi oluşturabilirsiniz!

Ankara tekli masa bayrakları imalatı

Ankara tekli masa bayrakları imalatı; genellikle ofis veya çalışma odası gibi yerlerde kullanılan dekoratif bayrakların üretimidir. Tekli masa bayrakları imalatı alanında Kadim Bayrak Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kaliteli ve profesyonel bayrak imalat hizmetleri sunmaktadır. Tekli masa bayrakları imalatı Kadim Bayrağın uzman ve deneyimli bayrak imalat ekibi tarafından kalite standartlarında gerçekleştirilir.

Tekli masa bayrakları imalatı müşteriler için özel tasarımlar çerçevesinde gerçekleştirilir. Tekli masa bayrakları, marka bilinirliğini artırmak, kurumsal kimliği vurgulamak ve etkinliklerde masaları süslemek için kullanılan etkili bir reklam aracıdır.

Kadim Bayrak ile iletişime geçerek tekli masa bayrağı ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Bayrak İmalatı Müşteri Destek Hattı

Siparişleriniz, soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş ver!
1
Hemen sipariş ver!
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?